شماره تماس : 02128426511

Agile – یک CRM کسب و کار کوچک!

آیا شما یک کسب و کار کوچک هستید که به دنبال آن معجون جادویی هستید که به شما کمک کند فرآیندهای فروش و بازاریابی خود را تکمیل کنید؟

آیا تیم‌های فروش و بازاریابی شما همیشه برای حفظ گزارش تماس‌ها تلاش می‌کنند، گاهی اوقات در لحظه‌ای که سرنخ شما علاقه‌مند است، توپ را به دنبال پیگیری می‌اندازند، و در رسیدن به اهداف فروش دچار لغزش می‌شوند؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی باعث ایجاد یک CRM کسب و کار کوچک خوب می شود؟

سناریوی کسب و کار کوچک

سناریویی را تصور کنید که در آن نماینده فروش شما چند سرنخ در جلف دارد و آنها در مراحل مختلف چرخه فروش خود هستند. یکی از آنها سرب سرد و دیگری گرم است. SR شما بدیهی است که قبل از تبدیل شدن به مشتری باید تاکتیک های پرورش آنها را تغییر دهد. SR در حالت ایده آل باید مراحل زیر را قبل از تبدیل هر یک از این سرنخ ها دنبال کند:

  1. گزارشی از این سرنخ ها/مخاطبین را نگه دارید.
  2. دو استراتژی متفاوت برای دسترسی به آنها ایجاد کنید.
  3. تماس را در فواصل منظم با آهنگ طراحی شده پیگیری کنید. که شامل مجموعه ای از فعالیت های تعریف شده در نقاط تماس خاص می شود.
  4. مراقب پاسخی از مخاطب باشید و در صورت وجود پاسخی از مخاطب، دنده را تعویض کنید.

همه اینها در حالی که فراموش نکنیم SR در حال جستجو برای سرنخ های بیشتر برای اضافه کردن به خط لوله خود است. در صورتی که هر یک از سرنخ های سرد نیاز به آموزش در مورد محصول داشته باشند، این یک مرحله به کل فرآیند اضافه شده است. سپس کسب‌وکارهای کوچک نیز باید با فشار ناشی از اینکه بتوانند به طور مؤثر به پایگاه مشتریان فعلی خود خدمات ارائه دهند، دست و پنجه نرم کنند.

اجازه دهید CRM چابک را به شما معرفی کنم! – یک پلتفرم یکپارچه که به راحتی و با قیمت مناسب عملیات فروش، بازاریابی و پشتیبانی شما را مدیریت می کند. یک CRM که برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک ساخته شده است که فروش، بازاریابی و عملکردهای پشتیبانی مؤثر را بدون از دست دادن خواب انجام دهند، و در عین حال می‌توانند انرژی خود را بر رشد کسب‌وکارشان از قدرتی به قدرت دیگر متمرکز کنند.

5 دلیل اصلی برای اینکه Agile یک CRM کسب و کار کوچک است!

  1. فهرست مخاطبین خود را به شماره های مهم $$$ تبدیل کنید

بیشتر کسب و کارهای کوچک برای تبدیل تمام فعالیت های فروش خود به درآمد تلاش می کنند زیرا بیشتر وقت خود را صرف طراحی یک فرآیند فروش عالی می کنند اما برای اجرای آن در مقیاس با مشکل مواجه می شوند. Agile راه حل مناسبی برای SMB است که به شما کمک می کند سرنخ ها را به ارقامی که برای شما مهم هستند تبدیل کنید – درآمد. تمام مراحلی که در ابتدا در مورد آن صحبت کردیم را می توان با استفاده از Agile CRM به صورت کوتاه انجام داد. شما به طور خودکار معاملات ایجاد می کنید، آنها را به نمایندگان فروش خود اختصاص می دهید، وظایفی را برای پیگیری تماس ها و موارد دیگر اضافه می کنید. بنابراین، اکنون می توانید یک بار فرآیند فروش خود را تعریف کنید و به Agile اجازه دهید بقیه کارها را برای شما انجام دهد.

