شماره تماس : 02128426511

فقط با 24% از ایمیل‌های فروش که باز می‌شوند، مهم است که ایمیل فروش خود را به گونه‌ای پیش‌نویس کنید که به مشتریان بالقوه شما برسد و با آنها طنین‌انداز شود. از یک کپی متن ایمیل عالی و یک CTA قوی گرفته تا یک موضوع کامل و بسته شدن مناسب، باید در هنگام تهیه پیش نویس ایمیل فروش خود، همه چیز را در نظر داشته باشید.

این جایی است که الگوهای ایمیل فروش می توانند مفید باشند. الگوهای ایمیل فروش زمانی معجزه می‌کنند که شما مجبور می‌شوید ایمیل‌های مشابه را به طور مکرر بفرستید تا مراحل مختلف سفر خرید مشتری را برآورده کنید. با یک الگوی بی عیب و نقص، می‌توانید مشتریان بالقوه بیشتری را تامین کنید و در عین حال مشتریان بالقوه بیشتری را پرورش دهید و معاملات بیشتری را ببندید.

به این 7 فروش برتر نگاهی بیندازید الگوهای ایمیل که می توانند به شما کمک کنند تا استراتژی فروش خود را ارتقا دهید و در مقابل رقبای خود برتری داشته باشید.

N.B. در انتشار این مقاله Really Simple Systems تاکید می‌کند که ارسال ایمیل‌های فروش به مشتریان بالقوه مستقر در اتحادیه اروپا که رضایت بازاریابی را نداده‌اند، که ناقض GDPR.

1. ارسال یک ایمیل با معرفی فروش

اگر مشتری احتمالی شما قبلاً از شما چیزی نشنیده است، ضروری است که به آنها دلیلی برای صحبت با شما ارائه دهید. بنابراین، با ذکر اهداف آنها شروع کنید. این باعث می شود آنها احساس کنند که شما به خوبی تحقیق کرده اید و تکالیف خود را به درستی انجام داده اید، در نتیجه آنها را تشویق می کند که به ایمیل شما پاسخ دهند.

این شکلی است که باید به نظر برسد:

سلام [نام احتمالی]،

من از وب سایت شما بازدید کردم. به نظر می رسد ممکن است در تلاش برای [دستیابی به X اهداف خاص] باشید. من فکر می کنم [نام شرکت] ممکن است نقش مهمی در موفقیت شما داشته باشد.

اگر با [نام شرکت] آشنا نیستید، راه‌حل‌های ما به کسب‌وکارها در فضای [نام شرکت احتمالی] با ۲ هدف حیاتی کمک می‌کند:

آیا در روزهای آینده زمانی برای تماسی برای بحث در مورد استراتژی [نام شرکت بالقوه] برای [منطقه تجاری] دارید؟

با احترام، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

2. ارسال یک ایمیل فروش بر اساس بازدید از وب سایت آنها

شما باید رفتار مرور مشتری احتمالی خود را بررسی کنید. اگر آنها از وب سایت شما بازدید کردند، به احتمال زیاد به راه حل شما علاقه مند هستند. آنها حتی ممکن است به طور جدی آن را تجزیه و تحلیل کنند. از این رو، شما باید به عنوان یک مشاور قابل اعتماد باشید که می تواند به آنها در فرآیند تصمیم گیری کمک کند و هرگونه سوال و ابهام را برطرف کند.

بنابراین، ادامه دهید و یک ایمیل بر اساس الگوی ایمیل فروش زیر برای آنها ارسال کنید:

سلام [Prospect name]، 

من این ایمیل را می فرستم تا خود را به عنوان منبع شما در [نام شرکت] معرفی کنم. من با مشاغل کوچک در فضای [شرکت احتمالی] همکاری می کنم و متوجه شدم که همکاران شما در گذشته از وب سایت ما بازدید کرده اند.

این من را تشویق کرد تا سایت شما را تجزیه و تحلیل کنم تا درک روشنی از نحوه کار شما برای [راهبرد مدیریت برای حوزه کسب و کار] به دست بیاورم. در طول تجزیه و تحلیل، چند زمینه فرصت را مشاهده کردم و به این فکر افتادم که مستقیماً با شما تماس بگیرم.

