شماره تماس : 02128426511

در طول سال ناخوشایند 2020، مردم از سراسر جهان بی‌ثباتی شغلی، کاهش درآمد و اخراج کارکنان را تجربه کردند. به نظر می رسد همه ما روش کار، ارتباط و مراقبت از خود و عزیزان خود را تنها در یک سال تغییر دادیم. این تغییر برای بسیاری از سازمان‌ها، بزرگ و کوچک، که نمی‌توانستند به راحتی با اقدامات جدید و نیازهای متغیر مشتریان خود سازگار شوند، بسیار دشوار بوده است.

با این حال، برخی از صنایع وجود دارند که تغییر برای آنها فوق العاده مثبت بوده است و در این دوره سود قابل توجهی به دست آورده اند و بدون شک، این صنایع در دنیای پس از همه گیری به رشد خود ادامه خواهند داد. در عین حال، این بخش‌ها به پشتیبانی و رشد سایر بخش‌ها کمک کرده‌اند، به‌ویژه بخش‌هایی که کار از راه دور را تسهیل می‌کنند، مانند نرم‌افزار CRM و کنفرانس ویدیویی.

برای ایجاد امید و الهام برای استارت‌آپ‌ها در سال 2021، روی چند مورد از آن صنایعی تمرکز می‌کنیم که به طور مثبتی در حال پیشرفت هستند.

اگر به فکر انجام این کار هستید، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید ، پس تمام توصیه های موجود را مطالعه کنید. و در حالی که ما خوشحالیم که برخی از نکات را در روندها بیان می کنیم، میزان کار را دست کم نگیرید. ما برای شما آرزوی موفقیت داریم!

بیایید شروع کنیم.

تکنولوژی سلامت و تندرستی

جای تعجبی ندارد که امسال برای علم پزشکی و بخش مراقبت های بهداشتی بسیار بزرگ بوده است، اما فرصت واقعی برای استارت آپ ها در فناوری پزشکی بوده است. همه گیری سرعت تحول دیجیتال در بخش مراقبت های بهداشتی را مجبور کرده است. کارکنان پزشکی و کارشناسان فناوری در کنار یکدیگر برای یافتن راه‌هایی برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی بهتر کار می‌کنند.

چند استارت‌آپ‌ها، اما یکی از امیدوارکننده‌ترین نوآوری‌ها استفاده از پزشکی از راه دور بوده است که امکان کمک پزشکی از راه دور را فراهم می‌کند.

اساساً، پزشکی از راه دور با استفاده از ارتباطات دیجیتال بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت، بر موانع فیزیکی و جغرافیایی غلبه می کند. در حالی که در ابتدا به عنوان یک امر ضروری برای ارائه مراقبت از راه دور در طول همه گیری تلقی می شد، اما هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد و می تواند به معنای واقعی کلمه جان انسان ها را نجات دهد، زیرا نیازی به معاشرت با افرادی که ممکن است آلوده باشند نیست.

راه اندازی کسب و کار

پزشکی از راه دور تنها حوزه مراقبت های بهداشتی نیست که در حال پیشرفت است. طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها در این سال وارد عمل شده‌اند، که اغلب از طریق کاوش در نیازهای صنعت و مقداری از اشراف ناشی از تمایل به کمک در این زمان‌های آزمایشی به وجود می‌آیند.

به عنوان مثال، برنامه های آموزشی برای پزشکان و سایر کارکنان پزشکی جالب هستند و به آنها اجازه می دهند مطالعات و اطلاعات قابل توجهی را در زمان واقعی ذخیره و ارائه کنند. یکی دیگر از زمینه‌های قابل توجه در صنعت مراقبت‌های بهداشتی، تولید ربات‌های گفتگو و بررسی‌کننده علائم با هوش مصنوعی، برنامه‌های یادآور پیشرفته و برنامه‌های سبک زندگی سالم است.

اگر یک ایده تجاری در این بخش در نظر دارید، مهم است که ارتباط خود را به درستی برقرار کنید. اگر می خواهید مردم روی محصول شما سرمایه گذاری کنند، باید اعتماد ایجاد کنید، بنابراین ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار مراقبت های بهداشتی شما.

