شماره تماس : 02128426511
vc_column-inner”>

نرم افزار CRM برای مناطق بهبود کسب و کار

در دو سال گذشته، Really Simple Systems با انجمن British BIDs شریک شده است. برای مناطق بهبود کسب و کار بریتانیا (BID)، برای ارتقای تناسب CRM ما برای سازمان‌های BID در سراسر کشور.

در آن زمان، این یک سرمایه گذاری سوداگرانه بود، اما این رابطه ثابت کرده است که یک فرصت برنده برای هر دو طرف است. نه تنها تیم در  BIDهای بریتانیا هم‌اکنون از CRM ما استفاده می‌کنند، بلکه فهرست رو به رشدی از پیشنهادهایی که مشتریان راضی هستند.

برای حمایت از این سازمان‌ها، ما CRM خود را سفارشی کرده‌ایم و به‌طور خاص به BIDها کمک می‌کنیم تا میراث، اعضا و مخاطبین خود را مدیریت کنند، برگه‌های رای را اجرا کنند، فروش‌ها، وظایف و تقویم‌های خود را مدیریت کنند، همچنین کمپین‌های بازاریابی را اجرا کنند و فعالیت‌های خود را گزارش دهند.

>

CRM for BIDs in city centres

CRM برای BID ها

سفارشی‌سازی CRM ما برای BID، زمینه‌های جدیدی را برای ثبت آدرس‌های معاملاتی دارایی، مراجع دارایی، فعال کرده است. ارزش نرخ‌پذیر، مالیات پیشنهادی، و هر مالیات پیشنهادی معوق. علاوه بر این، زمانی که داده‌های جدید آپلود می‌شوند، یک رکورد سابقه دارایی ایجاد می‌شود که امکان دسترسی به وضعیت فعلی و قبلی ملک را فراهم می‌کند.

در ماه‌های اخیر، با بهبودی کشور از تأثیر همه‌گیری Covid-19، CRM ما نقش مهمی برای BID ها ایفا کرده است. با استفاده از CRM برای برقراری ارتباط منظم با پرداخت کنندگان مالیات خود و شناسایی کسانی که مشکلات را تجربه می کنند، BID ها توانسته اند پشتیبانی خود را افزایش داده و روابط خود را بهینه کنند.

CRM for BIDs supporting businesses

درباره CRM سیستم های واقعا ساده

به‌عنوان پیشروترین فروشنده نرم‌افزار CRM ابری در بریتانیا، سیستم‌های واقعا ساده یک راه‌حل CRM مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌کند که به‌ویژه برای سایزهای کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. کسب و کار. CRM با استفاده آسان ما به شما امکان می دهد روابط اعضای خود را به طور مؤثر مدیریت کنید و آنچه را که برای شما مهم است پیگیری کنید.

مزایای کلیدی این است که همه داده‌های شما در یک مکان وجود داشته باشد، امکان همکاری تیمی و یک عملیات کارآمد وجود دارد. ما تعدادی ابزار داریم که از این پشتیبانی می‌کنند، مانند MailSync که ایمیل‌های شما را به و از آن همگام‌سازی می‌کند. مخاطبین شما در CRM و یک ابزار بازاریابی یکپارچه، به شما امکان می دهد از وب سایت خود سرنخ بگیرید و کمپین های بازاریابی را اجرا کنید.

به طور کلی، CRM ما مطابق با GDPR است و به شما امکان می‌دهد رضایت نامه را از مخاطبین خود دریافت کنید.

CRM برای BIDs مطالعه موردی

یکی از BIDهای انگلستان که از Really Simple Systems CRM استفاده می کند، مرکز شهر بریستول است. بریستول استفاده از CRM ما را در دسامبر 2020 آغاز کرد و در پیشبرد کار سفارشی‌سازی که اکنون می‌توانیم ارائه دهیم، نقش مهمی داشت. با کار با تیم در مرکز شهر بریستول BID، به آنچه آنها از CRM برای مدیریت منطقه خود نیاز داشتند گوش دادیم و توانستیم یک پروژه توسعه برای سفارشی کردن سیستم اجرا کنیم.

البته، همه BID ها به یک شکل کار نمی کنند و توسعه سفارشی که ما ایجاد کرده ایم جامع نیست. می‌توان فیلدهای بیشتری را متناسب با سیستم هر BID اضافه کرد تا CRM برای نیازهای آن‌ها کار کند.

BIDS چیست؟

برای هر کسی که با BID ها آشنا نیست، ممکن است از دانستن اینکه احتمالاً در نزدیکی شما وجود دارد شگفت زده شوید. BID ها سازمان هایی هستند که برای بهبود یک منطقه تجاری جغرافیایی تعریف شده تشکیل شده اند. آنها توسط مشاغل محلی رهبری و تأمین مالی می شوند و هدف آنها ارائه خدمات اضافی یا بهبود یافته برای ارتقاء تجارت است. این ممکن است شامل اقدامات امنیتی اضافی، خدمات تمیز کردن و محیطی بیشتر و همچنین فرصت های شبکه باشد. BIDها همچنین به کمک در برخورد با مقامات محلی، پلیس و سایر نهادهای عمومی کمک می کنند.

BIDها توسط مالیات اجباری تأمین می‌شوند که برای توسعه محصور شده و توسط کسب‌وکارهای محلی تصمیم‌گیری می‌شود. بسته به اهداف محلی، آنها ممکن است به دنبال استفاده از بودجه برای ابتکاراتی مانند کاهش جرم و جنایت، افزایش نگهداری کارکنان، کاشت گل، چراغ‌های کریسمس یا شاید ارتقای منطقه برای افزایش گذر و هزینه باشند.

با همکاری یکدیگر، سازمان‌ها در یک BID می‌توانند هزینه‌های خود را با انجام خرید و بازاریابی مشترک کاهش دهند.

CRM for BIDS supporting small businesses

BIDها کجا هستند؟

بیش از 200 BID در بریتانیا وجود دارد و در حالی که اکثر آنها در مراکز شهرها و شهرها وجود دارند، ممکن است در مکان‌های صنعتی، تجاری و با کاربری مختلط نیز باشند. با این حال، BID ها منحصر به بریتانیا نیستند، در واقع ما در اتخاذ این رویه بسیار دیر شده ایم.

BID ها ابتدا در کانادا و سپس در ایالات متحده در سال 1970 آغاز شد و همچنین می توان آن را در آفریقای جنوبی، آلمان، ژاپن، استرالیا و نیوزیلند یافت.

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1