شماره تماس : 02128426511

یک راه حل خوب CRM بر روی تنها چیزی تمرکز می کند که کسب و کار شما را زنده نگه می دارد – مشتری. بهترین سیستم‌های CRM کارآمدترین ابزارها را برای دستیابی به مشتریان خود و رسیدن به آنها نیز ارائه می‌دهند!

این بدان معناست که راه حل شما باید مجموعه ای از ابزارها از جمله اتوماسیون گردش کار، مدیریت تماس، مدیریت رسانه های اجتماعی را ارائه دهد. ، گوش دادن اجتماعی، تجزیه و تحلیل و هر چیز دیگری که به شما کمک می کند نزدیک تر شوید و یک پیوند قوی با تمرکز نهایی، یعنی مشتری ایجاد کنید.

اکنون میلیون ها راه حل مختلف CRM در بازار امروز وجود دارد که تعدادی از این ویژگی ها را ارائه می کند. . به همین دلیل، محدود کردن گزینه‌ها و انتخاب بهترین آنها می‌تواند بسیار دشوار باشد.

شما در نهایت به راه حلی نیاز دارید که به بهترین وجه متناسب با نیازها و ساختار سازمانی شما باشد. به طور خاص، باید با جریان های کاری داخلی شما مطابقت داشته باشد و آن را برای کارایی بهبود بخشد. تنها با یک گردش کار به درستی تعریف شده با فرآیندهای واضح می توانید راه حل مناسب مورد نیاز برای کسب و کار خود را تعیین کنید. و تنها با راه حل مناسب می توانید از مزایای یک راه حل خوب CRM بهره مند شوید.

اصطلاح گردش کار اساساً دنباله ای از کارها یا مجموعه ای از مراحل پیشرونده را توصیف می کند که منجر به پایان می شود. هدف در یک فرآیند تجاری در CRM، هدف می‌تواند تکمیل یک فروش یا حل شکایت مشتری یا ایجاد و راه‌اندازی یک کمپین بازاریابی و غیره باشد. به عبارت دیگر، گردش‌های کاری به وضوح ابزار و راه‌های رسیدن به هدف نهایی یک فرآیند تجاری را مشخص می‌کنند.

به‌عنوان مثال، در کسب‌وکار B2B ممکن است با یک فرم انتخاب در وب‌سایت، یک سرنخ ثبت شود . پس از بررسی چند صفحه در وب سایت خود یا دانلود منابع در وب سایت خود، سرنخ برای کیفیت و احتمال تبدیل مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. پس از تعیین کیفیت، یک نماینده فروش تعیین می شود تا برای پرورش بیشتر با رهبر تماس بگیرد و بسته به آمادگی سرب برای خرید، مراحل دیگری برای پرورش یا هدایت آنها به قیف فروش دنبال می شود. هنگامی که سرنخ “واجد شرایط فروش” یا SQL در نظر گرفته شد، بحث‌ها، بازدید از سایت یا نمایش‌های نمایشی برای ارائه نهایی ترتیب داده می‌شوند. اگر سرنخ راضی باشد، قیمت مورد بحث قرار می گیرد و فاکتور ارسال می شود. محصول یا خدمات طبق بحث تحویل داده می شود و حسابدار تسویه پرداخت را در زمان توافق شده تضمین می کند.

مورد بالا نمونه ای معمولی از گردش کار CRM در تجارت B2B است که برای دنبال کردن سرنخ ها و بستن یک فروش.

در گذشته، گردش‌های کاری CRM مانند این نقشه‌برداری شده و با کمک نمودارها، نمودارها و نمودارها برای اعضای تیم برای مطالعه و تشکیل روال. با این حال، در حال حاضر راه حل های پیشرفته CRM برای انجام گردش کار استفاده می شود که در آن وظایف می توانند در سیستم رمزگذاری شوند. فرآیندها را می توان به طور جزئی یا کامل با استفاده از ابزارهای گردش کار CRM خودکار کرد و کارایی تیم را افزایش داد.

به همین دلیل، شرکت ها اکنون از راه حل های CRM کارآمد برای تکمیل گردش کار CRM خود و دستیابی به حداکثر کارایی استفاده می کنند. .

