شماره تماس : 02128426511

شروع به کار

دانستن از زمان و نحوه راه اندازی کسب و کار به اندازه دانستن همه چیز در مورد فضای راه اندازی که به آن می پرید بسیار مهم است. زمان کنونی را در نظر بگیرید که از یک بیماری همه گیر خارج می شویم. متأسفانه بسیاری از مشاغل به دلیل مشکلاتی از جمله کمبود تقاضا تا ناتوانی در حفظ چند ماه جریان نقدی منفی مجبور به تعطیلی شدند.

اما برای شما، این ممکن است فقط فرصتی باشد که برای استفاده از آن نیاز دارید یک فضای رو به رشد و ایده خود را به دنیا معرفی کنید. با این حال، فضای راه اندازی آسان نیست. فقط با 40% از زمانی که استارت‌آپ‌ها سودآور می‌شوند، موفقیت ممکن است بیشتر به چیزهای نامشهود متکی باشد تا خود محصول. مطمئن شوید که برای تحقیق در مورد روندهای فعلی مصرف کنندگان و ویژگی های یک استارت آپ موفق وقت بگذارید تا از همان ابتدا یک ساختار تجاری پایدار ایجاد کنید.

راه اندازی استارتاپ

بهترین برند خود را به جلو معرفی کنید

احتمالاً این است که قبلاً هزاران بار اصطلاح “برند” را شنیده‌اید و شنیده‌اید که همه کسانی که کسب‌وکار دارند، کسب‌وکار مطالعه می‌کنند یا به دنبال راه‌اندازی یک کسب‌وکار هستند، التماس می‌کنند که بیشتر از این موضوع را می‌دانند. نیازی به پرداختن به تعریف «برند» نیست، اما به عنوان یک استارتاپ، برند شما و تصویری که از ابتدا به نمایش می‌گذارد، بسیار مهم است.

بنابراین، چه چیزهایی در تصویر برند شما نقش دارند؟

صدا و سبک

روشی که استارتاپ شما در تبلیغات و بازاریابی ارتباط برقرار می‌کند، می‌تواند اولین تأثیر ماندگاری را برای بسیاری از مصرف‌کنندگان ایجاد کند. دانستن اینکه چه کسی را هدف قرار می‌دهید و چگونه با برخی از جمعیت‌شناسی صحبت کنید، کلید ایجاد صدا و لحن برند شما است.

فرهنگ (مردم)

همه کسانی که در استارت آپ شما کار می کنند بیلبوردی برای برند شما هستند و می توانند بازتابی از فرهنگ شما در خارج از دفتر باشند. بسیاری از شرکت‌ها با این شعار اداره می‌شوند که «مردم ما بزرگترین دارایی ما هستند» (ما بعداً در مورد آن توضیح خواهیم داد).

اعتماد از سوی مصرف کنندگان

داشتن خرید مشتری بسیار مهم است. چند بررسی بد، شهرت ضعیف در اوایل در رابطه با محصول/خدمت شما، یا موضعی که شرکت شما در مورد مسائل اتخاذ می کند، می تواند برای مشتریانی که به استارتاپ شما به عنوان یک رهبر فکری یا فقط یک شرکت دیگر نگاه می کنند، یک موفقیت یا شکست باشد.<.>

</.>

شما

در نهایت، به عنوان بنیانگذار یا هم بنیانگذار، باید با نورافکنی که دائماً بر شما می تابد راحت باشید. اقدامات شما، چه مربوط به استارتاپ شما باشد و چه نباشد، به طور کلی بر برند شما منعکس می شود و همچنین می تواند عنصری برای ظهور یا نابودی شما به عنوان یک برند باشد. قرار دادن بهترین برند خود در هر زمان یک چالش است. گهگاهی ممکن است استارتاپ شما تصمیم بگیرد که پیشنهادات شما را محور یا متنوع کند و حتی چالش های داخلی را پشت سر بگذارد. صرف نظر از اینکه با چه چیزی روبرو می شوید، تلاش برای مقابله با مشکلات با یک برند مثبت می تواند به شما کمک زیادی کند.

تیم خود را جمع آوری کنید

استخدام برای استارتاپ مانند استخدام برای یک کسب و کار از قبل تأسیس شده نیست. برخلاف کسب‌وکارهای موجود، استارت‌آپ‌ها در موقعیت منحصربه‌فردی قرار دارند که باید بین یافتن کارمندان با انگیزه و مشتاقی که می‌توانند با چالش‌های ذاتی اثبات مفهوم استارت‌آپ‌ها مقابله کنند و گذراندن دوره‌های عدم تعادل که در فضای استارت‌آپ طبیعی است، تعادل برقرار کنند.

یک مطالعه انجام شده توسط Carta نشان می‌دهد که تقریباً از هر 5 کارمند استارت‌آپ، 1 نفر در همان سال اول کار را ترک می‌کنند و نرخ نگهداری تجمعی تا سال سوم می‌تواند به 50 درصد برسد. کارمندان استارت‌آپ‌ها می‌توانند به دلایل متعددی، از ناامنی موقعیت خود را ترک کنند به دلیل تامین مالی، به دلیل ناامیدی از تغییرات سازمانی، و حتی رفتن برای چیزهای جدیدتر و جالب تر.

