شماره تماس : 02128426511

بهره‌برداری از CRM خود مانند آشپزی است.

هنگام آشپزی، اساساً دو انتخاب دارید: از مواد اولیه استفاده کنید یا مواد لازم را برای دستور العمل هایی که قصد تهیه آن را دارید تهیه کنید. با جایگزینی هوشمند، معمولاً یک آشپز با تجربه می تواند یک غذای مناسب درست کند. با این حال، وعده غذایی نهایی هرگز به خوبی زمانی نیست که با مواد مناسب شروع کنید.

همین مورد برای بیشترین استفاده از CRM شما صادق است. هر CRM دارای اتوماسیون اولیه برای ایمیل، فروش و بازاریابی است. شما می توانید آن را با هم جمع کنید و معمولا CRM را به کار می اندازید. با این حال، اگر ویژگی های مناسبی برای اتوماسیون کارآمد داشته باشید، بسیار بهتر است. با اتوماسیون های مناسب، یک CRM می تواند در زمان و هزینه کسب و کارها صرفه جویی زیادی کند.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا پنج عملکرد خاص اتوماسیون CRM وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

1. اتوماسیون مدیریت سرب

مدیریت سرنخ ها و وارد کردن داده ها کارهای خسته کننده ای هستند که اتوماسیون را التماس می کنند. مطمئن شوید که CRM شما مدیریت سرنخ و ورود داده را خودکار می کند.

وارد کردن دستی هر جزئیات کوچک زمان‌بر و مستعد خطا است. یک CRM مولد مدیریت سرنخ را با استفاده از نمایه سازی پیشرونده که اطلاعات اولیه، ایمیل ها، رفتار وب و حضور در رسانه های اجتماعی را برای سرنخ ها جمع آوری می کند، خودکار می کند. CRM با نشان دادن اطلاعات مناسب در زمان مناسب، ورود داده ها را خودکار می کند و فروش را هدایت می کند.

2. اتوماسیون پرورش سرب

اگر داده ها و رفتار سرنخ شما به طور خودکار مرتب شده است، دومین اتوماسیونی که می خواهید، پرورش خودکار است.

اتوماسیون پرورش سرنخ باید شامل ایمیل‌های قطره‌ای، پیگیری‌ها، معیارها، گزارش‌ها و امتیازدهی سرنخ باشد. همه باید به طور خودکار اتفاق بیفتند.

یک سیستم CRM ایده آل باید بتواند سرنخ ها را بر اساس پاسخ آنها به ایمیل های چکه ای به گروه های مختلف دسته بندی کند. همچنین باید ترجیحات، بازدید از صفحه وب و الگوهای خرید آنها را برای قیف بیشتر سرنخ ها در براکت های مختلف دنبال کند. برای هر سرنخ تولید شده، CRM باید معیارهای فروش و بازاریابی را ثبت کند، گزارش ها را پیگیری کند و امتیازات را بر اساس آن تعیین کند.

3. فراخوانی اتوماسیون

یک CRM هوشمند همانی است که اتوماسیون تلفن را نیز ارائه می دهد. این می‌تواند شامل تماس با یک کلیک، ضبط تماس، یادداشت‌های خودکار، گزارش مستقیم تماس‌های معمولی و ایمیل‌های پیگیری خودکار بعد از تماس باشد.

اتوماسیون تماس تضمین می‌کند که مخاطبین و پیگیری تماس‌ها دچار مشکل نمی‌شوند. همچنین تعلل کارکنان فروش را کاهش می دهد.

4. اتوماسیون مدیریت معاملات

برای بهبود فروش خود، یاد بگیرید که معاملات و فرصت های خود را به طور موثرتری مدیریت کنید. یک CRM پیشرفته باید بتواند فعالیت های معمول مربوط به فروش را خودکار کند. اقداماتی مانند ردیابی معاملات، ثبت معاملات روزانه و درآمدهای ماهانه، و همچنین پیگیری فروش، مدیریت صورت‌حساب و حساب، و پیش‌بینی سود باید خودکار شوند.

به جای وابستگی به نمایندگان فروش برای ضبط دستی و افزودن داده‌های مختلف، به CRM خود اجازه دهید این کار را انجام دهد.

5. اتوماسیون پشتیبانی مشتری

پشتیبانی خودکار مشتری برای بهبود تجربه مشتری حیاتی است.

اقدامات خدمات مشتری مانند چت زنده، پاسخ‌های خودکار، تماس صوتی هم‌زمان و پرسش‌های متداول می‌توانند برای کارکنان پشتیبانی مشتری بسیار مفید است. اتوماسیون CRM برای پشتیبانی مشتری می‌تواند با ارسال پاسخ‌های سریع‌تر به درخواست‌های پرچم‌گذاری‌شده، اختصاص نمایندگان برای پست‌های اجتماعی و مدیریت درخواست‌های مشتری منظم کمک کند.

انتخاب یک CRM که دارای این عملکردهای اتوماسیون باشد، معادل پخت و پز با مواد مناسب است. البته فرآیندهای دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند با استفاده از CRM خودکار شوند، اما اینها پنج مورد از مهمترین آنها هستند. اطمینان حاصل کنید که CRM شما به طور کامل از آنها پشتیبانی می کند. در غیر این صورت، مانند پخت و پز بدون مواد مناسب است.

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1