شماره تماس : 02128426511

8 مزیت نرم افزار CRM Cloud برای شرکت های ساختمانی

1. فرآیندهای فروش خود را برای حداکثر سود بهینه کنید

CRMها فقط دفترچه آدرس ستایش شده نیستند. بله، آنها به شما کمک می‌کنند تا مخاطبین را حفظ کنید، اما هدف اصلی آنها این است که به شما کمک کنند بهینه و ساده‌سازی کنید فروش خود را روند. CRMها در زمینه هایی که سفر فروش می تواند طولانی، پر پیچ و خم و با جزئیات باشد، مانند ساخت و ساز، ضروری هستند – به شما کمک می کنند خط لوله فروش خود را از ابتدا تا انتها درک و بهینه کنید.

از آنجایی که مشتریان از سرنخ های جالب به مشتریان بالقوه تبدیل می شوند، و به سمت مشتریان تبدیل می شوند، بهتر می توانید سفر خریدار و می تواند هرگونه پیچیدگی در فرآیند فروش را برای حداکثر سودآوری برطرف کند. ابزارهای مناسب می توانند به تیم فروش شما کمک کنند تا یک فرآیند مشخص را دنبال کنند تا اسناد، جزئیات و پرداخت ها از دست نروند. یک CRM همچنین می‌تواند به تیم فروش شما کمک کند تا بر اساس روند خرید واقعی، سرنخ‌ها را بهتر واجد شرایط کنند و می‌تواند در شناسایی فرصت‌های متقابل یا افزایش فروش رایج نقش داشته باشد.

نرم‌افزار CRM یک مخزن مرکزی برای تمام داده‌های تماس مشتریان و مشتریان احتمالی فراهم می‌کند و جدول زمانی تمام تعاملات با هر شرکت را ارائه می‌دهد. شما می توانید تمام اسناد را در سوابق هر مشتری دیجیتالی نگه دارید، از جمله مظنه ها، طرح ها، توافق نامه ها و فاکتورها. این اطلاعات را می توان در سراسر شرکت نیز در دسترس قرار داد و نیاز به تکرار ورودی ها بین بخش ها را کاهش داد و سازماندهی و همکاری بهتر بین تیم ها را تقویت کرد.

2. حفظ روابط با کل زنجیره تامین

حفظ اعتماد به ویژه در ساخت و ساز مهم است. با فرم‌های ساخت‌وساز «کابویی» که گهگاه سر زشت خود را پرورش می‌دهند، صنعت گرایش دارد که مراقب خود باشد. به طور کلی به شرکت هایی که در گذشته به آنها خدمات خوبی ارائه کرده اند وفادار می مانند.

CRM به شرکت‌ها در انواع مختلف کمک می‌کند تا روابط سالم و مبتنی بر خدمات را با همه طرف‌های اکوسیستم خود حفظ کنند. از آنجایی که به شما کمک می‌کنند یک رکورد خطی از اقدامات و تعاملات با هر مخاطبی داشته باشید، CRM برای مدیریت پروژه پس از فروش و همچنین پیش‌فروش بسیار عالی هستند پرورش رهبری.

بسیاری از ابزارهای CRM به‌طور یکپارچه با برنامه‌های تقویم ادغام می‌شوند، بنابراین تیم‌های شما هرگز دیگر تماس فروش برنامه‌ریزی‌شده، بازدید از سایت یا جلسه پیشرفت را از دست نمی‌دهند.

3. CRM های ساده ارزان تر از ERP های گسترده هستند

ما را اشتباه نگیرید، ERPهای تمام عیار کاملاً زمان و مکان دارند. اما هزینه و پیچیدگی محض آنها بسیاری از شرکت های کوچکتر را از سرمایه گذاری در آنها منصرف می کند. این اغلب منجر به این می شود که شرکت های کوچک و متوسط ​​ساخت و ساز به صفحه های گسترده گستردهبسنده کنند. >، یا بدتر از آن – سیستم های کاغذی عملا ماقبل تاریخ!

