شماره تماس : 02128426511

جوایز تعالی رایانش ابری با هدف شناسایی بهترین‌های صنعت ابر بریتانیا، از نوآورانه‌ترین، قانع‌کننده‌ترین محصولات و فروشندگان، تا برترین پذیرندگان ابر.

اگر ابر به‌درستی استفاده شود، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا به سرعت به شرایط متغیر بازار واکنش نشان دهند و ایده‌ها، محصولات و ابزارهای جدید را آزمایش کنند. این می‌تواند راهی فوق‌العاده کارآمد برای راه‌اندازی زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های جدید باشد، یا در عین حال مدیریت هزینه‌های IT را برای سازمان‌ها آسان‌تر کند.

در Really Simple Systems، ما همیشه تلاش کرده‌ایم تا با ساده‌ترین و آسان‌ترین شکل ممکن، در فضای ابری مبتکرانی در تشویق پذیرش باشیم.

خوشحالیم که اعلام کنیم این تلاش ها در رایانش ابری به رسمیت شناخته شده است. Really Simple Systems CRM برنده جوایز Computing’s Cloud Excellence 2019 برای دسته «راه حل مدیریت ابر سال» شده است!

چرا به عنوان فینالیست انتخاب شدیم

همانطور که در بالا ذکر شد، ما بر این باوریم که یک راه حل ابری موفق، همه چیز این است که مردم از سیستم به درستی استفاده کنند. این با ارائه یک شبکه پشتیبانی مشتری درجه یک به مشتریان خود اجرا می شود. بسیاری از مشتریان الزامات سفارشی برای فیلدهای داده خود دارند و تیم ما به آنها کمک می کند تا سیستم را برای رفع نیازهای تجاری خود سفارشی کنند.

یکی دیگر از دلایل انتخاب شدن به عنوان فینالیست، به‌روزرسانی‌های منظم ما و معرفی ویژگی‌های جدید است. نمونه ای از این بازاریابی ایمیلی یکپارچه ما است. باز هم، این ویژگی ابری به گونه‌ای طراحی شده است که استفاده از آن ساده باشد، اما همچنان ابزارهایی برای ایجاد کمپین‌های بازاریابی حرفه‌ای بدون نیاز به دانش تخصصی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

Cloud Excellence Awards Winner

پس از انتظار طولانی پس از نامزد شدن به عنوان فینالیست، مراسم اهدای جوایز در پل برج هیلتون لندن برگزار شد. همانطور که عصر به دسته ما از راه حل سال مدیریت ابری می رسید، Computing جایزه برندگان. این چیزی نبود جز Really Simple Systems CRM!

ما اکنون با این جام متحد شده ایم و نمی توانیم بیشتر از این راضی باشیم.

Cloud Excellence Awards Trophy

همه در Really Simple Systems از اینکه کار سخت ما به رسمیت شناخته شده است، هیجان زده هستند. مدیر عامل ما، جان پترسون، به طور خلاصه گفت: «این یک برد کاملا غیرمنتظره برای ما بود، زیرا فکر می‌کردیم به یکی از غول‌های فناوری خواهد رسید. این جایزه را ویژه می کند که برای کار ما به این روش شناخته شود. Really Simple Systems ثابت می‌کند که یک شرکت ابری کوچک می‌تواند با شرکت‌های بزرگ رقابت کند و در عین حال سطوح بالایی از خدمات مشتری را ارائه دهد.»

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1