[نام شرکت] ما با شرکت‌های مشابه در صنعت شما کار می‌کند و به آنها کمک می‌کند [به Y] برسند و در عین حال ابزارهایی برای [مدیریت Z] در اختیار آنها قرار می‌دهد.

خیلی خوب است اگر به من بگویید چه زمانی می توانیم امروز به مدت 10 دقیقه وصل شویم؟

بهترین، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

بستن معاملات بیشتر

3. اگر مشتری احتمالی شما اصلاً شما را نمی شناسد

اگر مشتری احتمالی شما اصلاً شما را نمی شناسد، باید یک ایمیل سریع برای آنها ارسال کنید و آنها را در مورد نحوه عملکرد شرکت خود و نحوه کمک به آنها در تحقق اهداف خود به روز کنید.

چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید:

خط موضوع: 20 ثانیه یا کمتر طول می کشد.

سلام [Prospect name]، 

من این را کوتاه و دقیق می‌کنم تا 20 ثانیه‌ای که برای خواندن این مطلب صرف می‌کنید ارزش وقت شما را داشته باشد.

به عنوان یک [عنوان شغلی فرستنده] در [نام شرکت]، این فرصت را دارم که با افرادی مانند شما در مورد [دستیابی به X] ارتباط برقرار کنم. شرکت شما در رادار من است زیرا ما به بسیاری از شرکت‌های مشابه در [X space] با [منطقه تجاری] کمک کرده‌ایم.

آیا می توانیم یک تماس 10-15 دقیقه ای برای بحث درباره استراتژی شما برای Y برنامه ریزی کنیم؟ از چالش‌هایی که با آن روبرو هستید گرفته تا برنامه‌هایی که برای مقابله با آن دارید، می‌توانیم درباره همه آن بحث کنیم.

منتظر گفتگوی روشنگرانه با شما هستم.

با احترام، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

4. اگر به تازگی با آنها تماس گرفتید

اگر با آنها تماس گرفته بودید، باید سریع ایمیل بزنید. شانس دریافت پاسخ از طرف مشتری را افزایش می دهد. قالب این قالب ایمیل فروش باید به این صورت باشد:

سلام [Prospect name]، 

خط موضوع: [نام مشتری] به تازگی تماسی را قطع کرد

مشاهده کردم که [محصول] را بررسی می‌کنید و پس از نگاهی به وب‌سایت خود، به شما اطلاع رسانی می‌کنم. اگر بتوانیم در مورد انتظارات شما از [محصول] صحبت کنیم عالی خواهد بود.

اکثر مشتریان موفق ما پس از راه اندازی سریع مانند این، مسیر درستی را دریافت کرده اند.

چه زمانی برای ارتباط با شما امروز یا چند روز آینده مناسب است؟

بهترین، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

5. وقتی یک رویداد ماشه ای وجود دارد

ایمیل های فروش همه در مورد رسیدن به هدف مناسب در زمان مناسب هستند. بنابراین، اگر یک رویداد محرک وجود دارد، باید سریع عمل کنید و به مشتریان بالقوه خود برسید. این نه تنها اعتبار شما را افزایش می‌دهد، بلکه باعث می‌شود مشتریان احتمالی شما احساس کنند که توجه خود را به همه چیزهایی که در اطراف اتفاق می‌افتد جلب می‌کنید.

چگونه می توانید این کار را انجام دهید:

خط موضوع: به خاطر شناخته شدن در بین 500 استارت آپ برتر تبریک می گویم.

سلام [Prospect name]، 

[تشخیص کسب و کار شما در 500 استارت آپ برتر، نمایه لینکدین شما، ارتباط با یک شریک تجاری متقابل] من را تشویق کرد تا با شما ارتباط برقرار کنم. کسب و کار ما در جهت استفاده از [محصولات] برای [دستیابی به X و Y] کار می کند.

در طی چند ماه کار با شرکت ما، مشتریان ما [نتایج X] را مشاهده کردند. اگر مایلید، می‌توانم چند استراتژی را به اشتراک بگذارم که می‌تواند به شرکت شما کمک کند تا به همان هدف دست یابد.