تحویل غذا با چرخش

در سال گذشته، تقاضا برای خدمات تحویل غذا افزایش یافته است. از آنجایی که مردم نیاز داشتند در خانه بمانند، تغییر از غذاخوری در بیرون به سفارش آنلاین بیشتر شده است. با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان جدید در این مدت شروع به استفاده از خدمات تحویل کردند، تصور می‌شود که راحتی و هزینه نسبتاً پایین، تقاضای بیشتری را برای آینده ایجاد کرده است، با کارشناسان فکر می کنند این روند با پایان یافتن همه گیری ادامه خواهد داشت.

بحران ویروس کرونا فشار قابل توجهی به آشپزخانه‌های ارواح (رستوران‌هایی که پخت و پز انجام می‌شود اما غذا سرو نمی‌کنند) و سکوهای تحویل غذا داده است. همچنین، با آگاهی بیشتر مردم از چالش های زیست محیطی جهانی، تقاضا برای تنوع زیستی در بخش غذا و نوشیدنی به طور قابل توجهی در حال رشد است.

راه اندازی کسب و کار

وانت های پذیرایی در طول سال 2020 معامله بزرگی بوده اند و بسیاری از رستوران ها روی آنها سرمایه گذاری کرده اند. در ایالات متحده، طبق اپراتور کامیون مواد غذایی ، این بخش در 12 ماه گذشته از صنعت رستوران داری 5.5 تا 4.3 درصد پیشی گرفته است.

در مجموع، صنعت پذیرایی نقطه شروع خوبی برای سرمایه‌گذاران کوچک باقی می‌ماند و کاوش در روند آشپزخانه‌های ارواح، خدمات تحویل و تنوع زیستی می‌تواند فرصت‌های بیشتری را به ارمغان بیاورد.

سکوهای آموزشی آنلاین

اینترنت روش یادگیری ما را متحول کرده است و قطعاً به دانشجویان در سراسر جهان کمک کرده است تا در طول همه گیری همه گیر به تحصیل خود ادامه دهند. با این حال، دوباره، واضح است که این صنعت حتی پس از پایان همه گیری، با آموزش از راه دور تبدیل به آینده آموزش و پرورش می شود.

پلتفرم‌های آنلاین این امکان را برای افراد فراهم می‌کنند که با سرعتی راحت و بدون رفت‌وآمد کار کنند و تحصیل کنند. همچنین مزیت انتخاب گسترده ای از مهارت ها و موضوعات در دسترس از طریق پورتال های آنلاین برای یادگیری وجود دارد. و بهترین بخش این است که این پلتفرم ها بسیار مقرون به صرفه و در سطح جهانی در دسترس هستند.

اگر قصد دارید در یادگیری و آموزش آنلاین سرمایه‌گذاری کنید، پیشنهاد می‌کنیم بر روی یک جایگاه خاص تمرکز کنید و قالب‌های دیگر را در پیشنهاد خود ادغام کنید، برای مثال وبلاگ‌ها، انجمن‌ها و بحث‌ها.

ببینید چگونه برخی از بهترین دوره آنلاین پلتفرم‌ها را نگاه کنید و آنها را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی کم است یا چه کارهایی را بهتر می‌توانید انجام دهید. تمرکز خوب روی تجربه شخصی سازی شده است و سعی کنید به کاربران خود دانش قابل دسترسی بدهید.

فروش آنلاین

محصول یا خدمات شما هر چه باشد، فروش آنلاین هر سال به گزینه بهتری تبدیل می شود. تجارت فروش آنلاین در سال 2020 رونق داشته است و احتمالاً با ورود به سال 2021 به توسعه خود ادامه خواهد داد، به خصوص که مصرف کنندگان به جای ارتباط شخصی، به سمت کانال های ارتباطی دیجیتال روی می آورند.

در واقع، تحقیقات نشان می‌دهد که خرید آنلاین محبوب تر می شود و صنعت خرده فروشی الکترونیکی از 3.5 تریلیون دلار آمریکا در سراسر جهان فراتر می رود. با این حال، اجرای ساده یک وب سایت تجارت الکترونیک ممکن است کافی نباشد. شما باید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و افراد مناسب را برای تعامل با برند خود پیدا کنید.

کانال‌های رسانه‌های اجتماعی برای این کار بسیار مفید هستند، زیرا می‌توانید به راحتی از علایق آن‌ها بهره ببرید و آن‌ها را در گفتگوهای معنادار شرکت دهید. در حالی که فیس بوک و اینستاگرام کانال هایی برای ارتباط B2C هستند، لینکدین معمولاً به عنوان بهترین پلتفرم B2B ذکر می شود. بسیاری از برندها و افراد از LinkedIn برای تبلیغ خدمات خود به سایر مشاغل، ایجاد ارتباطات و ایجاد شراکت استفاده می کنند.

