شماره تماس : 02128426511

=”vc_row wpb_row vc_row-fluid”>

نحوه بهینه سازی محتوای وب برای فروش

وقتی بازدیدکنندگان وارد وب‌سایت شما می‌شوند، کیفیت محتوای شما و ارزش درک شده آن تأثیر زیادی بر ماندن یا ترک آن‌ها خواهد داشت. به علاوه، برای جذب مخاطب مناسب، باید مطمئن شوید که تمام محتوای شما به درستی بهینه سازی شده است. برای موتورهای جستجو و واقعا مفید است.

در اینجا، من قصد دارم شما را با نکات برتر خود آشنا کنم تا مطمئن شوید که محتوای وب سایت شما از بهترین کیفیت ممکن برخوردار است تا به فروش برای کسب و کار شما منجر شود.

به سؤالاتی که مشتریان هدف شما می پرسند پاسخ دهید

اگر سوالات مشتریان خود را پیش بینی کنید و با محتوای خود به آنها پاسخ دهید، احساس می کنند که آنها را درک می کنید. این می تواند منجر به فروش بسیار بیشتر شود.

برای فهمیدن نوع سؤالاتی که باید با محتوای خود پاسخ دهید، باید چند کار را انجام دهید. اولین مورد تحقیق کلمات کلیدی است. این به شما کمک می کند تا سوالات یا عبارات جستجوی مرتبطی را که مخاطبان شما در موتورهای جستجو تایپ می کنند پیدا کنید. سپس می توانید از این اطلاعات برای ایجاد محتوایی استفاده کنید که به این سوالات پاسخ دهد. با انجام این کار، می توانید به مخاطبان خود آموزش دهید، اعتماد به برند خود را افزایش دهید و شانس تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار را افزایش دهید. Moz یک راهنمای مبتدی برای کلیدواژه دارد. تحقیق که شما را در مورد نحوه انجام این کار راهنمایی می کند.

همچنین می‌توانید سؤالات متداول را از سؤالات متداول که تیم خدمات مشتری دریافت می‌کند پیدا کنید. اینها سوالاتی هستند که در بخش نظرات در رسانه های اجتماعی پرسیده می شوند یا از طریق تماس ها، ایمیل ها یا چت های زنده به پرسنل خدمات مشتری شما ارسال می شوند.

وقتی می‌توانید محتوایی ایجاد کنید که به سؤالات رایج مخاطبان هدف خود پاسخ دهد، نشان می‌دهد که مخاطب خود را درک می‌کنید و به در حال بهبود تجربه مشتری با نام تجاری شما.

Website Content example

نمونه‌ای از کسب‌وکاری که از محتوا برای پاسخ به سؤالات مشتریان استفاده می‌کند، FreshBooks، ارائه‌دهنده نرم‌افزار حسابداری برای شرکت‌های متوسط ​​و کوچک است. به عنوان مثال، آنها یک پست وبلاگ برای پاسخ به این سوال ایجاد کرده اند “آیا باید یک حسابدار برای کسب و کار کوچک خود استخدام کنم؟“. این نوع محتوا به سوالاتی می‌پردازد که مشتریان آن‌ها ممکن است در مورد استفاده از خدمات حسابدار برای کسب‌وکارشان، هزینه‌های انجام این کار، و حتی نحوه یافتن نامزدهای مناسب برای استخدام داشته باشند.

Website Content example

یک مثال دیگر از My Canada Payday، ارائه‌دهنده وام است که راهنمای نحوه عملکرد وام های دانشجویی در کانادا. آنها افرادی را هدف قرار می دهند که خواهان کمک مالی و مشاوره هستند، بنابراین این راهنما احتمالا برای مخاطب ایده آل آنها بسیار مفید است. و به بسیاری از سوالاتی که ممکن است کسی در مورد وام شهریه داشته باشد پاسخ می دهد. این به جذب افراد مناسب به وب سایت آنها، ایجاد اعتماد با آنها و امیدواری به فروش منجر می شود.

این تاکتیکی است که می توانید برای وب سایت کسب و کار خود نیز تکرار کنید.

روی نشان دادن تخصص خود تمرکز کنید

یکی از مزایای اصلی ایجاد محتوای وب سایت با کیفیت بالا این است که به شما امکان می دهد تخصص خود را به رخ بکشید. این به شما این امکان را می دهد که هم با مخاطبان و هم با موتورهای جستجوی خود اعتماد ایجاد کنید، زیرا اگر روشن باشد که شما منبع آگاه اطلاعاتی هستید، مایل به افزایش رتبه شما هستند.

صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با پیش‌بینی سؤالات مشتریان و ارائه راهنماهای جامع برای پاسخ به این سؤالات از طریق وبلاگ‌ها، ویدیوها یا سایر قالب‌ها، همانطور که قبلاً توضیح داده‌ام، از طریق محتوا، تخصص خود را نشان دهند. همچنین می‌توانید ایجاد محتوای آموزنده در مورد اخبار و به‌روزرسانی‌های صنعت را در ارتباط با کارتان در نظر بگیرید.

UTires example

به عنوان مثال، Utires، یک شرکت فروش لاستیک های فرسوده، تخصص خود را از این طریق نشان می دهد. می‌توانید این را در پست وبلاگ همه چیز درباره نحوه نصب لاستیک خودرو. از آنجایی که حوزه تخصصی آنها لاستیک خودرو است، قرار دادن پست هایی مانند این نشان می دهد که آنها از صنعت خود آگاه هستند و مشکلی برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مخاطبان خود ندارند. همچنین، مشتریانی که می خواهند لاستیک های دست دوم را خریداری کنند، بیشتر به آنها مراجعه می کنند زیرا نشان داده اند که در این زمینه دانش زیادی دارند.

Website Content example

Roadside Dental Marketing شرکت دیگری است که با انتشار محتوای باکیفیت و آموزنده نشان می دهد که در زمینه خود متخصص هستند. برای مثال، آنها اخیراً یک راهنمای به روز رسانی فهرست کسب و کار من در Google برای بازگشایی کووید-19. آن‌ها تمام مراحل مختلفی را که می‌توانید بردارید و اینکه چرا جراحی‌های دندان‌پزشکی می‌خواهند در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشند و خیال بیماران خود را راحت کنند، انجام این کار مهم است را بیان می‌کنند. به‌عنوان یک آژانس بازاریابی که به شرکت‌های دندان‌پزشکی کمک می‌کند خدمات خود را ارتقا دهند، انتشار چنین محتوایی آن‌ها را به عنوان متخصص معرفی می‌کند و به مردم اجازه می‌دهد تا بدانند که می‌توان به شرکت برای کسب نتایج، حتی در زمان همه‌گیری، اعتماد کرد.

به این فکر کنید که مخاطبان شما ممکن است به دنبال چه نوع اطلاعاتی باشند، و راهنماهای آموزنده ای ایجاد کنید که نشان می دهد شما در حوزه کاری خود صاحب قدرت هستید. این باعث جلب اعتماد مردم و افزایش فروش شما می شود.

مطمئن شوید که مرتبط ترین کلمات کلیدی را هدف قرار داده اید

مهم است که کلمات کلیدی مناسب را با محتوای خود هدف قرار دهید. این تضمین می‌کند محتوای شما برای جستارهای مناسب رتبه‌بندی شود، بنابراین به مناسب ترین افراد می رسید. شناسایی کلمات کلیدی مناسب مستلزم انجام تحقیقات مناسب برای کلمات کلیدی است تا بتوانید عبارات جستجویی را انتخاب کنید که واقعاً توسط مخاطبان هدف شما استفاده می شود.

هنگام ایجاد محتوا، می‌خواهید به جای کلمات کلیدی تجاری، کلمات کلیدی آموزنده را هدف قرار دهید، زیرا کلمات کلیدی آموزنده می‌توانند به شما کمک کنند مخاطبان جدیدی را پیدا کنید که در حال تحقیق برای یافتن اطلاعات در مورد یک موضوع، محصول هستند، یا خدمات

برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب، ابتدا می خواهید از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید، سپس بر روی کلمات کلیدی با رقابت کم و حجم جستجوی بالا تمرکز کنید، زیرا این موارد به افزایش شانس شما برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو کمک می کند. . اگر مطمئن نیستید که می دانید چگونه به نتایج مورد نیاز خود برسید، می توانید از یک سرویس تحقیق کلمه کلیدی تا مطمئن شوید بهترین شرایط را مطابق با نیازهای خود هدف قرار داده اید.

