شماره تماس : 02128426511

Really Simple Systems با خوشحالی گزارش می دهد که CRM ما در بهترین نرم افزار CRM سال 2022. این فهرست سالانه توسط Evernest.co، یکی از شرکت‌های مدیریت دارایی پیشرو در ایالات متحده آمریکا.

اورنست در مدیریت خانه‌های تک‌خانواره، آپارتمان‌ها، و ساختمان‌های کوچک چندخانواره تخصص دارد. آنها بیش از 6500 خانه را برای بیش از 3000 مالک در بیش از 20 شهر مدیریت می کنند.

هدف این راهنما این است که به بیش از 16500 خوانندگان سرمایه گذاران املاک، مالکان و مدیران املاک کمک کند تا در مورد بهترین ابزارهای CRM املاک و مستغلات برای کسب و کار خود بیاموزند.

با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری CRM، مانند Really Simple Systems،  شرکت‌های مدیریت دارایی می‌توانند کسب‌وکار خود را با کمترین زمان تلف شده و شخصی‌سازی بهبود یافته ارتباطاتشان، بهتر مدیریت کنند.

مکس جونز، مدیر بازاریابی، می‌گوید

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که در آن شرکت می‌کنیم. تیم ما با برنامه‌های بزرگ برای سال 2022 و بعد از آن، دائماً به سختی برای بهبود سیستم CRM خود کار می‌کند. برای ما مهم است که با مشتریان بالقوه در املاک و مستغلات ارتباط برقرار کنیم، زیرا ما این صنعت را به عنوان یک صنعت کلیدی که از استفاده از CRM ما سود می برد، شناسایی کرده ایم.”

درج در “بهترین CRM” نرم‌افزار سال 2022 فهرست شرکت‌های مورد اعتماد Evernest.co افتخار بزرگی برای ما در Really Simple Systems است.

Max Jones, مدیر بازاریابی

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1