استفاده از LinkedIn برای فروش به هیچ وجه رویکرد جدیدی نیست، اما روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید مشتریان خود را درگیر کنید و ترافیک را به وب‌سایت خود هدایت کنید، در حال حاضر پیشرفته‌تر از همیشه هستند. بوده. می‌توانید از جستجوی پیشرفته LinkedIn برای محدود کردن مخاطبان هدف خود استفاده کنید، افرادی را که با پست‌های شما درگیر هستند، بدون توجه به جایگاه شما، هدف قرار دهید.

راه اندازی کسب و کار

نوشتن محتوا

حتی قبل از همه‌گیری، کسب‌وکارهای مختلف به دنبال راه‌هایی برای گسترش و برندگذاری کسب‌وکار خود در دنیای دیجیتال با تقاضای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی بودند. محتوای رسانه ای با تقاضای زیاد به گفته Hubspot، 70٪ از بازاریابان اکنون فعالانه در بازاریابی محتوا سرمایه گذاری می کنند.

نکته مهمی که هنگام شروع یک کسب و کار در مورد بازاریابی دیجیتال و نوشتن محتوا یافتن راهی خاص برای بیان داستانی است که می تواند برای کاربران مفید باشد و برای موتورهای جستجو قابل درک باشد. اگر قبلاً روی این جایگاه‌ها کار کرده‌اید، می‌توانید روی ایجاد تیمی از نویسندگان سرمایه‌گذاری کنید که می‌توانند محتوای برتر و استراتژی های محتوا.

شاید بخش‌های سفر، عروسی و سرگرمی در حال حاضر بزرگترین اولویت نباشند، اما اگر بتوانید روی سلامتی، روانشناسی، بازاریابی دیجیتال و امور مالی تمرکز کنید، بازاری پیدا خواهید کرد. ایده خوبی است که بررسی کنید کدام سوله ها بیشترین تقاضا را دارند و از آنجا شروع کنید. هزینه‌های شروع در این نوع کسب‌وکار تا زمانی که کامپیوتر، اتصال به اینترنت خوب و دانش کامل دستور زبان داشته باشید، کم است.

صنعت ویدیوی توضیح دهنده

وقتی در مورد کسب‌وکارهایی صحبت می‌کنیم که نه تنها به حیات خود ادامه می‌دهند، بلکه در یک زمان بی‌سابقه رشد می‌کنند، نمی‌توانیم کسب‌وکار ویدیوی توضیح‌دهنده را فراموش کنیم.

راه اندازی کسب و کار

شور ویدئوهای آنلاین توضیح‌دهنده‌ها یا ویدیوهای «چگونگی» را به ابزاری قدرتمند برای اکثر کسب‌وکارها تبدیل می‌کند تا به مشتریان بالقوه امروزی دسترسی پیدا کنند. زیبایی ویدیوهای توضیح دهنده سادگی و صراحت است که باعث می شود بینندگان احساس کنند تبلیغات معمولی را تماشا نمی کنند. همچنین این قدرت را دارد که به مشتریان اطمینان دهد که محصولات به خوبی تولید شده و استفاده از آنها آسان است.

فرض کنید که درک کاملی از عناصر اساسی انیمیشن ها دارید و اراده قوی برای کمک به سایر کسب و کارها برای انتقال پیام خود دارید. در این صورت، کسب و کار ویدیوی توضیح دهنده ارزش بررسی دارد.

پيچيدن

خبر خوب این است که ما نمی‌توانیم همه ایده‌ها را در یک مقاله قرار دهیم، و این واقعاً ما را به شکوفایی جامعه جهانی امیدوار می‌کند. اصلی‌ترین چیزی که همه این صنایع و کسب‌وکارهای پر رونق را به هم متصل می‌کند، امکان سازگاری، درک نیازهای مشتری، و تمرکز بر پایداری، سلامت و زمان مناسب است.

اگر هنوز چیز جالبی برای استعدادهای خود پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم صنعت بازی، خدمات پلتفرم پخش جریانی، داروسازی، دوچرخه‌سواری، و بخش DIY را کاوش کنید. همچنین، سرمایه‌گذاری برای ایجاد رویکردی انسانی‌تر و شخصی‌تر در حوزه کسب‌وکار مورد علاقه‌تان را نباید فراموش کرد. گاهی اوقات تجربه خرید یک محصول یا خدمات مهمتر از خود محصول یا خدمات است.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1