همیشه یک فراخوان قدرتمند اضافه کنید

شما باید مطمئن شوید که هر محتوایی که ایجاد می‌کنید با یک فراخوان قوی به پایان می‌رسد. فراخوانی برای اقدام، اعلانی است که خوانندگان را برای انجام یک عمل خاص ترغیب می کند. CTA ها معمولاً به شکل متن یا دکمه هایی هستند که کاربر را به سمت مراحل بعدی که باید در وب سایت شما بردارد هدایت می کند.

برای ایجاد CTAهای موثر، مطمئن شوید که واضح و مختصر هستند. از دست دادن آنها نیز بسیار سخت است، زیرا CTAها زمانی بهترین عملکرد را دارند که از سایر محتوای صفحه متمایز باشند. در نهایت، باید نوعی فوریت در متن شما وجود داشته باشد که هیجان ایجاد کند و کاربران را تشویق به اقدام فوری کند.

در اینجا نمونه ای از وب سایتی است که دارای CTA قوی است.

Vimeo Call To Action example

در ابتدا Vimeo است، پلتفرمی که به افراد اجازه می‌دهد ویدیوهای با کیفیت بالا ایجاد، ویرایش و به اشتراک بگذارند. در وب سایت خود، آنها یک پست وبلاگی درباره کسب درآمد بیشتر با ابزارهای درآمدزایی Vimeo.

این یک مقاله بسیار جالب برای هر کسی است که به دنبال کسب درآمد از محتوای ویدیویی خود است. و در کنار قطعه، یک CTA شناور وجود دارد که به خوانندگان می‌گوید «یک کسب‌وکار ویدیویی بسازند»، که با دکمه‌ای همراه است که به آنها می‌گوید «بیشتر بیاموزند».

هرکسی که این مقاله را می‌خواند در حال یادگیری این است که چگونه Vimeo می‌تواند به آنها در کسب درآمد کمک کند، بنابراین آماده و آماده برای برداشتن گام بعدی هستند. نمایش یک CTA به این روش، و یافتن و تعامل با آن بسیار آسان است، احتمالاً منجر به تبدیل های زیادی می شود.

بسیاری از کسب‌وکارها منتظر می‌مانند تا خواننده به پایان محتوایشان برسد تا آنها را متقاعد کند که برای خدماتشان پول پرداخت کنند. اما افراد دامنه توجه کوتاهی دارند و همیشه به آن نمی رسند. این به بازدیدکنندگان وب سایت Vimeo اجازه می دهد بدون توجه به جایی که در مقاله هستند، تبدیل شوند.

Later Call to Action example

ما همچنین یک نمونه از Later، یک پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی داریم. آنها پستی دارند که . در این پست، آنها یک CTA را در وسط پست وبلاگ قرار دادند که به مردم می‌گوید برای برنامه‌ریزی استوری‌های اینستاگرام خود از Later استفاده کنند.

CTA بسیار به موقع و مرتبط با موضوع مورد بحث است، به این معنی که به احتمال زیاد افراد را تشویق می کند تا در آنجا اقدام کنند. همچنین در کنار گرافیکی خوش‌طراحی و چشم‌نواز قرار می‌گیرد که آن را متمایز می‌کند، بنابراین مطمئناً توجه مردم را به خود جلب می‌کند و به نتیجه می‌رسد.

ابزارهای رایگان اما ارزشمندی را ارائه دهید که مخاطبان هدف شما دوست خواهند داشت

منابع و ابزار رایگان می‌توانند به خوبی به عنوان آهن‌ربای سرب عمل کنند، زیرا افراد مناسب را به سایت شما جذب می‌کنند، ارزشی برای آنها فراهم می‌کنند و اعتماد آنها را جلب می‌کنند.

انواع ابزار رایگانی وجود دارد که می‌توانید ایجاد کنید، اما باید آن‌هایی را که برای مخاطبانتان مفید هستند، شناسایی کنید. برای انجام این کار، باید به داده‌های موجود در نرم‌افزار CRM خود نگاه کنید تا بفهمید در مورد شما چه می‌گوید. خوانندگان آیا آنها نوع خاصی از محتوا را به دیگران ترجیح می دهند؟ کدام یکی است؟ فیلم‌ها، راهنمای نهایی، فهرست‌ها یا کتاب‌های الکترونیکی؟

وقتی بتوانید این مورد را شناسایی کنید، می‌دانید که از چه قالبی برای محتوای رایگان خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید بر اساس نوع صنعتی که در آن هستید، ابزارهای تعاملی مانند ماشین‌حساب یا قالب‌های رایگان ایجاد کنید. برای مثال، یک شرکت حسابداری می‌تواند تصمیم بگیرد که یک ماشین حساب مالیاتی رایگان در وب‌سایت خود ایجاد کند، زیرا برای مخاطبانش ارزشمند است.

