شماره تماس : 02128426511

جوایز21 مه 2022هلن آرمور

FrontRunners در Software Advice منتشر شده است، خدمات آنلاین پیشرو برای مشاغلی که در فرآیند انتخاب نرم افزار پیمایش می کنند. FrontRunners بررسی‌های تایید شده کاربر نهایی و داده‌های محصول را ارزیابی می‌کند و محصولات با امتیاز برتر را بر اساس رتبه‌بندی قابلیت استفاده و رضایت مشتری برای مشاغل کوچک قرار می‌دهد. نرم افزار FrontRunners for Contact Management در https موجود است: //www.softwareadvice.com/crm/contact-management-comparison/#top-products.

Software Advice FrontRunners Badge

جان پترسون، بنیانگذار و مدیر اجرایی Really Simple Systems، اظهار داشت: «بازخورد مشتریان پایه اصلی توسعه CRM ما است». “نامگذاری نرم‌افزار FrontRunner برای مدیریت تماس توسط Software Advice نشان می‌دهد که ما به اهداف خود برای ارائه نرم‌افزار CRM به SMEها برای مدیریت فروش و بازاریابی خود نیاز داریم.”

FrontRunners نظرات ذهنی بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و داده‌های کاربر نهایی را تشکیل می‌دهند که بر اساس یک روش مستند استفاده می‌شوند. آنها نه بیانگر دیدگاه‌های نرم‌افزار مشاوره یا شرکت‌های وابسته به آن هستند و نه تأییدیه آن هستند.

درباره مشاوره نرم افزار

نرم افزار مشاوره خدمات آنلاین پیشرو برای کسب و کارهایی است که در فرآیند انتخاب نرم افزار پیمایش می کنند. مشاوران توصیه‌های نرم‌افزاری رایگان و شخصی‌سازی شده را ارائه می‌کنند و به شرکت‌ها در هر اندازه کمک می‌کنند تا محصولاتی را پیدا کنند که نیازهای تجاری آنها را برآورده کند. مشاوره نرم افزار همچنین دارای تحقیقات عینی توسط کارشناسان صنعت و بررسی های کاربران معتبر است که باعث صرفه جویی در زمان و منابع خریداران می شود.

Software Advice یک شرکت Gartner است.

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1