شماره تماس : 02128426511

در گامی دیگر برای ایجاد یک تجربه CRM جامع؛ Agile CRM با Ringcentral یکپارچه شده است تا تجربه تلفنی قدرتمندتری را برای مشتریان خود فراهم کند. با فناوری VoIP تجاری قدرتمند Ringcentral و CRM همه کاره Agile، تجربه فروش کلی فوق العاده شگفت انگیز و فوق العاده قدرتمند خواهد بود.

همه ما موافقیم که ادغام تلفن در راه حل CRM مزیت هایی را باز می کند. مانند آن، ارتباطات فروش و خدمات را ساده می کند و در عین حال دسترسی نمایندگان فروش را به طیف گسترده ای از داده های ارزشمند فراهم می کند. اکنون، قبل از اینکه به تماس خود پاسخ دهید، می‌توانید دقیقاً بدانید چه کسی با شما تماس می‌گیرد. می‌توانید تماس‌های خود را با اعلان‌های درون‌برنامه، تاریخچه‌های مشتری و فناوری تماس‌گیرنده به رهبر، به معاملات تبدیل کنید. همچنین می‌توانید هنگام مکالمه، یادداشت‌های مربوط به تماس را حذف کنید. آیا این شگفت‌انگیز نیست، همه جزئیات تماس شما در یک مکان است تا هر زمان که به آنها نیاز داشتید به آنها مراجعه کنید؟

برخی از مزایای استفاده از ادغام Ringcentral:

 1. برای تماس از برنامه کلیک کنید – اکنون می‌توانید با یک کلیک با مشتریان خود از داخل برنامه تماس بگیرید.
 2. ایجاد سرنخ‌های جدید : می‌توانید در حین تماس با مشتریان احتمالی، مستقیماً به Agile CRM سرنخ‌های جدید اضافه کنید.
 3. اعلان‌های فوری : همان لحظه که در برنامه با شما تماس می‌گیرد، همان لحظه اعلان‌های درون‌برنامه و HTML5 پیوندهایی را برای تکمیل نمایه‌های مخاطب در Agile نشان می‌دهند. این امکان را به شما می دهد تا قبل از اینکه حتی به تماس پاسخ دهید، جزئیات یک مخاطب را جمع آوری کنید.
 4. تماس گیرندگان خود را بشناسید : از آنجایی که اعلان جزئیات مشتری را در یک نگاه به شما می دهد، شما می توانید با احوالپرسی با نام مشتری، مسئولیت مکالمه را بر عهده بگیرید.
 5. زنگ با استفاده از یک تلفن نرم افزاری یا یک شماره سفارشی – شما می‌توانید از تلفن نرم‌افزار استفاده کنید یا از شماره سفارشی مورد نظر خود استفاده کنید.

آیا همه اینها برای شما جالب به نظر می رسد؟ سپس بیایید ادامه دهیم و ببینیم چگونه می‌توانید با Ringcentral از داخل Agile شروع کنید.

تنظیم ویجت Ringcentral :

 1. ویجت Ringcentral را از قسمت Telephony باز کنید.
Ringcentral telephony Widget

ویجت تلفنی Ringcentral

 1. روی ورود به Ringcentral کلیک کنید.
 2. یک پنجره بازشو خواهید دید، اعتبار Ringcentral خود را برای ورود به سیستم وارد کنید.
 3. با ورود به سیستم، دسترسی Ringcentral را مجاز کنید.
Ringcentral Authorizationمجوز Ringcentral
 1. ویجت را ذخیره کنید.
 2. گزینه زنگ خود را بین Softphone و تلفن سفارشی انتخاب کنید.
Softphone options

گزینه های تلفن نرم افزار

چگونه از ویجت Ringcentral استفاده کنید؟

این یک روش بسیار ساده با یک کلیک برای استفاده از ویجت است. هر بار که مخاطبی را باز می کنید، نماد ابزارک Ringcentral در زیر اطلاعات تماس نمایش داده می شود. با کلیک بر روی ویجت، تماس با آن مخاطب خاص فعال می شود.

Ringcentral Widget

ویجت Ringcentral

چیزی که واقعاً شگفت‌انگیز است این است که در طول تماس می‌توانید از پنجره بازشو تماس برای یادداشت‌برداری در مورد تماس استفاده کنید. نه فقط این، پس از تکمیل تماس، گزارش تماس با مدت زمان تماس نشان داده می شود تا جزئیات تماس شما را ثبت کند. هنگامی که گزارش را ذخیره کردید، می توانید سابقه تماس را در نمای خط زمانی خود در زیر یادداشت ها مشاهده کنید.

Call Log

گزارش تماس

اکنون ادامه دهید تا با ابزارک Ringcentral ما تماس فروش خود را بسیار سرگرم کننده تر کنید و بر فروش متمرکز شوید. یک آزمایشگر بتا باشیداکنون در care@agilecrm.com برای ما بنویسید اولین نفری باشید که آخرین ویژگی ما را آزمایش می کند.

تعداد بازید : 19

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1