نمونه‌ای از برندی که از ابزارهای رایگان برای ارائه ارزش استفاده می‌کند است. VWO، پلتفرمی که به کسب‌وکارها در تست A/B و سایر عناصر بهینه‌سازی تبدیل کمک می‌کند. آنها ابزارهای رایگان زیادی برای مشتریان خود دارند و این نمونه یکی از آنهاست.

Website Content example

آنها یک تحلیلگر صفحه فرود رایگان ایجاد کرده اند که به افراد امکان می دهد ببینند صفحات فرود آنها چقدر موثر است. این نمونه ای از نوعی آهنربای سرب است که می تواند مخاطبان شما را جذب کند، به آنها ارزش بدهد و آنها را تا زمانی که تبدیل انجام شود به وب سایت شما بازگرداند.

Website Content example

یک نمونه از آکادمی Ahrefs هم داریم. آنها دوره‌های جامعی دارند که طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می‌دهد تا به مخاطبانشان کمک کند تا بازاریاب‌های بهتری شوند.

این دوره‌ها ارزش بسیار زیادی برای مخاطبان خود دارند و می‌توان به همه آنها به صورت رایگان دسترسی داشت. برای مثال، دوره آموزشی نحوه انجام تحقیقات کلیدواژه نه تنها دارای یک آموزش ویدیویی است، بلکه یک مقاله با کیفیت بالا نیز برای کسانی که ترجیح می‌دهند راهنما را مطالعه کنند وجود دارد. آنها با ارائه راهنماهای دقیق در مورد موضوعات مرتبط با مخاطبان خود، اعتماد ایجاد می کنند و هر کاری که می توانند انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند که اولین کسانی هستند که مشتریان بالقوه زمانی که نیاز به پرداخت برای یک ابزار بازاریابی یا سئو دارند، به آنها مراجعه می کنند.

محتوای ایجاد کنید که به مشتریان شما کمک کند بهترین تصمیمات خرید ممکن را اتخاذ کنند

اگر افراد مطمئن باشند که خریدی آگاهانه انجام می دهند، به احتمال زیاد از شما خرید می کنند. چند نوع محتوا وجود دارد که می توانید برای کمک به این موضوع ایجاد کنید.

One یک راهنمای خرید است. اینها معمولاً نشان می‌دهند که کسی باید در یک محصول یا خدمات خاص به دنبال چه چیزی باشد، بنابراین آنها می‌توانند محصولی را که برای او مناسب است خریداری کنند.

همچنین می‌توانید قطعات مقایسه رقبا ایجاد کنید که محصولات مختلف برندهای رقیب و قیمت‌های آن‌ها را با هم مقایسه می‌کنند تا خریداران را از چندین گزینه موجود مطلع کنید.

برای الهام گرفتن، بیایید نگاهی به محتوایی بیندازیم که برای کمک به مردم در تصمیم گیری خریدشان طراحی شده است. به عنوان مثال، بهترین مدارس با ارزش دارای راهنمای بهترین برنامه های امنیت داخلی آنلاین.

Website content example

این برنامه فهرستی از مدارس ارائه دهنده برنامه های امنیت داخلی، مکان آنها و دلایل انتخاب آنها به عنوان بهترین را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پست کاملاً جامع است و می تواند برای دانش آموزان آینده نگری در مخاطبان خود که می خواهند در این مورد انتخاب کنند بسیار مفید باشد.

مطالعات موردی همچنین برای کمک به افراد در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک محصول یا خدمات برای آنها مناسب است بسیار عالی است. آن‌ها نمونه‌های واقعی زندگی را نشان می‌دهند که چگونه یک محصول یا خدمات به مشتریان کمک کرده است و این به مردم بینشی می‌دهد که چگونه یک شرکت می‌تواند به آنها کمک کند. برای مثال، نگاهی به مطالعه موردی Buffer در چگونه Business Insider با استفاده از این پلتفرم فالوورهای فیسبوک خود را افزایش داد.