این جایی است که مفهوم اتوماسیون گردش کار در CRM اهمیت خود را پیدا می کند. یک راه حل جامع با ابزارهای اتوماسیون هوشمند ارائه می شود که به شما امکان می دهد کارهای تکراری و اضافی را که نیازی به مداخله دستی بیش از حد ندارند شناسایی کنید و به طور موثر آنها را برای سرعت بخشیدن به کل فرآیند خودکار کنید. با ابزارهای اتوماسیون گردش کار CRM، می‌توانید فرآیندها را کاملاً خودکار کنید یا بخش‌هایی از گردش کار را تا حدی بر اساس الزامات خودکار کنید.

به این ترتیب اتوماسیون گردش کار CRM کارایی کلی تیم های فروش و بازاریابی را بهبود می بخشد و به مدیران فرصت بیشتری برای روی کارهای خلاقانه مانند توسعه استراتژی و ایده پردازی محصول تمرکز کنید.

WordPress ERP راهنمای کاملی در مورد چگونگی بهبود فروش خود با استفاده از اتوماسیون گردش کار CRM در این پست.

برخی از کارآمدترین و فراگیرترین راه حل های CRM موجود در بازار امروزه ابزارهای قابل اعتمادی را برای مدیریت گردش کار.

به عنوان مثال، Agile CRM، دارای بخش اتوماسیون گردش کار کامل با ابزارهایی برای تعریف، تنظیم و پیگیری وظایف این به شما امکان می‌دهد اولویت‌ها را بیشتر تعریف کنید، وضعیت‌هایی را برای درخواست‌های خدمات مشتری تنظیم کنید، و از ثبات در جریان کار اطمینان حاصل کنید. همه اعضای تیم را با مراحل گردش کار هماهنگ می کند و مطمئن می شود که همه در یک صفحه هستند و حداکثر بهره وری و دستیابی به اهداف را تضمین می کند.

در روابط با مشتری، بسیار مهم است که کل گردش کار به وضوح ترسیم شود تا خدمات مشتری بدون درز ارائه شود. برای انجام این کار، ابتدا باید ایده روشنی از نحوه ادغام مدیریت گردش کار در سیستم دستی خود داشته باشید.

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

مرحله 1 – اهداف و اهداف گردش کار را تعریف کنید
اولین قدم در به کارگیری یک راه حل خوب مدیریت گردش کار CRM، داشتن اهداف و اهداف مشخص و دقیق از نظر روابط با مشتری، فروش و بازاریابی است تا اهداف نهایی را فراموش نکنید. این به شما امکان می‌دهد تا مراحل لازم برای دستیابی به آن اهداف را بهتر انجام دهید، و هر جا که لازم بود اعضای تیم را اضافه و اختصاص دهید.

مرحله 2 – گردش کار دستی را مشخص کنید و مناطقی را که نیاز به اتوماسیون دارند شناسایی کنید
گام بعدی این است که به طور واضح گردش کار دستی را ترسیم کنید و مناطقی را شناسایی کنید که برای اعمال اتوماسیون و سرعت بخشیدن به آن وظایف و بهبود کارایی، زائد، تکراری، بیهوده و وقت گیر هستند.

مرحله 3 – برای ورودی ها با اعضای تیم فروش و بازاریابی مشورت کنید
ابزار مدیریت گردش کار CRM در نهایت توسط اعضای تیم فروش و بازاریابی شما استفاده خواهد شد. از این رو، مهم است که با آنها مشورت کنید – کاربران نهایی برای اطلاعات ورودی در مورد اینکه در چه زمینه هایی به کمک نیاز دارند، چه حوزه هایی برای آنها چالش برانگیز است و غیره. این به این دلیل است که شما بتوانید ابزار مدیریت گردش کار CRM را مطابق ترجیحات آنها سفارشی کنید و کار را آسان تر کنید. برای آنها

اگر با افراد سازمان خود ارتباط برقرار نکنید، هرگز تجربه ای را که می خواهید برای مشتریان خود ارائه نکنید” – لین اسکوچلاس

