شماره تماس : 02128426511
=”wpb_wrapper”>

مشکل الگوهای ایمیل HTML

چرا سیستم های واقعا ساده به شما اجازه وارد کردن ایمیل های HTML را نمی دهند

طراحی ایمیل های بازاریابی خود با استفاده از HTML وسوسه انگیز است، یا شاید استخدام یک آژانس طراحی برای ایجاد یک طرح ایمیل سفارشی که به کمپین های شما ظاهری منحصر به فرد می دهد. با این حال، احتمال اینکه ایمیل شما زمانی که به صندوق ورودی مشترکان شما می رسد، به شکلی باشد که طراحی کرده اید، بسیار کم است.

حقیقت این است که ایمیل‌های HTML دوست توسعه‌دهندگان وب نیستند. اگرچه در طول سال‌ها در طراحی ایمیل تغییر زیادی نکرده است، معرفی دستگاه‌های تلفن همراه و مشتریان ایمیل متعدد، همگی با خط‌مشی‌های متفاوت، یک میدان معدن ایجاد کرده‌اند.

در Really Simple Systems، وقتی ابزار بازاریابی یکپارچه خود را دوباره طراحی کردیم، تصمیم بحث برانگیزی گرفتیم. اجازه وارد کردن طراحی HTML را نمی دهد.

در این مقاله دلیل آن را توضیح می دهیم.

HTML code

مرورگرهای وب و مشتریان ایمیل متفاوت هستند

فقط به این دلیل که ایمیل سفارشی شما در یک مرورگر وب یا حتی در همه مرورگرها عالی به نظر می‌رسد، به این معنی نیست که در مشتریان ایمیل مشترکان شما یکسان به نظر می‌رسد.

کلاینت‌های ایمیل HTML را متفاوت از مرورگرهای وب ارائه می‌کنند و این می‌تواند به این معنی باشد که در بهترین حالت، رنگ‌ها و فونت‌های پس‌زمینه شما خراب می‌شوند. در بدترین حالت، این احتمال وجود دارد که رایانامه فقط گوبلدگوک باشد.

اکنون بیش از 90 سرویس گیرنده ایمیل مختلف در حال استفاده هستند. موارد متداول مبتنی بر وب مانند Gmail Google، و دسکتاپ مانند Microsoft Outlook و Thunderbird، به علاوه طیف دیگری در تلفن های هوشمند موجود است.

برخی افراد از سرویس گیرنده های ایمیل به روز استفاده می کنند و برخی از نسخه های قدیمی استفاده می کنند که همه آنها متفاوت عمل می کنند. در واقع، دو سرویس گیرنده ایمیل بدتر برای ارائه صحیح ایمیل های HTML نیز محبوب ترین آنها هستند، Gmail و Outlook.

چند ناحیه مشکل اصلی وجود دارد که کلاینت‌های ایمیل به درستی نمایش داده نمی‌شوند. به طور خاص، CSS جاسازی شده، تصاویر پس زمینه، فونت های غیر استاندارد، طرح بندی های گسترده، فرم ها و فیلم های جاسازی شده. نشانه گذاری هایی مانند

،

به طور کلی کار نمی کنند. در اینجا خلاصه خوبی از هدف مشکلات فنی HTML.

گوشی های هوشمند

تلفن های هوشمند مشکل دیگری است. یک ایمیل با ظاهر عالی، زمانی که روی لپ‌تاپ دیده می‌شود، ممکن است هنگام مشاهده در تلفن هوشمند نامرتب به نظر برسد. گوشی‌های هوشمند کوچک‌تر هستند، بنابراین ایمیل‌هایی که برای خواندن در چنین دستگاه‌هایی طراحی نشده‌اند، یا تا حد ناخوانایی کوچک می‌شوند، یا باید به‌صورت دستی روی آن پیمایش شوند یا به سادگی نمایش داده نمی‌شوند. ایمیل باید با استفاده از HTML پاسخگو نوشته شود. تغییر اندازه با وقفه در مکان های معقول.

video tutorial for designing emails

الگوهای استاندارد ما

در ابزار بازاریابی یکپارچه CRM ما همه الگوهای ایمیل استاندارد خود را برای کار روی آنها ایجاد کرده‌ایم. همه مشتریان ایمیل، از جمله گوشی های هوشمند. ما آنها را روی 90 کلاینت ایمیل مختلف که در حال حاضر استفاده می شوند، آزمایش کرده ایم. این کار آسانی نیست، زیرا هر سرویس گیرنده ایمیل دارای اشکالات غیرمستند خاص خود است. ما مجبور شده‌ایم در مورد کد HTML برای هر کدام کلنجار برویم تا بتوانیم آن را به کار بیندازیم، اما متوجه شدیم که این کد روی دیگران کار نمی‌کند!

اما خبر خوب این است که ما تمام کارهای سخت را برای شما انجام داده ایم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از الگوهای ایمیل ما را انتخاب کنید و ایمیل‌های خود را با علم به اینکه به نظر می‌رسند، ایمن ارسال کنید. در صندوق ورودی مشترک شما مانند خودتان عالی است.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1