شماره تماس : 02128426511

پنج مرحله از چرخه فروش

جستجو
در این مرحله، شما به دنبال سرنخ هایی هستید که ممکن است قابل تبدیل باشند. تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با آنها بسیار مهم است، زیرا همه مشتریان به یک چیز علاقه ندارند. ارائه کورکورانه محصولات خود فقط زمان شما را تلف می کند و ممکن است منجر به تحریک احتمالی شود.

تماس
بسته به نحوه برقراری تماس، رویکرد متفاوتی را اعمال خواهید کرد. . اگر شخصی اطلاعات خود را برای دسترسی به یک کتاب الکترونیکی رایگان در وب سایت شما گذاشته است، به احتمال زیاد آماده خرید چیزی نیست. این سرنخ ها هنوز نیاز به مراقبت دارند. اما از سوی دیگر، اگر شخصی با شما تماس گرفت و درخواست یک قیمت یا نسخه نمایشی محصول را داشت، سعی کنید تا حد امکان سریع پاسخ دهید. گاهی اوقات ممکن است سرنخ شما فوراً جواب ندهد، اما ناامید نشوید زیرا معمولاً این کار بین 8 تا 12 تماس برای دریافت آنها.

واجد شرایط
چند مرحله اول ممکن است شامل برخی از مراحل مقدماتی باشد، اما قبل از اینکه ادامه دهید، دانستن تمام جزئیات مهم است. متداول ترین روش BANT است که مخفف چهار سوال بسیار مهم است: بودجه، اختیار، نیاز و زمان. با این شماره‌گیری‌ها، تصویر کاملی از انتظارات از آن مشتری خواهید داشت.

یک پیشنهاد ارائه دهید
اگر سرنخ شما به صفحه قیمت‌گذاری شما نگاه می‌کند، برای آزمایش‌های آزمایشی ثبت‌نام می‌کند یا از نسخه رایگان محصول شما استفاده می‌کند، زمان مناسبی برای ارائه است. یک پیشنهاد. نماینده فروش شما باید روی نقاط درد مشتری تمرکز کند و راه حلی ارائه دهد.

Close and Continue to Nurture
اگر بتوانید در تمام مراحل بالا علامت بزنید، سرنخ شما آماده است تا جهش کند. پس از پایان فروش، به پرورش مشتری خود ادامه دهید و در مورد نیازهای آینده آنها بیشتر بدانید.

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1