مرحله 4 – پیاده سازی، آزمایش، بهینه سازی، تکرار
در نهایت پس از بررسی دقیق اطلاعات جمع آوری شده، ابزار مدیریت گردش کار CRM را پیاده سازی کنید. اضافه کردن و تنظیم وظایف، برنامه‌ریزی و ترتیب برنامه‌ها، تنظیم اقدامات، تنظیم تکنیک‌های امتیازدهی سرنخ برای بررسی سریع‌تر صلاحیت سرنخ‌ها، تنظیم KPI و غیره و اجرای مؤثر اتوماسیون.
پس از اجرای آن، دائماً پیشرفت را پیگیری و اندازه‌گیری کنید و تغییراتی ایجاد کنید. تا زمانی که بهترین نتیجه دریافت شود.

اکنون برای دستیابی به حداکثر کارایی با مدیریت گردش کار CRM، باید از نرم افزار مناسب استفاده کنید.

در اینجا 7 بهترین ابزاری که باید برای ماه‌های آینده در نظر بگیرید، آورده شده است.

CRM چابک
CRM چابک یکی از بهترین ها است ابزارهای مدیریت گردش کار CRM همه کاره و جامع امروزه در دسترس هستند. دارای ویژگی های خوب طراحی شده برای تسهیل تکمیل کارآمد و موثر گردش کار است. Agile CRM از افزودن وظایف گرفته تا تعیین اولویت ها تا تنظیم وضعیت ها و KPI ها، طیف وسیعی از قابلیت ها را به تنهایی در مدیریت گردش کار ارائه می دهد. شما می توانید اتوماسیون را به طور جزئی یا کامل در گردش کار اعمال کنید، آن را با سایر برنامه های کاربردی مهم ادغام کنید، داده ها را همگام سازی کنید و هر فرد را در جریان کار با پیشرفت به روز نگه دارید.
علاوه بر این، تجزیه و تحلیل هوشمند CRM را نیز ارائه می دهد که می توانید هوشمندانه برای به دست آوردن مزیت رقابتی استفاده کنید.

به‌جز CRM، این ابزار دارای یک ابزار بازاریابی ایمیلی اختصاصی و ابزارهای مدیریت رسانه‌های اجتماعی برای ارائه است. تجربه ارتباط با مشتری Omnichannel. علاوه بر همه چیز، میزبانی ابری، یکی از معقول‌ترین و آسان‌ترین نرم‌افزار مدیریت گردش کار CRM در بازار امروزی با قیمت مناسب است.

Hubspot
Hubspot یکی دیگر از راه حل های CRM فراگیر است که بخش جداگانه ای به ویژه مدیریت گردش کار CRM را ارائه می دهد. و یکی از بزرگترین ویژگی های راه حل این است که مقیاس پذیری کافی را فراهم می کند. این دستگاه دارای یک داشبورد بصری است که در آن می‌توانید جزئیات پیشرفت به‌روزرسانی شده را در قیف فروش مشاهده کنید، جایی که می‌توانید وظایف را اضافه یا حذف کنید، قرار ملاقات‌ها را برنامه‌ریزی کنید، عملکرد اعضای تیم را پیگیری کنید و موارد دیگر. این به شما امکان می دهد داده های مشتری را در کانال هایی مانند ایمیل و رسانه های اجتماعی همگام سازی کنید و اطلاعات را در Outlook یا Gmail خود برای دسترسی آسان ادغام کنید. علاوه بر این، همچنین می تواند به راحتی با برنامه های شخص ثالث مانند Office 365 ادغام شود.

Zoho
Zoho یک راه حل برند جامع و کامل است که شامل همه چیز از حسابداری گرفته تا برنامه های مشترک است. راه حل CRM میزبان ابری آن یکی از محبوب ترین راه حل های امروزی در بازار است، زیرا بسیار کاربرپسند است و هیچ مشکلی در نصب ندارد. دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌ها برای جمع‌آوری داده‌های مشتری است که کانال‌های متعددی را در بر می‌گیرد و تجزیه و تحلیل‌های بی‌درنگ روشنگری برای ایجاد بهبودها. به همین ترتیب، ویژگی‌هایی را برای مدیریت گردش کار نیز ارائه می‌کند و با مجموعه کاملی از برنامه‌ها همراه است که می‌توانید انتخاب کنید تا یکپارچه شوند.

