شماره تماس : 02128426511

کاربرد هوش انسانی

در واقع، به جای هوش مصنوعی، خوب است که کمی بیشتر HI، یعنی هوش انسانی را در شواهد ببینیم! مطمئناً امروزه شخصی‌سازی در بازاریابی ایمیلی مهم است، اما از نظر مهم، تنها در صورتی که آن را درست انجام دهید. به عنوان مثال، ایمیلی را که مدیر عامل ما در این هفته از یک ارائه دهنده دارایی دارایی دریافت کرد، در نظر بگیرید.

این موضوع ایمیل نه چندان شخصی بود:

Email Personalisation Gone Wrong

1. تقسیم بندی

شخصی‌سازی ایمیل شما از ابتدای سفر مشتری شروع می‌شود – ایده‌آل از اولین تماس. برای موفقیت در سال 2020، باید مخاطبین خود را در هر نقطه تماس ردیابی کنید و نمایه داده آنها را در طول زمان ایجاد کنید. این به شما داده‌هایی را می‌دهد تا استراتژی شما و بینش رفتار مشتریانتان را تقویت کند.

این جایی است که یک سیستم CRM خوب ضروری است که امور روزمره را خودکار می کند و آنچه مهم است را برجسته می کند. آیا می توانید منبع اولیه تماس را ردیابی کنید؟ آیا آنها به یک آگهی پاسخ دادند؟ اون تو کدوم سایت بود؟ چگونه ارتباط برقرار کردند؟ آخرین تعامل چه تاریخی بود؟ آیا آنها به محصول خاصی علاقه مند هستند؟ آیا قبلاً خریدی انجام داده اند؟

Email Marketing Trends 2020: Segmentation

نمایه ها و شخصیت ها

با داشتن برخی داده‌های سنگین، می‌توانید مخاطبین خود را بخش‌بندی کنید، نمایه‌ها یا شخصیت‌ها را ایجاد کنید تا به شناسایی بهترین سرنخ‌ها کمک کنید. اگر محصولات یا خدمات مختلفی دارید که بازارهای مختلفی را هدف قرار می دهند، ممکن است بخواهید مخاطبین خود را برای بهترین تناسب تقسیم بندی کنید. این ممکن است صرفاً گروه بندی مخاطبین از نظر جغرافیایی یا شاید بر اساس واحد پول محلی آنها باشد. یا می توانید بخش های پیچیده تری ایجاد کنید.

به عنوان مثال، انتخاب مخاطبینی که به وبلاگی در مورد یک محصول خاص پاسخ داده اند و مشخصات آنها، یا نمایه شرکت، متناسب با مخاطبان شماست. این می تواند از نظر اندازه شرکت، بخش صنعت و مکان و غیره باشد. اساساً، هر داده ای که می توانید جمع آوری کنید، و تا زمانی که قانونی است، می توانید از آن برای بخش بندی مخاطبین خود استفاده کنید.

2. شخصی سازی

بنابراین اکنون به مرحله شخصی‌سازی ایمیل و طراحی ایمیل شما می‌رسیم. پس از تقسیم بندی پایگاه داده خود، می خواهید ایمیلی طراحی کنید که بخش شناسایی شده شما را با در نظر گرفتن اطلاعاتی که در مورد آنها و علایق آنها می دانید، نشان دهد. اگر از یکی از پیچیده‌ترین سیستم‌های ارسال ایمیل استفاده می‌کنید، ممکن است بتوانید محتوای پویا ایجاد کنید که متناسب با نمایه مخاطب به‌روزرسانی شود. به عنوان مثال، تشخیص جنسیت، مکان، زبان و علاقه محصول. اگر نه، ممکن است لازم باشد ایمیل‌ها یا تغییرات مختلفی ایجاد کنید تا متناسب با نمایه‌های قسمتی که شناسایی کرده‌اید.

ارتباطات یک حقوق بشر است

ایمیل ها به بخشی ضروری از زندگی ما تبدیل شده اند و ما دوست داریم آنها را دریافت کنیم. پلت فرم تحویل ایمیل SendGrid گزارش می دهد که 84 درصد از شرکت کنندگان حداقل یک بار در روز ایمیل خود را چک می کنند، با اکثریت افراد پیام ها را بارها در طول روز چک می کنند. با این حال، پیام‌ها باید جالب باشند و شامل محتوای جذاب باشد.

Email Marketing Trends 2020

آن را شخصی کنید

اگر می توانید، از شخصی سازی بیش از حد برای آدرس دادن و ارتباط با مخاطب خود در سطح احساسی استفاده کنید. شما می توانید با تمرکز بر روانشناسی پیام خود، نرخ باز شدن خود را افزایش دهید. شاید همدردی با موضوعی یا برجسته کردن علاقه ای که شناسایی کرده اید. با این حال، ایمیل خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که فیلدهایی که استفاده می کنید به طور کامل در تمام مخاطبین شما پر شده است تا هیچ گاف شرم آور مانند مورد بالا وجود نداشته باشد. و اگر شک دارید، آن را کنار بگذارید! گیرندگان شما از سادگی بالای ایمیل شخصی سازی شده “نه چندان شخصی” قدردانی خواهند کرد.

