شماره تماس : 02128426511

امروز، Software Suggest نه یک، بلکه دو جایزه نرم افزاری به Really Simple Systems CRM اهدا کرد!

اولین جایزه برای «نرم‌افزار تجربه کاربری عالی» و جایزه دوم برای «بهترین نرم‌افزار قابلیت استفاده» است. ما خوشحالیم که در این دسته‌بندی‌ها شناخته می‌شویم، زیرا این دسته‌بندی‌ها نیروی محرکه‌ای را در پس چگونگی توسعه سیستم CRM خود نشان می‌دهند.

بنیانگذار و مدیرعامل Really Simple Systems، جان پترسون، توضیح داد: «فلسفه ما مبتنی بر استفاده از برنامه‌های کاربردی پیچیده است و سپس استفاده از آنها را تا حد امکان آسان و مقرون به صرفه می‌کند. بنابراین، با اعمال این اخلاق در نرم افزار CRM خود، سیستمی ایجاد کرده ایم که کاربران می توانند به راحتی آن را بپذیرند و از استفاده از آن لذت ببرند!»

“داشتن Software Suggest ما را به دلیل قابلیت استفاده و تجربه کاربری شناسایی می کند، نشان دهنده کار سختی است که برای توسعه نرم افزار ما انجام شده است، و ما قرار است به عنوان پیشروان صنعت در این فضا ادامه دهیم.”

سیستم های واقعا ساده چیست؟

Really Simple Systems نرم افزار CRM را ارائه می دهد که برای اندازه های کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. کسب و کار. معرفی یک سیستم CRM به کسب و کار شما یک مرکز متمرکز ایجاد می کند که همه داده ها را برای مخاطبین تجاری و تعاملات فروش شما در خود نگه می دارد.

زیبایی این است که با همه چیز در یک مکان، کاربران دید واضحی از خط لوله فروش دارند و می توانند به طور موثر در بخش ها همکاری کنند.

Software Suggest Best Usability Software

نرم افزار پیشنهاد کیست؟

پیشنهاد نرم‌افزار یک وب‌سایت بررسی نرم‌افزاری است که برای کمک به سازمان‌ها در یافتن مناسب است. شرکای نرم افزار و خدمات این فهرست، بررسی، مقایسه و مشاوره در مورد راه حل های نرم افزاری و خدماتی را ارائه می دهد تا کسب و کارها تضمین کنند که بهترین منطبق با نیازهای خود را پیدا کنند.

نرم افزار چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

Software Suggest فهرست جامعی از نرم افزارهای تجاری شامل سیستم های حسابداری، راه حل های منابع انسانی، ابزارهای ویرایش عکس و البته سیستم های CRM را بررسی می کند.

با جمع‌آوری بازخورد کاربران در مورد این فناوری‌ها، بررسی‌های آن‌ها بینش دست اولی را برای کمک به خریداران در جستجوی راه‌حل کسب‌وکارشان ارائه می‌دهد.

Really Simple Systems Great User Experience

منتظر آینده

به نظر می‌رسد که Really Simple Systems در یک روی برنده است! ما از این به عنوان تشویق برای ادامه تلاش خود برای ارائه بهترین (و آسان‌ترین نرم‌افزار) CRM در صنعت استفاده خواهیم کرد!

تعداد بازید : 31

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1