به این دلایل، از جمله دلایل دیگر، استارت‌آپ‌ها نمی‌توانند به متخصصان باتجربه ای که علاقه دارند در طبقه همکف یک کسب‌وکار جدید که هنوز اثبات نشده است، تکیه کنند. استخدام زودهنگام افراد مناسب نه تنها این پتانسیل را دارد که بر فرهنگ استارتاپ شما تأثیر بگذارد، بلکه می تواند هزینه هنگفتی را از از دست دادن گردش مالی بالا و هزینه های آموزشی برای کسانی که مناسب نیستند، نجات دهد.

راه اندازی استارتاپ

شایستگی های اصلی خود را سه برابر کنید

شناخت نام تجاری خود و اینکه چه چیزی استارتاپ شما را از رقبا متمایز می کند بسیار مهم است. جدید بودن و براق بودن دیگر برای برجسته شدن کافی نیست. مصرف کننده امروزی بسیار باهوش است و گزینه های بیشتری نسبت به همیشه در مورد محصولات و خدمات برای انتخاب دارد.

به منظور متمایز شدن از گروه و موفقیت، Investopedia می‌گوید که باید از تئوری مدیریت مدرن امروزی استفاده کنید، که متکی به تعریف، پرورش و بهره‌برداری از شایستگی های اصلی برای شکست دادن رقبا.

هدف از سه برابر کردن شایستگی‌های اصلی شما گسترش تئوری مدیریت مدرن است. هرچه کار و آزمایش بیشتری روی شایستگی‌های اصلی استارت‌آپ‌هایتان انجام دهید، کسب‌وکارتان منحصربه‌فردتر و کمتر به روی رقبا باز می‌شود.

نظر دوم را دریافت کنید

گرفتن نظر دوم در مورد یک موضوع همیشه ایده خوبی است. اگر شما تنها بنیانگذار هستید، می‌خواهید اطراف خود را با گروهی نزدیک از مشاوران احاطه کنید تا برای موضوعاتی از گفتگوهای مالی خاص گرفته تا بحث‌های نه چندان رسمی، به آنها تکیه کنید. این شخص می‌تواند مستقیماً درگیر کارهای روزمره باشد، مربی کسب و کار، یا یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده که شما نیز از او مشاوره گرفته اید.

به‌عنوان بنیان‌گذار یک استارت‌آپ، می‌توان به راحتی در موفقیت‌های اولیه شرکت، داستان‌های خبری مثبت و دورهای سرمایه‌گذاری پرسود قرار گرفت. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که با یکی از دوستانتان به عنوان یکی از بنیانگذاران وارد دنیای استارتاپ می شوید، به تخصص و اشتیاق آنها تکیه کنید و با یکدیگر کار کنید تا در زمان های هیجان انگیز خود را ثابت نگه دارید. یک هم بنیانگذار نه تنها از نظر روانی به شما کمک می کند، بلکه استارت آپ هایی با بیش از یک بنیانگذار تقریباً 20 درصد کمتر احتمال دارد که خیلی سریع مقیاس شوند که در نهایت منجر به مشکلاتی در مسیر می شود.

جدای از اهداف برند، صحبت با مشاوران مالی متعدد برای برداشت آنها در مورد سلامت شرکت شما و اقداماتی که ممکن است سودمند باشد، مطمئناً ارزش هزینه اولیه اولیه را دارد، نه با کمبود نقدینگی و تنگناها در مسیر. . در حالی که یک مشاور مالی می‌تواند به استارت‌آپ شما کمک کند تا جنبه مالی را به روشی زیرکانه هدایت کند، داشتن یک فرد پولدار در تیم شما و جستجوی مشاوره از یک حسابدار برای موفقیت بسیار مهم است.

یک حسابدار می تواند در کتاب های شما تحقیق کند و به شما در سازماندهی صورت های مالی کمک کند. نه تنها یک حسابدار برای نظر و نگاه دوم خوب است، بلکه می توانید مطمئن باشید که وقتی نوبت به جمع آوری اسناد مالی برای سرمایه گذاران می رسد، همه چیز به صورت حرفه ای انجام خواهد شد.

در حال تکمیل

پرش به عرصه استارتاپ، بدون شک زمان هیجان انگیزی است. با این کار موانع، چالش‌ها و موانع زیادی وجود دارد، اما همچنین پتانسیل ایجاد تفاوت واقعی در فضایی که در آن هستید نیز وجود دارد.

جدا از نکات جزئی روزمره شما، مراقبت از جنبه های انتزاعی کسب و کار می تواند به همان اندازه تفاوت ایجاد کند: از نظر تصویر برند شما و نوع نگرشی که در کسب و کار به دنبال آن هستید. افرادی را که استخدام می کنید تا نظر دیگران را بپرسید و در مورد آنچه شما را منحصر به فرد می کند سه برابر کنید. بدیهی است که گفتن این فهرست آسان تر از انجام آن است، اما اگر این موارد را همراه با تخصص و انگیزه خود در پشت سر نگه دارید، استارتاپ شما به زودی به موفقیت راه خواهد یافت.

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1