با این حال، بسیاری از CRMهای ساده و ارزان را می‌توان برای مدیریت (یا حداقل از آنها) عملکردهای ضروری مجاور ERP مانند تدارکات، حساب‌ها و هوش تجاری – فقط به روشی ساده‌تر و مقرون به صرفه‌تر تنظیم کرد. /span>

Construction company search for CRM software

4. SaaS CRM ها در هر زمان و هر مکان در دسترس هستند

لذت SaaS (Software-as-a-Service) سیستم‌های این است که تا حدی به لطف فناوری‌هایی مانند 4/5G، همه تیم شما می‌توانند در هر کجا و هر زمان به آنها دسترسی داشته باشند. چه فروشندگان شما در جاده باشند، چه عوامل در محل، یا تیم شما که در دفتر کار می کنند (یا در واقع از راه دور کار می کنند) همه از اطلاعات به روز یکسانی کار می کنند که در زمان واقعی همگام سازی شده اند.

ابزارهای SaaS راه نجاتی برای شرکت‌هایی است که به دنبال روش‌های کار از راه دور یا ترکیبی هستند. آنها کاملاً آنلاین “زندگی می کنند”، و اکثر سیستم ها به طور ایمن از طریق یک مرورگر وب ساده ارائه می شوند – یک چیز کمتر برای اتصال تیم شما به دفتر!

5. جذب سرب ضد آب و پرورش فروش

سرنخ‌ها می‌توانند از زوایای مختلف به شما دست یابند: از رویدادهای شبکه. از توصیه های دهان به دهان؛ از طریق فروش های سرگردان و نمایندگان biz-dev. با ایجاد فرصت های مناقصه؛ یا سازمانی که شما را به صورت آنلاین پیدا می کند.

اگر همه این منابع سرنخ مختلف به طور جداگانه ضبط و ذخیره شوند، این امر باعث می‌شود که فروش به آن‌ها تجربه‌ای بسیار نامرتب و نامرتب باشد.

یک CRM به عنوان یک “گلدان” مرکزی عمل می کند که جزئیات چشم انداز – صرف نظر از اینکه هر سازمان چگونه در رادار شما قرار گرفته است. کارت‌های ویزیت، جزئیات خط‌نوشته‌شده عجولانه و چت‌های آنلاین دانلود شده به‌راحتی در طول زمان از بین می‌روند، اما زمانی که آنها در CRM شما وارد می‌شوند، تیم فروش شما می‌تواند در حالی که علاقه خریدار در بالاترین حد خود است، وارد شده و نزدیک شود.

احتمال این است که وب سایت شما در حال حاضر نوعی فرم داشته باشد که افراد علاقه مند بتوانند علاقه خود را ثبت کنند. بسیاری از CRM ها به طور یکپارچه با فرم های وب ادغام می شوند، بنابراین سرنخ های تازه بلافاصله به CRM شما اضافه می شوند – دوباره به تیم های فروش شما اجازه می دهند در اولین فرصت ممکن جادویی خود را انجام دهند. فرم‌های وب می‌توانند سرنخ‌های جدید و گرم را در هر زمانی از روز یا شب جمع‌آوری کنند – ایده‌آل برای سازمان‌هایی که در مناطق زمانی کار می‌کنند.

6. CRM های یکپارچه تجزیه و تحلیل و پیش بینی 360 درجه ارائه می دهند

داشتن دانش دقیق از روندهای تجاری به شرکت ها اجازه می دهد تا در زمان های مناسب بر روی آن روندها سرمایه گذاری کنند و به نوبه خود سود را به حداکثر برسانند. بنابراین به‌روز نگه‌داشتن تمام اطلاعات مشتری، پروژه و صورت‌حساب در یک سیستم فقط از منظر عملی مفید نیست. از منظر تحلیلی نیز مفید است.

CRMهای یکپارچه عموماً امکان گزارش‌دهی کاملاً انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کنند که دید کاملی را در تمام عملیات‌های مشتری فراهم می‌کند. علاوه بر گزارش های استاندارد حسابداری، پیش بینی فروش، و تجزیه و تحلیل خط لوله فروش، بسیاری از CRM ها (واقعا ساده سیستم‌های موجود) به شما امکان می‌دهند هر نقطه داده‌ای را که در سیستم نگهداری می‌شود اندازه‌گیری، مقایسه و تجزیه و تحلیل کنید.