SalesForce
SalesForce یکی دیگر از محبوب ترین هاست راه حل هایی در ابزارهای مدیریت گردش کار CRM و همچنین ابزارهای فروش و بازاریابی. بیش از 150000 شرکت در سراسر جهان از این سیستم برای خودکارسازی و پیاده‌سازی گردش کار کارآمد استفاده می‌کنند، از جمله برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنایع مختلف مانند آمازون، تویوتا، میسی و اسپاتیفای. به غیر از مدیریت گردش کار CRM، برند ابزارهایی برای مدیریت تماس، مدیریت سرنخ، بازاریابی ایمیلی، مدیریت حساب‌ها، رسانه‌های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر نیز ارائه می‌دهد. همچنین دارای یک برنامه کاربردی تلفن همراه است که به شما امکان می دهد حتی در حال حرکت از تعامل با مشتری مطلع باشید.

Pipedrive
Pipedrive بیشتر یک راه حل فروش محور است که یک ابزار کارآمد مدیریت گردش کار CRM را ارائه می دهد. به شما این امکان را می دهد که سرنخ های خود را به دلیل مراحل هر یک از آنها در طول قیف فروش دسته بندی کنید. همچنین ابزارهای تحلیلی روشنگری را ارائه می دهد تا به شما کمک کند عملکرد خود را در CRM اندازه گیری کنید. به همین ترتیب، یکپارچه‌سازی ایمیل و همچنین ویژگی‌های انعطاف‌پذیر برای همگام‌سازی سایر برنامه‌ها نیز در قالب افزونه‌ها را دارد. این راه‌حل عالی برای شرکت‌هایی است که گردش‌های کاری CRM نسبتاً طولانی و پیچیده و تعداد بالایی از سرنخ‌های ورودی دارند.

Freshsales
Freshsales، همانطور که از نام پیداست، راه حل همه کاره دیگری که مخصوص تیم های فروش ساخته شده است. در بخش گردش کار خود، ویژگی هایی مانند امتیازدهی سرنخ، هدایت، مدیریت حساب و مخاطبین، ادغام پیامک و غیره را ارائه می دهد. جدا از ابزار مدیریت گردش کار کارآمد خود که می توانید وظایف را اضافه کنید، اعضای تیم را تعیین کنید، اولویت ها را تعیین کنید و عملکرد را اندازه گیری کنید، همچنین دارای ابزارهایی است. برای ردیابی رویداد، بازاریابی ایمیلی، غنی سازی نمایه و تجزیه و تحلیل.

Insightly
Insightly شاید یکی از مقرون به صرفه ترین ها باشد. راه حل های موجود در این لیست که بهترین ارزش برای پول را با ابزار مدیریت گردش کار CRM درجه یک ارائه می دهد. با قابلیت‌های ذخیره‌سازی فراوان، محدودیت‌های اعتباری ماهانه، گزارش‌های سفارشی نامحدود و دسترسی به API، Insightly در مورد ویژگی‌ها همه کاره است. همچنین امکان بازاریابی ایمیلی و همچنین ادغام شخص ثالث را فراهم می کند. در بخش گردش کار خود، ویژگی‌هایی مانند خطوط لوله و گزارش‌های فعالیت را همراه با تقویم Google و یکپارچه‌سازی مخاطبین برای تسهیل گردش‌های کاری روان و بدون درز ارائه می‌کند.

در تمام 7 ابزار ذکر شده در بالا، هر یک از آنها نقاط قوت و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. شما باید یک راه حل مدیریت گردش کار CRM را انتخاب کنید که بهترین ویژگی ها را در گردش کار ارائه دهد و به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا با ساختار سازمانی منحصر به فرد شما نیز سازگار باشد. در نهایت تصمیم می گیرد که آیا هدف نهایی ایجاد روابط خوب با مشتری و بهبود فروش به طور عملی محقق خواهد شد یا خیر. این مهم ترین ابزار را برای مدیریت گردش کار تیم و استفاده حداکثری از یک راه حل CRM فراهم می کند.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1