شماره تماس : 02128426511

Zapier به تازگی Agile CRM را یکی از 5 برنامه برتر وب پرکاربرد در سال 2016 معرفی کرد. ما رشد 219 درصدی در رشد کاربر در سایت اتوماسیون Zapier ثبت کردیم و روز به روز بر تعداد کاربران خود افزودیم. ادغام یکپارچه و سریع ما با برنامه های شخص ثالث یکی از دلایل متعددی است که کاربران CRM ما را انتخاب می کنند.

ادغام CRM چابک به کاربران کمک می کند کار خود را ساده کرده و اتوماسیون را مدرن کنند. ادغام بین Zapier و Agile CRM به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی مخاطبین جدید را مستقیماً به CRM اضافه کنند هنگامی که فرم جدیدی پر می شود، رویدادهای جدیدی را در تقویم هنگام دریافت دعوت از رویداد/جلسه ایجاد کنند یا با استفاده از Process یک چک لیست به نمایندگان فروش ایجاد و اختصاص دهند. خیابان خودکار کردن کارهای ساده مانند این باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود.
CRM چابک امکان ادغام با ابزارهای شخص ثالث مانند Zapier، Twilio، FreshBooks، WooCommerce، Magento، WordPress، LeadPages، جوملا و موارد دیگر.

کاربران به اتوماسیون آسان و ادغام یکپارچه نیاز دارند، این دقیقاً همان چیزی است که Agile CRM ارائه می دهد. این پلتفرم در اتوماسیون و ادغام برتری دارد که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کسب و کار می شود.

در اینجا آمده است که چگونه Agile CRM می تواند برای شرکت شما مفید باشد.

1. سرنخ های جدید را به سرعت جذب کنید

ادغام Agile CRM با فرم‌های وب شخص ثالث و ابزارهای صفحه فرود مانند Unbounce و LeadPages به شما امکان می‌دهد به سرعت عکس بگیرید. سرنخ های جدیدی که به سایت شما می آیند. با این ادغام ها، می توانید سرنخ های جدید را نظارت، ضبط و مدیریت کنید، سپس آنها را مستقیماً به CRM اضافه کنید. این تضمین می کند که تمام داده های سرنخ جدید بدون هیچ گونه نشت یا از دست دادن داده جمع آوری و ذخیره می شوند.

2. مدیریت وظایف

یکپارچه‌سازی با ابزارهایی مانند Zapier به شما کمک می‌کند تا از همه چیز مطلع باشید زیرا تضمین می‌کند که وظایف و رویدادها به‌طور خودکار در تقویم شما ایجاد می‌شوند. Agile CRM دارای ویژگی‌هایی مانند اعلان فشاری است تا ردیابی همه وظایف خود را برای شما آسان‌تر کند، خواه ایمیل باشد. پیگیری ها یا جلسات.

3. تعامل با مشتری در زمان واقعی

ما استرس زیادی روی تعامل و خدمات مشتری وارد می‌کنیم. به این ترتیب، تمرکز محصول ما همیشه این بوده است که ابزارها و ویژگی هایی را در اختیار شما قرار دهیم که به شما امکان می دهد خدمات به مشتریان را در زمان واقعی ارائه دهید. ادغام چت زنده و اتوماسیون خدمات ما به شما امکان می دهد به محض تماس با مشتریان خود با آنها ارتباط برقرار کنید. از طریق هر کانالی کار می کند: اجتماعی، ایمیل یا تلفن.

4. حفظ حساب ها و نظارت بر تماس ها

با ادغام‌های ما، کاربران به راحتی می‌توانند تراکنش‌ها و تماس‌های منظم را حفظ و نظارت کنند. ادغام با ابزارهایی مانند QuickBooks، Twilio، RingCentral یا Xero به فاکتورها، تاریخچه پرداخت/تراکنش، ضبط تماس، نظارت بر تماس، سابقه تماس و موارد دیگر کمک می کند. این تضمین می‌کند که اطلاعات تماس و صورت‌حساب در یک پلتفرم قرار می‌گیرد و در صورت لزوم به راحتی قابل بررسی است.

5. فروش فروشگاه های تجارت الکترونیکی خود را افزایش دهید

ما با پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی مانند Shopify، WooCommerce و Magento یکپارچه شده‌ایم تا فعالیت‌های فروش و بازاریابی آنها را خودکار کنیم. این یکپارچه‌سازی‌ها به کاهش رها شدن سبد خرید کمک می‌کند، پنجره‌های بازشو با هدف خروج برای بازدیدکنندگان شما برای افزایش فروش و اجرای کمپین‌های بازاریابی خودکار فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند بازدیدکنندگان وب را ردیابی کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشند، داده‌ها را از فرم‌های مختلف همگام‌سازی کنند و کمپین‌های ایمیل را برای فروش بهتر برنامه‌ریزی کنند.

6. دریافت اجتماعی و بهبود تعامل

ادغام ما با پلتفرم‌های اجتماعی مانند توییتر، فیس‌بوک و لینکدین به کاربران امکان می‌دهد با مشتریان جدید و فعلی تعامل داشته باشند. افزونه کروم ما برای پلتفرم‌های اجتماعی همچنین به کاربران امکان می‌دهد اطلاعات تماس را مستقیماً از نمایه‌های اجتماعی خود جدا کنند تا این اطلاعات را مستقیماً به CRM اضافه کنند. .

قابلیت‌های یکپارچه‌سازی روان و اتوماسیون سریع Agile CRM، آن را به ابزار اتوماسیون برای بسیاری از SMB‌ها تبدیل می‌کند. ما همچنین پلاگین ها و ادغام های شخص ثالث زیادی داریم که کل فرآیند را آسان می کند. بیایید و ببینید چرا ما چنین تمجیدهای بالایی دریافت کرده ایم!

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1