شماره تماس : 02128426511

تاریخ نرم‌افزار CRM داستان سیستم‌های تک‌منظوره‌ای است که معمولاً استفاده از آن‌ها سخت است و یکپارچه‌سازی آن‌ها چالش برانگیز است. این شهرت به آرامی در حال تغییر است زیرا CRM به سمت ابر حرکت می کند و استفاده از آن آسان تر می شود. همچنین با ظهور CRM همه کاره در حال تغییر است، که فراتر از مدیریت تماس است و شامل عملکردهای تجاری مفیدی مانند کمپین ایمیلی است. مدیریت، ردیابی معاملات، اتوماسیون فروش و تهیه بلیط پشتیبانی مشتری.

در حالی که هنوز بسیاری از سیستم‌های CRM وجود دارند که فقط مخاطبین را مدیریت می‌کنند، هیجان‌انگیزترین سیستم‌های امروزی نیز استفاده از این داده‌ها را برای نیازهای تجاری واقعی آسان می‌کنند.

این دنیای CRM همه کاره است، و اینجاست که چرا باید از آن استفاده کنید.

1. مدیریت بهتر سفر مشتری

سفر مشتریان آنها به طور فزاینده ای پیچیده و غیرخطی است. مشتریان امروزه به نقاط تماس بیشتری نیاز دارند و رابطه بین بازاریابی، فروش و خدمات مشتری یکپارچه شده است. خدمات مشتری خوب با فرصت های فروش ارتباط دارد و می تواند برای امور اجتماعی و عمومی استفاده شود برای مثال، تلاش‌های بازاریابی دهانی.

از آنجایی که سفر مشتری شامل بازاریابی، فروش و خدمات مشتری می شود، ابزارهایی که این سفر مشتری را دنبال می کنند نیز باید انجام شود. CRM همه کاره با ادغام هر سه در یک پلتفرم واحد، جریان سرنخ ها را از بازاریابی و فروش به پشتیبانی بهبود می بخشد. این کار انتقال و هماهنگی و همچنین ردیابی مشتری را بهبود می بخشد.

2. فرصت های فروش بیشتر

از آنجایی که این سیستم های CRM به عنوان هاب برای چندین حوزه از یک کسب و کار عمل می کنند، سیلوهای عملیاتی کمتری وجود دارد. این هماهنگی بهبود یافته منجر به فروش بیشتر می شود زیرا فرصت های پیشرو کمتری در فاصله بین بازاریابی، فروش و خدمات مشتری از دست می رود.

اگر بازاریابی و فروش در سطح CRM به هم مرتبط باشند، حوزه‌هایی مانند اتوماسیون آسان‌تر و کامل‌تر هستند. افزایش فروش و حفظ مشتری زمانی که پشتیبانی مشتری عمیقاً با عملیات فروش ادغام می شود بهتر عمل می کند. بازاریابی دقیق‌تر می‌شود و زمانی که فرآیندهای فروش و بازاریابی به هم متصل می‌شوند، صلاحیت رهبری بهبود می‌یابد. لیست ادامه دارد.

3. بینش عمیق‌تر

یکپارچه سازی داده های مشتری، هوش تجاری بهتری را به همراه دارد. سیستم‌های CRM یکپارچه با جمع‌آوری داده‌های مشتری از تمام بخش‌های کسب‌وکار در یک سیستم واحد، وعده داده‌های بزرگ را بدون تلاش اضافی انجام می‌دهند.

به عنوان مثال، یک CRM تک منظوره ممکن است یادداشت‌های مکالمات با تیم فروش را ردیابی کند. با این حال، یک CRM همه کاره ممکن است شامل فهرستی از صفحات وب است که مشتری بازدید کرده است، کمپین های ایمیلی که دریافت کرده اند و بر اساس آنها عمل کرده اند، و تعاملات خدمات مشتری در گذشته. این ادغام بینش‌های بهتر و کاربردی‌تری ایجاد می‌کند.

4. نشت داده کمتر

مدیریت چندین پایگاه داده مشتری یک کار طاقت فرسا و یک کابوس عملیاتی است. کارشناسان داده اغلب بر نیاز به یک منبع منفرد از حقیقت تأکید می‌کنند – مکانی اصلی که در آن تمام داده‌های مشتری ذخیره می‌شود تا هیچ چیز به اشتباه گم نشود یا قدیمی نشود.