که ما را به طراحی و محتوا می‌برد.

3. طراحی را ساده نگه دارید

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که به طراحی ایمیل پر زرق و برق بپردازید، اما در دنیایی از صندوق های ورودی کامل و هرزنامه های بی پایان، کلید یک ایمیل خوب ساده نگه داشتن آن است. امروزه برای مشتریان، اصالت مهمتر از تصاویر زیباست. بنابراین خلاقیت خود را برای ساخت پیام خود و رسیدگی به نیازها و علایق گیرنده ذخیره کنید.

هنگام نوشتن نسخه خود کیفیت را به کمیت در نظر بگیرید و آن را مختصر نگه دارید و همیشه برای استفاده از تلفن همراه بهینه سازی کنید. برخی از 75٪ از ایمیل ها در دستگاه های تلفن همراه باز می شوند و اگر به راحتی نتوان آنها را خواند، می توان آنها را به راحتی پاک کرد. مطمئن شوید که مهم‌ترین پیام و CTA شما «در بالای صفحه» باشد – بنابراین برای دیدن آن نیازی به پیمایش ندارند.

طراحی ایمیل خود را آزمایش کنید

تست ایمیل‌های خود با استفاده از برنامه‌ای مانند Email on Acid ارزش سرمایه گذاری را دارد می‌توانید ببینید ایمیل شما چگونه به محبوب‌ترین مشتریان و دستگاه‌ها تحویل داده می‌شود.

Email Marketing Trends 2020

4. قابلیت تحویل

این ما را به خوبی به سمت قابلیت تحویل سوق می دهد. اگر ایمیل شما هرگز به هدف شما نرسد، تمام موارد فوق هدر می رود. اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که هر ایمیلی که ارسال می کنید علامت خود را پیدا کند، انتخاب هایی وجود دارد که می توانید برای بهبود تحویل ایمیل.

برای شروع، هنگام طراحی ایمیل خود، می توانید خدایان ایمیل (مانند گوگل و مایکروسافت) را با متعادل کردن حجم متن در مقابل تعداد تصاویر و پیوندها راضی کنید. به عبارت دیگر، هر چه تعداد لینک ها و تصاویر بیشتری اضافه کنید، احتمال اینکه به عنوان هرزنامه علامت گذاری شود، بیشتر می شود. همچنین زبانی را که استفاده می‌کنید و از کلماتی که احتمالاً هرزنامه را پیشنهاد می کنند اجتناب کنید.

تحویل ایمیل خود را آزمایش کنید

چند ابزار رایگان عالی در دسترس هستند که به شما کمک می کنند پیام خود را آزمایش کنید از دیدگاه فنی و همیشه می‌توانید تست A/B را اجرا کنید تا پیام خود را روی انسان‌ها آزمایش کنید!

CRM یا نرم افزار پست الکترونیکی شما به شما کمک می کند شهرت فرستنده خود را حفظ کنید با کنترل تعداد ایمیل هایی که در یک زمان ارسال می کنید، شروع با دسته های کوچک و نحوه تحویل آنها. با این حال، می‌توانید با افزایش نرخ باز شدن، با برنامه‌ریزی پیام‌هایتان برای رسیدن به زمان بهینه برای گیرندگان، به بهبود امتیاز خود کمک کنید.

البته، می‌توانید ضررهای خود را با ارسال نکردن مکرر پست، کسب رضایت نامه و با خرید نکردن لیست‌ها محدود کنید، که برخی از قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها.

5. اتوماسیون و یکپارچه سازی

برای تکمیل دایره، آخرین روند بازاریابی ایمیلی من در دنیای واقعی استفاده از نرم افزار بازاریابی ایمیلی یکپارچهاست. > با هر ایمیلی که ارسال می شود، می توانید نحوه و زمان پاسخ گیرنده را پیگیری کنید و این را به سابقه CRM او اضافه کنید. سپس، نه تنها می‌توانید از آن برای بخش‌های داده‌های آینده‌تان استفاده کنید، بلکه تیم فروش شما نیز می‌بیند که مخاطب چگونه پاسخ می‌دهد و میزان علاقه آنها را می‌سنجید. شاید شما نیز از ابزار امتیازدهی سرنخ استفاده می‌کنید که بهترین امتیازهای شما را برجسته می‌کند و آنها را به بالای جدول می‌رساند.

به طور خلاصه

با وجود پیش‌بینی‌های چند سال پیش ، ایمیل مارکتینگ نمرده است و احتمالا هنوز قدرتمندترین ابزار بازاریابی موجود است. با این حال، همه چیز پیش رفته است و سطحی از تخصص فنی ایجاد شده است که برای به حداکثر رساندن پتانسیل آن باید قدردانی و درک کنید. خوشبختانه، هیچ کمبودی برای کمک و توصیه وجود ندارد تا شما را در مورد آنچه مهم است سریع تر آشنا کند.

تعداد بازید : 29

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1