شماره تماس : 02128426511

1.   دریافت بیشتر اجتماعی

سال را با ممیزی حضور خود در رسانه های اجتماعی آغاز کنید. آیا روی پلتفرم هایی سرمایه گذاری می کنید که مخاطبان شما را جذب می کنند؟ گسترش به یک کانال جدید مانند LinkedInرا در نظر بگیرید > یا Quora برای شماره گیری قرار گرفتن در معرض نام تجاری خود. اگر حضور آنلاین شما در حال حاضر مشکل دارد و نیاز به توجه بیشتری دارد، روی رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید. ابزارهای مدیریتی که به شما امکان می‌دهد در چندین پلتفرم پست کنید و تعامل کاربر را پیگیری کنید.

سال جدید همچنین زمان خوبی برای اصلاح رسانه‌های اجتماعی با خلاقیت‌های تازه و هماهنگ کردن صدای برندتان در کانال‌ها است. اگر کمپین‌های تبلیغاتی را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی اجرا می‌کنید، نحوه تقسیم‌بندی آن مخاطبان و کمپین‌های زمانی را برای به حداکثر رساندن هزینه‌های بازاریابی خود بررسی کنید.

Get Social in your Marketing Plan

2.   Partner Up

در آنجا سخت است، به خصوص برای مشاغل کوچک. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید به تنهایی مبارزه کنید. با تجارت دیگری شریک شوید و یک برنامه بازاریابی وابسته راه اندازی کنید. اجرای کمپین‌ها و مشوق‌های مشترک به شما امکان می‌دهد به مخاطبان جدید دسترسی داشته باشید و از قدرت جمعی خود استفاده کنید.

حتی اگر یک قرارداد رسمی وابسته را انتخاب نکنید، می‌توانید با کسب‌وکارهای دیگر اتحاد ایجاد کنید که به نفع هر دوی شما باشد. از وبلاگ نویسی مهمان گرفته تا به اشتراک گذاری داده ها، ایجاد روابط B2B (کسب و کار به کسب و کار) می تواند مزایایی در تولید سرنخ داشته باشد و فرصت های جدیدی را به آستان شما بیاورد.

3.   تخصص خود را نشان دهید

چه محصولی را بفروشید یا خدماتی را ارائه دهید، تخصص ذاتی دارید که هم برای مشتریان و هم برای سایر مشاغل ارزشمند است. از آن دانش صنعت برای تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه خود و افزایش آگاهی برای برند خود استفاده کنید.

از ارائه وبینارهای عمومی تا نوشتن White papers، می توانید محتوایی ایجاد کنید که شما و برندتان را به عنوان یک مرجع در این زمینه معرفی کند. برخی از کسب و کارها نیز از طریق HARO، یک پایگاه داده که نشریات را با کارشناسانی که بینشی در مورد یک موضوع خبرساز ارائه می دهند، مرتبط می کند.

4.   وبلاگ بهتر بسازید

به احتمال زیاد کسب و کار شما وبلاگ دارد. همچنین این احتمال وجود دارد که این سرزمین بیهوده از مقالاتی باشد که به سختی در رادار گوگل به‌عنوان یک بلامقابل ثبت می‌شوند. ممکن است وسوسه شوید که یک تقویم محتوای بلندپروازانه تهیه کنید، اما ایجاد خوراک بیشتر برای هرج و مرج که اینترنت است همیشه راه حل نیست. به‌جای فعال نگه داشتن تولید محتوا، امسال مقالات وبلاگ موجود خود را اصلاح و اصلاح کنید.

انجام SEO (بهینه سازی موتور جستجو) ممیزی برای پاک کردن پیوندهای مرده و شناسایی محتوایی که نیاز به بازبینی دارد. با در نظر گرفتن روش های سئو پسند مقالات مرتبط و محبوب را بازنویسی کنید. ، مراقب باشید که تحقیقات کلمات کلیدی را در هدرهای خود بگنجانید. و در آخر، مطمئن شوید که وبلاگ شما برای موبایل مناسب است، به سرعت بارگیری می شود، و هر مقاله را برای بهبود خوانایی کلی ویرایش کنید.

5.   صدای خود را پیدا کنید

این توصیه استعاری به نظر می رسد، اما پیدا کردن صدای شما به معنای واقعی کلمه است. کمی سر و صدای آنلاین ایجاد کنید و با نام تجاری خود سرگرم شوید. محتوای ویدئویی و صوتی ایجاد کنید که مشتریان شما از آن استقبال کنند و آنها را جذاب کنند. این به معنای سرمایه‌گذاری در آموزش‌های ویدیویی، راه‌اندازی پادکست یا آزمایش پخش زنده در رسانه‌های اجتماعی است.