این مطالعه موردی نشان می‌دهد که چگونه Business Insider از ابزار زمان‌بندی Buffer استفاده می‌کند تا مطمئن شود که پست‌ها به طور مداوم منتشر می‌شوند. در نتیجه، آنها توانستند در زمان بیشتری صرفه جویی کنند، تعداد فالوورهای خود را بیش از 800000 افزایش دهند و سطح تعامل را در صفحه فیس بوک خود افزایش دهند. این نوع محتوا باعث می شود مشتریان بالقوه کنجکاو شوند که چه کاری می توانید برای آنها یا برندشان انجام دهید.

راهنماهای خرید همچنین برای کمک به مشتریان شما برای تصمیم گیری آگاهانه خرید عالی هستند، زیرا آنها مشخص می کنند که در یک محصول یا خدمات باید به دنبال چه چیزی باشند. برای مثال، Really Simple Systems یک راهنمای خریداران CRM برای سال 2021 دارد.

CRM Buyers Guide%0A%0A

%0A%0A

بازدیدکنندگان وب‌سایت باید جزئیات خود را برای دانلود این راهنمای رایگان وارد کنند، که آن را به ابزاری عالی برای تولید سرنخ تبدیل می‌کند، زیرا شرکت می‌تواند پس از دریافت مشاوره‌های مفیدتر با کاربران تماس بگیرد. به علاوه، خود راهنما ارزش زیادی را ارائه می‌کند که باعث ایجاد اعتماد در بین خوانندگان می‌شود و به احتمال زیاد منجر به فروش پایین می‌شود. این قسمت از محتوا رایج ترین مشکلات هنگام انتخاب CRM و نحوه اجتناب از آنها را پوشش می دهد. به‌علاوه، نحوه درست کردن طراحی، نحوه انتخاب سیستم مناسب و اینکه چگونه کسب‌وکارها می‌توانند از اشتباه اجرای CRM خود جلوگیری کنند، توضیح می‌دهد.

این یک راهنمای فوق‌العاده مفید است که مشتریان هدف Really Simple Systems می‌توانند از آن بهره‌مند شوند، و ممکن است برای متقاعد کردن آنها برای آزمایش نرم‌افزار شرکت کافی باشد.

محصولات خود را بدون فروش سخت تبلیغ کنید

افراد دوست ندارند احساس کنند به آنها فروخته می شود، اما همچنان می توانید محصولات خود را با گنجاندن آنها در محتوای خود به طور طبیعی تبلیغ کنید. برخی از راه‌هایی که می‌توانید این کار را انجام دهید، نوشتن یک راهنمای مفید بزرگ و افزودن چند اشاره در صورت لزوم است. یا می توانید یک قطعه مقایسه ایجاد کنید که محصولات شما را به عنوان یکی از معدود گزینه های مشتریان شما فهرست می کند.

برای انجام مؤثر این کار، ابتدا باید ارزش ارائه دهید. اگر مشتریان احساس کنند که شما در حال ایجاد محتوایی هستید که زندگی آنها را بهتر می کند، به احتمال زیاد از محصولات شما استقبال می کنند. شما همچنین می توانید محصولات خود را با ایجاد ارتباط با مشتریان خود تبلیغ کنید. شما می توانید این کار را با پرورش مخاطبان خود از طریق یک لیست ایمیل مارکتینگ انجام دهید تا آنها به شما اعتماد کنند و مشتاقانه منتظر دریافت به روز رسانی های شما یا خرید محصولات شما زمانی باشند که احساس کنند برای آنها مفید خواهد بود.

Share your website content on social media

It’s not enough to just create content — you also need to be promoting it. One of the best tools for this is social media. To effectively promote your website content on social media, one thing you should note is the use of graphics. Creating catchy graphics for your content will help to make it more attractive for users to click on. Also, using the right captions, engaging in trends and challenges, and targeting the right audience will help you get the best results.

To work out which platforms you should be focusing on, define your business goals and the type of content you want to create, then you can use social media analytics tools to track your efforts so you know which content or platforms are best for your brand.

Summary

You need a strong content strategy if you want to generate leads and make plenty of sales.

With informative guides, free tools, and effective social media marketing, you can attract the right audience to your website and improve your conversion rates.

Alex Ratynski

درباره نویسنده

Alex Ratynski is a Content Strategist at Loganix, an SEO fulfilment partner that works with agencies and marketers. The company focuses on helping businesses to improve their online visibility, so they can grow and reach their goals.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1