به این ترتیب، می‌توانید گزارش‌های خود را ایجاد کنید که KPIهای مهم برای شما را ردیابی می‌کند – خواه این برای شناسایی روندها باشد. فروش یا چشم انداز در طول زمان؛ انجام نمره‌گذاری با ارزش سرنخ برای شناسایی اینکه کدام سرنخ‌ها به احتمال زیاد تبدیل می‌شوند، یا شناسایی پرسودترین انواع پروژه‌ها، فقط برای نام بردن از چند احتمال.

قابل درک است که این نوع مقایسه با استفاده از شبکه ای از صفحات گسترده، یک سیستم کاغذی یا داده هایی که به طور جداگانه بین تیم ها نگهداری می شوند، عملا غیرممکن است. و در حالی که در مورد موضوع…

Category Leader for Construction CRM 2021

7. سیلوها برای مواد هستند نه داده

بدون یک سیستم یکپارچه در سطح شرکت، تشکیل سیلوهای داده آسان است. سیلوهای داده زمانی اتفاق می‌افتند که تیم‌های مختلف، هرکدام داده‌های خود را به طور مستقل مدیریت می‌کنند، بدون اینکه با سایر بخش‌ها ادغام شوند. به طور خلاصه، هر تیم داده های خود را ذخیره می کند و سایر بخش ها نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

قابل درک است که سیلوهای داده تعدادی مشکل را ایجاد می کنند: ممکن است ناسازگاری بین سوابق دپارتمان ایجاد شود، ارجاع متقابل اطلاعات بین تیم ها دشوار می شود، معمولاً کار تا حدی تکراری می شود و منابع شرکت با عملکردهای تکراری غرق می شوند. و اطلاعات.

وقتی هر بخش دارای پایگاه‌های اطلاعاتی و «روش‌های انجام کارها» باشد، به اندازه کافی بد است، اما وقتی سیستم‌های کاغذی قدیمی را وارد ترکیب می‌کنید (از جمله فروشندگانی که هرکدام فهرست‌های تماس خود را دارند) این تأثیرات می‌تواند به‌ویژه ایجاد شود. هرج و مرج!

اگرچه سیستم‌های ERP در سطح شرکت می‌توانند تا حدودی به شکستن سیلوهای داده کمک کنند، مطمئناً شما را مصون نمی‌سازند. سازمان‌های کوچک‌تر ممکن است یک سیستم ERP را بیش از حد ناکارآمد بدانند، که می‌تواند باعث شود حتی بهترین تلاش‌های یکپارچه‌سازی از بین برود. یک CRM ساده که به شما امکان می دهد جزئیات تماس را ضبط کنید. ثبت تاریخچه تعامل و ادغام تقویم‌ها، داده‌های حسابداری و عملکردهای بازاریابی ممکن است تمام چیزی باشد که نیاز دارید.

Really Simple Systems با تعدادی از ابزارهایی که احتمالاً قبلاً با آنها آشنا هستید، ادغام می شود، از جمله Sage، KashFlow، Xero، تقویم Google و Microsoft 365. با Zapier نیز، قفل امکانات ادغام بیشتر را باز کنید!

8. ارائه پشتیبانی عالی از مشتری و پروژه

وقتی چیزی در محل جمع نمی‌شود یا در مورد نکات ظریف پروژه اختلاف نظر ایجاد می‌شود، پیمانکاران و مشاوران وقت یا بودجه لازم را ندارند. آنها به سرعت به پاسخ نیاز دارند، بنابراین کل پروژه می تواند مانند یک ماشین روغن کاری شده به جلو حرکت کند. به طور کلی انتظار برای تماس یا ارسال ایمیل اسناد، زمان و منابع ارزشمندی را می طلبد.

با این حال، با وجود تمام اسناد پروژه و ایمیل‌های موجود از یک داشبورد، می‌توان مشکلات را قبل از تبدیل شدن به اشتباهات بزرگ و گران قیمت شناسایی و حل کرد. Really Simple Systems حتی دارای یک ماژول پشتیبانی مدیریت پروندهاختیاری است. > که ممکن است هنگام مدیریت پروژه‌های در حال انجام با تعداد زیادی قطعات متحرک بسیار ارزشمند باشد.

تعداد بازید : 21

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1