اگر پهنای باند مالی یا انرژی لازم برای انجام این کار را برای کسب و کار خود ندارید، با شخصی که این کار را انجام می دهد ارتباط برقرار کنید و مهمان مکرر یک برنامه رادیویی یا پادکست محلی شوید. این نه تنها به شما کمک می‌کند تا به مخاطبان جدیدی دست پیدا کنید، بلکه تبلیغات رایگان فوق‌العاده‌ای به شما ارائه می‌دهد.

8 راه برای گسترش برنامه بازاریابی

8 راه برای گسترش برنامه بازاریابی

6.   به مشتریان خود گوش کنید

یکی از چیزهای مهم در مورد فناوری این است که دریافت توصیه‌های آنلاین برای محصولات یا خدمات آسان‌تر از همیشه است. نکته منفی این است که برای مشاغل کوچک، حتی یک بررسی بد می تواند رتبه شما را کاهش دهد. خدمات مشتری را امسال با ایجاد یک حضور آنلاین که نشان می دهد به شما اهمیت می دهد، از پاسخ دادن به نظرات گرفته تا به سطح بعدی ارتقا دهید. توصیفات و بررسی های شخص ثالث شفاف در وب سایت شما.

حضور آنلاین خود در صدر قرار گرفتن می تواند به بهبود رتبه سئوی شما کمک کند، زیرا هر چه تعامل بیشتر با نمایه شما بیشتر باشد، در نتایج جستجوی محلی بیشتر دیده می شود. هم برای آجر و ملات و هم برای شرکت های آنلاین، موقعیت شما در نتایج جستجو می تواند به هزاران دلار تجارت تبدیل شود.

7.   شاخه به عمودی های جدید

برای رشد کسب و کار و موقعیت خود برای رقابت در بازار، باید محصولات یا خدمات دیگری را که می توانید به مشتریان ارائه دهید در نظر بگیرید. این عمودی ها باید تکمیل کننده کسب و کار فعلی شما باشند و برای مخاطبان برند شما فریبنده باشند، بنابراین قبل از انجام کار ابتدا کمی تحقیقات بازار انجام دهید. حتی ممکن است متوجه شوید که محصول یا خدمات موجود شما دارای یک برنامه کاربردی B2B است که ارزش پیگیری دارد.

احتمالاً گسترش کسب‌وکار شما به سرمایه یا سرمایه‌گذاری خارجی نیاز دارد تا کارها را شروع کند. اگر کسب و کار شما جریان نقدی لازم برای پشتیبانی از عرضه محصول را ندارد، ارزیابی کنید که آیا وام کسب و کار کوچک ممکن است استراتژی مناسبی برای شروع تلاش جدید شما باشد تا زمانی که ریشه دار شود.

8.   افزایش داده‌ها و شخصی‌سازی

در مورد مخاطبان خود چه می دانید؟ جمع آوری بینش از جمعیت شناسی، روندها و رفتار کاربر می تواند استراتژی بازاریابی شما را در سال جاری به موفقیت برساند. بسیاری از ابزارها و پلتفرم‌های آنلاینی که قبلاً استفاده می‌کنید، داده‌های ارزشمندی را جمع‌آوری می‌کنند که می‌توانید از Google Analytics گرفته تا Facebook استفاده کنید.

استفاده از داده‌ها نه تنها باید به انتخاب‌های شما در مورد محتوا کمک کند. و آگهی خرید می کند، بلکه شما را قادر می سازد ارتباط با مشتریان خود را شخصی سازی و خودکار کنید. کارشناسان موافق هستند که ایجاد یک سفر منحصر به فرد و پاسخگو به مشتری می تواند منبع مخفی وفاداری به برند و موفقیت مداوم برای تجارت شما در سال 2020 باشد.

درباره نویسنده

مدیسون کریدر یک بومی شهر سالت لیک است که در کمک به صاحبان کسب‌وکارهای کوچک در ایجاد آگاهی از برند و تصمیم‌گیری صحیح برای رشد کسب‌وکارشان تخصص دارد. او علاقه زیادی به کمک به کارآفرینان برای تعیین اهداف بلندمدت با به اشتراک گذاشتن نکات و ترفندها دارد.

برای مطالعه موضوع

5 روند بازاریابی ایمیلی دنیای واقعی برای سال 2020

می توانید به بخش وبلاگ مراجعه کنید.

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1