  1. کیفیت لیدهای خود را بهبود بخشید

Agile با ادغام‌های مفیدی به شما قدرت می‌دهد که به شما کمک می‌کند اطلاعات بیشتری در مورد سرنخ‌های خود دریافت کنید. یکی از این افزونه ها، افزونه کروم Agile است که برای استخراج جزئیات سرنخ از رسانه های اجتماعی کار می کند.

به عنوان مثال اگر مخاطبی را در Linkedin پیدا کردید، با برنامه افزودنی Chrome می توانید این مخاطب را مستقیماً به Agile منتقل کنید. همچنین، پس از افزودن مخاطب، می‌توانید از ویجت ایمیل یاب برای جستجوی آدرس ایمیل مناسب سرنخ خود استفاده کنید.

به این ترتیب، هرچه اطلاعات بیشتری در مورد یک سرنخ داشته باشید، جزئیات بیشتری به دست می آورید و نیازهای مشتری را بهتر درک می کنید. زمانی که بدانید مشتری چه زمانی و به چه چیزی نیاز دارد، بستن یک معامله برای شما بسیار آسان‌تر می‌شود.

  1. دسترسی خود را با مجموعه اجتماعی افزایش دهید

امروزه رسانه های اجتماعی بستری هستند که هیچ کسب و کار بزرگ یا کوچکی نمی تواند آن را نادیده بگیرد. کسب‌وکارهای کوچک، معمولاً در کشمکش برای منابع، تمایل دارند گاهی اوقات از رسانه‌های اجتماعی برای رشد برند، سرنخ‌ها و کسب‌وکار کلی خود استفاده کنند. با Agile CRM، می توانید حساب های رسانه های اجتماعی خود را مستقیماً از Agile نظارت کنید. می‌توانید با CRM کسب و کار کوچک اجتماعی از رقبا جلوتر بمانید.

  1. دقیقاً بدانید مخاطب شما چه زمانی برای جهش آماده است

برای همه کسب‌وکارها مهم است که بدانند دقیقا چه زمانی زمان مناسبی برای خرید مشتری است. دانستن این موضوع برای کسب و کارهای کوچک کمی مهم تر می شود، زیرا تبدیل ها کلید موفقیت آنها است. با Agile CRM، می‌توانید فعالیت‌های مشتریان بالقوه خود را از کلیک کردن روی ایمیل، بازدید از وب‌سایت و در نهایت تبدیل، پیگیری کنید. علایق، زمان صرف شده، مکان، ارجاع و تقسیم بندی آنها را بر اساس فعالیت وب آنها بشناسید.

  1. مانند یک حرفه ای به مشتریان خود خدمات ارائه دهید

با ویژگی‌های سرویس Agile CRMs، هر کسب‌وکار کوچکی می‌تواند به مشتریان فعلی خود مانند حرفه‌ای خدمات ارائه دهد. گزارش‌ها با مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌ها مانند Smartviews، گردش کار، برچسب‌گذاری بلیط، پاسخ‌های آماده ، توصیه ها و ادغام ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​می توانند خدمات مشتریان خود را افزایش دهند و در آن برتری پیدا کنند. Agile CRM پشتیبانی را در دسترس شما قرار می دهد و سفر را برای مشتریان شما بهبود می بخشد و آنها را برای مدت طولانی به محصول شما وفادار می کند.

Agile CRM نرم‌افزاری بود که به دلیل نیاز مشابهی ایجاد شد که کسب‌وکارهای کوچکی مانند امروز شما برای یافتن راه‌حلی مقیاس‌پذیر، اثبات‌شده، کارآمد و مهم‌تر از آن چیزی که هزینه‌ای برای شما ندارد ایجاد شد. بنابراین، نیاز و درک DNA یک کسب و کار کوچک را در دل خود دارد. با این حال، اگر هنوز می‌خواهید درباره ویژگی‌های دقیقی که کسب‌وکارتان می‌تواند از آن بهره‌مند شود، بیشتر تحقیق کنید، در CRM کسب و کار کوچک توسط Agile.

تعداد بازید : 12

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1