اگر مشتاقانه منتظر آن هستید، بیایید در زمانی که برای شما مناسب است چت کنیم.

متشکرم، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

بستن معاملات بیشتر

6. اگر مشتری به دنبال نسخه آزمایشی است

چنین ایمیل‌های فروش به شما کمک می‌کنند تا با مشتری بالقوه خود ارتباط برقرار کنید و در عین حال انتظارات مناسبی را برای فرآیند کلی ایجاد کنید. به یاد داشته باشید، اگر قبل از صحبت در مورد محصول، هیچ بحثی در مورد شرکت و اهداف خود پیدا نکنند، ممکن است مضطرب و بی تاب شوند.

در اینجا نحوه برخورد با آن از طریق HTML الگوی ایمیل:

خط موضوع: نمای کلی [محصول].

سلام [Prospect name]، 

من مشاهده کردم که شما برای نسخه نمایشی [محصول] درخواست کرده اید. من از نزدیک با مشاغل مختلف در زمینه شما کار می کنم و هدف من کمک به شما در طول فرآیند ارزیابی است.

ما دموها را در دو بخش مجزا حمل می کنیم. اولین مورد حول گفتگوی متمرکز بر امیدها و انتظارات شما می چرخد ​​تا به من کمک کند تا درک روشنی از اهداف و استراتژی شما داشته باشم. این به من کمک می کند تا نسخه نمایشی شما را به روشی بهتر سفارشی کنم.

برای شروع، می توانید زمان مناسبی را برای ارتباط با شما به من بگویید.

با بهترین آرزوها، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

7. اگر آنها از نسخه رایگان محصول یا خدمات شما استفاده می کنند

اگر مشتری احتمالی شما برای آزمایش رایگان محصول یا خدمات شما ثبت نام کرده است، مطمئن شوید که مزایای آن را تا حد زیادی استخراج کرده است. این امر در افزایش ارزش محصول شما و در عین حال بر تصمیم خرید آنها تأثیر می گذارد معجزه می کند. این یک الگوی ایمیل فروش برای همین است:

خط موضوع: X نفر در تیم شما از محصول ما استفاده می کنند.

سلام [Prospect name]، 

من متوجه شدم که [شرکت احتمالی] و X اعضای تیم شما از [ابزار] ما استفاده می کنند. خوشحال می شوم چند روش برتر را به اشتراک بگذارم که به شما کمک می کند تا از محصولات ما به طور کامل استفاده کنید. این [ابزار] دارای تعدادی ویژگی است که می تواند به کسب و کار شما در رسیدن به اهدافش کمک کند.

لطفاً زمانی را برای ارتباط با من انتخاب کنید و من پیگیری خواهم کرد.

با احترام، 

[نام، موقعیت و نام شرکت شما]

در حال تکمیل

قالب‌های ایمیل فروش می‌توانند زندگی فروشندگان را آسان‌تر کنند. تنها چیزی که نیاز دارید یک قالب ایمیل فروش مناسب در زمان مناسب است. الگوهای ذکر شده در بالا برای شما کار می کنند و در عین حال به شما کمک می کنند محصولات خود را تبلیغ کنید و درآمد خود را تسریع کنید.

اگر به دنبال ایجاد ایمیل‌های فروش خود در ESP خود هستید، آژانس‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما در ایجاد الگوها با ارائه‌دهندگان راه حل ایمیل پیشرو کمک کنند.

درباره نویسنده

کوین جورج، رئیس بازاریابی در Email Uplers، یکی از سریع‌ترین شرکت‌های طراحی و کدنویسی ایمیل، و متخصص در ساخت قالب‌های ایمیل حرفه‌ای، تبدیل ایمیل PSD به HTML و Mailchimp سفارشی است. قالب های ایمیل علاوه بر ارائه خدمات اتوماسیون ایمیل، مدیریت کمپین، و یکپارچه سازی داده ها و خدمات مهاجرت. او عاشق گجت، دوچرخه، جاز است و از ایمیل مارکتینگ غذا می خورد و نفس می کشد. او از به اشتراک گذاشتن بینش و افکار خود در مورد بهترین شیوه های بازاریابی ایمیلی در وبلاگ خود لذت می برد.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1