شماره تماس : 02128426511

جوایز17 مه 2021نیک لئونگ

در حالی که این درست است که شرکت‌ها امروزه با چالش‌های متعددی روبرو هستند که فقط به دلیل شرایط سخت اقتصادی خشمگین شده‌اند، باید به یاد داشته باشیم که برای جشن گرفتن موفقیت‌هایمان وقت بگذاریم! همانطور که گفته شد، Really Simple Systems مفتخر است اعلام کند که تیم ما نه برای یک، بلکه برای سه دسته در جوایز کسب و کار ملی SME.

جوایز کسب و کار ملی SME چیست؟

گفته می‌شود که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(شرکت‌های کوچک و متوسط) در زمینه ایجاد نوآوری و تشویق رقابت در بسیاری از بخش‌های اقتصادی، بازیگران کلیدی هستند. از آنجا که دستاوردهای این SME ها شایسته تجلیل و برجسته شدن هستند، جوایز ملی کسب و کار SME متولد شد.

جوایز مختلفی در شانزده دسته وجود دارد که همه آنها از شرکت‌های موفق بریتانیا استقبال می‌کنند. سپس این نامزدها توسط یک هیئت داوران ملی مورد قضاوت قرار می‌گیرند، و کرم محصول برای حضور در اوج جوایز انتخاب می‌شود، که به شکل یک شب کراوات سیاه در جشن بزرگ است.

بهترین خدمات مشتری

دستیابی به خدمات مشتری عالی چیزی است که شرکت ها به طور مداوم برای آن تلاش می کنند. کسب‌وکارهایی که در این دسته نامزد شده‌اند به دلیل اطمینان از فراتر رفتن از انتظارات مشتری قبل، در حین و بعد از هر فروش شناخته شده‌اند، در نتیجه روابط بلندمدت با مشتری ایجاد می‌کنند و در عین حال خدماتی بی‌نظیر ارائه می‌دهند.

شرکت‌ها را فقط می‌توان برای این دسته خاص توسط یک مشتری نامزد کرد و سپس آن نامزدی باید با آرای عمومی پشتیبانی شود. تنها در صورتی که یک شرکت از حمایت عمومی کافی برخوردار شود، در مرحله نهایی شرکت خواهد کرد، بنابراین واقعاً با تشکر از مشتریان ما تا اینجای کار رسیده ایم – متشکرم!

CRM Best Customer Service

وب سایت سال

صرف نظر از اندازه کسب و کار شما، بسیار مهم است که وب سایت شما همه چیز را بیان کند. باید عالی به نظر برسد، برای پیمایش و نمایش دادن هر کاری که انجام می‌دهید واقعاً آسان باشد. اما مهم‌تر از همه، باید کاربر را درگیر کند و تا زمانی که لازم است او را در سایت شما نگه دارد.

سال گذشته در Really Simple Systems، یک وب‌سایت کاملاً جدید ساختیم و راه‌اندازی کردیم که تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان فعلی و سرنخ‌های جدید در حین تحقیق درباره CRM ما فراهم می‌کند. به جرات می توان گفت که ما از ماه گذشته ایم که جوایز SME با قرار دادن ما در فینال دسته وب سایت سال، این تلاش ها را به رسمیت شناخته است.

Website of the Year Award

خدمات عالی

دوندگان پیشرو در این دسته به عنوان ارائه کمک و مشاوره برجسته به کسانی که محصولات یا خدمات سازمان را خریداری یا استفاده می کنند، شناخته می شوند.

در اینجا در Really Simple Systems، ما همیشه تلاش کرده‌ایم یک تجربه CRM ساده را برای کسب‌وکارها در سراسر جهان به ارمغان بیاوریم. با این حال، از آنجایی که بازار CRM می‌تواند تا حدودی پیچیده باشد و خواسته‌های منحصربه‌فرد هر کسب‌وکاری نیازمند راه‌حلی به همان اندازه منحصربه‌فرد است، ما اطمینان می‌دهیم که تیم‌های فروش و پشتیبانی ما به‌طور خستگی‌ناپذیر برای کمک و مشاوره به هر کسب‌وکاری با توجه به نیازهای فردی آن‌ها کار می‌کنند.

CRM Service Excellence

آینده روشن

فینال جوایز ملی کسب و کار SME امسال در استادیوم ومبلی در روز جمعه، 4 دسامبر برگزار خواهد شد. با شرایط چالش برانگیزی که اخیراً همه ما در آن قرار داشتیم، تیم ما واقعاً مشتاقانه منتظر عصری نشاط آور است که در آن با سایر مشاغل موفق گرد هم می آییم و نتایج را برای هر دسته کشف می کنیم!

به‌روزرسانی 2021

به دلیل همه‌گیری کووید-19، جوایز SME برای سال 2020 به 28 ژوئیه 2021 به تعویق افتاد.

مدتی است منتظریم، بنابراین مشتاقیم نتایج را یاد بگیریم!

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1