این دنیای CRM همه کاره است، و اینجاست که چرا باید از آن استفاده کنید. برای توییت کلیک کنید

CRM همه در یک به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با گنجاندن ویژگی‌هایی که هر بخش به آن نیاز دارد، بدون نیاز به ادغام چندین سیستم خارجی، این منبع حقیقت واحد را ایجاد کنند. همه داده‌های مشتری در CRM همه کاره قرار دارند و همه بخش‌ها از این سیستم برای تعاملات پیشرو و مشتری خود استفاده می‌کنند.

5. قابلیت استفاده بهبود یافته

بهترین رویکرد وصله کردن چندین سیستم مختلف برای فروش، بازاریابی و خدمات مشتری ممکن است برای برخی از شرکت‌های بزرگ منطقی باشد، اما حداقل سود برای عملکردهای استاندارد تجاری مانند ردیابی معاملات و کمپین‌های بازاریابی مناسب نیست. ارزش این پیچیدگی را ندارد.

کسب و کارهایی که از CRM همه کاره استفاده می‌کنند، پیچیدگی یکپارچه‌سازی، زمان و آموزش لازم برای تسلط بر چندین سیستم مختلف و ناسازگاری‌هایی را که از یک رویکرد برتر ناشی می‌شود دور می‌زنند. استفاده از سیستم‌های CRM یکپارچه آسان‌تر است، به آموزش کمتری نیاز دارند، و برای کارایی بهتر، عملکردهای تجاری را محکم‌تر ادغام می‌کنند. سیستم های همه کاره در واقع با گره زدن مدیریت تماس به عملکردهای تجاری که به این داده ها نیاز دارند، به وعده CRM دست می یابند. .

6. ویژگی های اضافه شده

کسب و کارها می توانند با داده های مشتری کارهای زیادی انجام دهند. با این حال، بیشتر آنها روی ابزارها و ادغام مورد نیاز برای استفاده کامل از این داده ها سرمایه گذاری نمی کنند. حتی زمانی که یک کسب و کار از داده های مشتری خود استفاده می کند، باید از میان چند ویژگی اصلی انتخاب کند.

سیستم‌های یکپارچه نه تنها ویژگی‌ها را در یک محصول یکپارچه ادغام می‌کنند، بلکه کسب‌وکارها را قادر می‌سازند از قابلیت‌هایی استفاده کنند که در غیر این صورت در صورت ترکیب فناوری‌ها نمی‌توانستند از آن‌ها استفاده کنند. یک CRM یکپارچه خوب شامل ردیابی وب‌سایت و ایمیل، بازاریابی و اتوماسیون فروش، ردیابی معاملات، اعلان‌ها، تلفن، خودکار می‌شود. برنامه ریزی قرار ملاقات، مدیریت رسانه های اجتماعی و بسیاری از عملکردهای دیگر که به خوبی با هم کار می کنند. کسب‌وکارها از چنین سیستم‌های CRM قابلیت‌هایی دریافت می‌کنند که در غیر این صورت نمی‌توانستند.

7. کاهش هزینه

شاید مهم‌ترین سیستم‌های CRM همه در یک باعث صرفه‌جویی در هزینه شود.

هنگامی که توابع اصلی همه در CRM قرار می گیرند، نرم افزار کمتری برای خرید وجود دارد. زمانی که کسب‌وکارها مجبور نباشند سیستم‌های مستقل را به هم بچسبانند، هزینه‌های ادغام کمتری وجود دارد. زمانی که کارکنان فقط نیاز به یادگیری یک سیستم واحد دارند و زمانی که کارها را سریع‌تر انجام می‌دهند، هزینه‌های عملیاتی کمتری وجود دارد زیرا فن‌آوری‌های اصلی در کنار هم قرار گرفته‌اند و قبلاً یکپارچه شده‌اند.

این نوع CRM به مراتب مقرون به صرفه تر است. اگرچه این ممکن است برای شرکت‌های Fortune 500 چندان مورد توجه قرار نگیرد، اما برای شرکت‌های کوچک‌تر و آن‌هایی که باید زیرک بمانند، باید عامل بزرگی باشد.

چشم انداز CRM به طور چشمگیری با 10 سال پیش متفاوت است. سرویس‌های ابری CRM را قابل دسترس‌تر و مرکز عصبی یک کسب‌وکار کرده‌اند، و ظهور سیستم‌های یکپارچه با ترکیب مدیریت تماس با عملکردهایی که از این داده‌ها استفاده می‌کنند، وعده CRM را محقق می‌کند.

در نهایت، CRM جذاب است. ما می توانیم از CRM همه کاره برای این تغییر تشکر کنیم.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1