شماره تماس : 02128426511

پس از گذراندن روزها (و شب‌ها) زیاد برای متقاعد کردن، ارائه اطلاعات و ایجاد رابطه، وقتی را تأیید می‌کنید، احساس موفقیت کامل می‌کنید. با سرنخ خود مقابله کنید. در نهایت، یک مشتری کاملاً جدید دارید که مشتاق استفاده از محصول یا خدمات شما است.

این اولین تجربه مشتری شما با محصول یا خدمات شما می‌تواند برای هر کسب‌وکار آینده ایجاد کند. بنابراین، ضروری است که این تجربه را ارزشمند کنید و یک سرویس پیوسته در داخل هواپیما به مشتریان خود ارائه دهید.

فرایند سوار شدن به خوبی برنامه ریزی شده برای هر شرکت مبتنی بر SaaS ضروری است. با استفاده از این سرویس، مشتریان شما پتانسیل واقعی محصول یا خدمات شما را درک خواهند کرد. همه مشتریان به خوبی با خودآموزی کار نمی کنند، بنابراین ارائه آنها در داخل هواپیما بسیار مهم است، زیرا آنها درک کاملی از جنبه های کاربردی و فنی محصول شما خواهند داشت. تنها چیزی که به آن نیاز دارید، یک برنامه سواری موفق است که می تواند برای همه مشتریان جدید شما استفاده شود.

در اینجا شش راه وجود دارد که از طریق آنها می توانید فرآیند حضور مشتری خود را کامل کنید.

1. ابتدا با آنها تماس بگیرید

مشتری شما پرداخت را انجام داده و او آماده استفاده از محصول یا خدمات شما است. او در صورت لزوم از آن استفاده خواهد کرد و ممکن است با شما تماس بگیرد یا نکند. با این حال، نباید منتظر بمانید تا او با شما تماس بگیرد. شما باید با مشتری خود ارتباط برقرار کنید و بررسی کنید که چگونه محصول یا خدمات شما را دوست دارد. به تنظیم سیستم کمک کنید و بررسی کنید که آیا همه چیز درست کار می کند یا خیر. به مشتری گزینه ای برای نمایش کامل محصول بدهید تا به او در درک و استفاده بهتر از محصول کمک کند.

2. یک نسخه آزمایشی کامل دوباره ارائه دهید

بسیاری از مشتریان معمولاً قبل از تصمیم به خرید محصول یا خدمات، نسخه نمایشی را انتخاب می کنند. با این حال، مشاهده تکرار نمایش نسخه ی نمایشی، به ویژه در هنگام استفاده همزمان از محصول، می تواند برای مشتری مفید باشد. یک بازنگری کامل نسخه ی نمایشی می تواند برای مشتری خوب باشد تا عملکرد محصول یا خدمات را بهتر درک کند.

3. آموزش پایه

بهتر است گزینه ای برای آموزش به مشتریان ارائه شود تا به مشتریان بر اساس دانش و آشنایی آنها کمک شود. با محصول یا خدمات ممکن است برخی از مشتریان به آموزش اولیه نیاز داشته باشند و برخی به آموزش ویژگی های خاص نیاز دارند، بنابراین هر دو گزینه را به آنها بدهید.

مشتریان می توانند به راحتی با یک محصول یا خدمات سازگار شوند، اما ارائه آموزش منظم ویژگی ها از طریق دوره های آنلاین یا وبینارها. برای مشتریانی که قبلاً محصول شما را درک کرده‌اند، به آن‌ها اجازه دهید آموزش‌هایی را که نیاز ندارند دور بزنند و از آنها بخواهید که آموزش ویژگی‌های جدید یا وبینارها را انتخاب کنند.

4. مشتریان را از طریق مشوق ها تشویق کنید

اگر مشتری شما تازه وارد محصول یا خدمات شده است و در حال گذراندن دوره های آموزشی و وبینارهای منظم است تا به آن عادت کند، گزارش پیشرفت را به او ارائه دهید. این انگیزه یک رفتار مثبت را نشان می‌دهد و به مشتریان نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت کرده‌اند.

افزودن گزارش‌های پیشرفت می‌تواند به مشتریان شما کمک کند تا بفهمند چه کاری انجام داده‌اند و چه کارهایی می‌توانند انجام دهند. همچنین اگر عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند، می‌توانید با یک حرکت خاص به آنها جایزه بدهید.

5. از کانال های Omni برای ارتباط استفاده کنید

این روش خوبی نیست که مشتریان خود را در حالی که سعی در برقراری ارتباط با شما دارند محدود کنید. برای برقراری ارتباط با شما، گزینه های چند کانالی مانند چت زنده، تماس، ایمیل یا پیامک را به آنها بدهید. آنها را تشویق کنید تا در رسانه های اجتماعی نیز با شما ارتباط برقرار کنند، تا در زمان مناسب بتوانند نام تجاری شما را به مشتریان دیگر معرفی کنند.

وظیفه شما این است که با هر گونه بازخورد یا نگرانی به آنها احساس خوش آمد گویی کنید. ادامه خدمات پس از خرید محصول یا خدمات شما برای ادامه تجارت خوب با مشتری حیاتی است.

6. ایجاد اتصالات

نگرانی ها و علایق مشتری خود را درک کنید. سعی کنید در سطوح علاقه با او ارتباط برقرار کنید و سریع پاسخ دهید. زمانی که شما به رهبری خود می پرستید، با او رابطه برقرار کردید . اکنون که او مشتری شماست، باید به ایجاد یک رابطه خوب با او ادامه دهید.

فقط زمانی می توانید با مشتری خود رابطه خوبی برقرار کنید که مشکلات او را درک کرده و به او در حل آنها کمک کنید. هنگامی که مشتری شما شروع به استفاده از محصول شما می کند، باید احساس کند که شما حتی بیشتر نگران کمک به او هستید.

هدف اصلی ارائه خدمات حضوری این است که مشتری شما حتی پس از خرید احساس نیاز کند. باید نشان دهید زمانی که مشتری شما نبود به او توجه داشتید و بعد از اینکه مشتری شما شد همچنان برای او ارزش قائل هستید.

مشتریان سوال خواهند پرسید. ارائه پاسخ های مرتبط به آنها چیزی است که آنها را به برند شما وفادار می کند. این دلیلی است که ارائه خدمات مستمر به مشتریان به بخشی جدایی ناپذیر از هر کسب و کاری تبدیل می شود.

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1