شماره تماس : 02128426511

نظرسنجی های ایمیلی یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای به دست آوردن نبض مشتری است. به‌ویژه برای شرکت‌های کوچک‌تر که بودجه زیادی ندارند، نظرسنجی ایمیل یک ابزار بازخورد مهم است.

با این حال، نظرسنجی‌های ایمیلی فقط در صورتی کار می‌کنند که درست انجام شوند. به عنوان مثال، اگر ایمیل دارای موضوع ضعیفی باشد یا نظرسنجی خیلی طولانی باشد، کمپین شکست می خورد.

در اینجا شش کلید وجود دارد که باید برای نظرسنجی های ایمیل در نظر بگیرید.

1. بررسی های جاسازی شده

به جای ارسال پیوندهای نظرسنجی در ایمیل، فقط خود نظرسنجی را جاسازی کنید. می‌توانید نظرسنجی‌ها را با استفاده از ابزارهای مختلف مانند Google Forms جاسازی کنید، اما در صورتی که مشتری ایمیل مشتری از فرم تعبیه‌شده مخالفت کند، پیوندی را نیز اضافه کنید.

با جاسازی نظرسنجی مستقیماً در ایمیل، یک مرحله اضافی را حذف می‌کنید، ترک تحصیل را کاهش می‌دهید و پاسخ سریع‌تری دریافت می‌کنید.

embedded-email-survey

2. افزودن مشوق ها

در صورت امکان در نظرسنجی های خود مشوق هایی ارائه دهید. زمان مشتری ارزشمند است، بنابراین آنها به دلیلی نیاز دارند تا این زمان را صرف نظرسنجی کنند.

اگر از مشتریان خود می خواهید که نظر خود را بنویسند، به عنوان مثال، 10 درصد تخفیف برای محصول یا خدمات خود به آنها ارائه دهید. برخی از شرکت‌ها، مانند Vimeo، حتی تا آنجا پیش می‌روند که کارت‌های هدیه 50 دلاری آمازون را برای مشارکت اهدا می‌کنند (البته آنها نظرسنجی را طولانی می‌کنند، زیرا می‌دانند انگیزه آنها انگیزه خوبی است).

مشوق‌های مختلفی که ممکن است امتحان کنید شامل نمونه‌های رایگان، تخفیف‌ها، پیشنهادات خرید-یک-دریافت-یک-رایگان، امتیازهای جایزه، اعتبار فروشگاه، کارت‌های هدیه و طرح‌های ویژه است.

incentive survey

منبع: پاسخ عمودی

3. به وضوح اعلام فراخوان برای اقدام

همیشه به خاطر داشته باشید که مشتریان شما افراد شاغل هستند. ارسال نظرسنجی با محتوای طولانی باعث کاهش آن نمی شود. دقیق و دقیق باشید و مطمئن شوید که تماس برای اقدام در ابتدای ایمیل را درک می کنند.

پاک کردن CTA کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتری در وسط انصراف نمی دهد، وضوح را برای مشتریان فراهم می کند و مشتریان بیشتری را برای شرکت در نظرسنجی وسوسه می کند، از جمله مزایای دیگر.

4. داشتن هدف معنادار

هرگز نظرسنجی هایی که فاقد هدف مرکزی قوی هستند ارسال نکنید. این توصیه ای است برای اینکه وقت خود را برای نظرسنجی هایی که نتیجه کمی دارند تلف نکنید. همه، از جمله مشتری، باید فوراً هدف نظرسنجی را بدانند. علاوه بر این، هدف مشخص باعث می‌شود نظرسنجی برای مشتریانی که آن را دریافت می‌کنند مرتبط و معنادار باشد.

purpose-survey

منبع: Modgirl Marketing

5. جلب توجه با خط موضوع

نرخ باز بودن نظرسنجی شما به موضوع موضوع بستگی دارد. اگر از موضوعات خسته کننده مانند “هم اکنون در این نظرسنجی شرکت کنید!” استفاده می کنید. یا “لطفا بازخورد خود را به ما بدهید”، نرخ باز شما خوب نخواهد بود.

همچنین باید با نظرسنجی های ایمیل خود از فیلترهای هرزنامه خودداری کنید، بنابراین از کلماتی مانند «اکنون»، «رایگان»، «شگفت انگیز» و «اینجا را کلیک کنید» اجتناب کنید.

موضوعات خوب واضح و جذاب هستند. مثال‌ها:

  • پیتر، درباره خرید خود بیشتر به ما بگویید
  • چگونه می توانیم خدمات خود را بهبود بخشیم؟
  • ما را مرور کنید و از 20% تخفیف خرید بعدی خود بهره مند شوید
  • محصول جدید ما را امتحان کنید و نظر خود را به ما بگویید!

6. مختصر نگه داشتن آن

این را نمی توان اغراق کرد: نظرسنجی خود را مختصر نگه دارید. نظرسنجی های طولانی کار نمی کند.

در حالت ایده‌آل، نظرسنجی خود را کمتر از 10 سؤال نگه می‌دارید، و سؤالات کوتاه و پاسخ‌دهی به آنها آسان خواهد بود. اگر بتوانید نحوه دریافت بازخورد معنی‌دار از یک سوال سریع یا کمتر از چهار سوال را بیابید، امتیاز پاداش.

کارشناسان نشان داده‌اند که نظرسنجی‌های کوتاه نرخ پرش را کاهش می‌دهد و توجه مشتری را راحت‌تر جلب می‌کند. آنها همچنین، باید اضافه کنیم، هنگام استفاده از پاسخ‌های خالی، جمع‌بندی نظرسنجی را آسان‌تر می‌کنند.

به طور خلاصه، با پاسخ دادن به دو سوال زیر به ما اطلاع دهید که آیا این مقاله مفید بوده است یا خیر:

[poll id=”2″]

[poll id=”3″]

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1