شماره تماس : 02128426511

 

5 راه برای موفقیت در تجارت

5 راه برای موفقیت در تجارت

در حالی که ماه اول سال را به پایان می‌رسانیم (همراه با بسیاری از تصمیم‌های سال نو!) لازم به یادآوری است که برخی از نقاط جهان با تقویم متفاوتی کار می‌کنند و هنوز در سال جدید زنگ نزده‌اند.

8 فوریه 2016 آغاز سال نو چینی خواهد بود. تقویم چینی از 12 دور زودیاک تشکیل شده است که هر کدام توسط یک حیوان و یکی از 5 عنصر چوب، خاک، آتش، آب و فلز نشان داده شده است. امسال وارد سال میمون خواهیم شد.

میمون تیز هوش، باهوش و انعطاف پذیر است. با استعداد خلاق برای حل مسئله. میمون همچنین با سرزندگی و طرز تفکر مبتکرانه اش مشخص می شود.

طبق باور باستانی چینی، سال انرژی خود را از حیوان زودیاک خود می گیرد. بنابراین با دانستن این موضوع، در اینجا چند توصیه تجاری وجود دارد که باید دنبال کنید تا سال میمون را تا حد امکان موفق کنید.

سعی نکنید چیزی را که بر آن قدرت ندارید کنترل کنید

به هر حال موفق نخواهید شد. سال میمون سالی است که هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. بنابراین مهم است که برای تعدادی از نتایج مختلف برنامه ریزی و در نظر گرفته شود، فقط در صورتی که اولین مورد مطابق با برنامه نباشد.

این نه تنها باعث می‌شود وقتی برنامه‌ای به نتیجه نمی‌رسد، احساس ناامیدی نداشته باشید، بلکه باعث می‌شود به دقت فکر کنید و همه جنبه‌های یک سرمایه‌گذاری تجاری جدید، خوب و بد را در نظر بگیرید. میمون حیوانی پرانرژی و شوخ طبع است و خواهید دید که امسال می توانید زمان های استرس زا را با سهولت بیشتری مدیریت کنید.

تفکر نوآورانه نتیجه خواهد داد همراه با 5 راه برای موفقیت در تجارت

آلبرت انیشتین را اغلب به این دلیل می‌دانند که دیوانگی این است که یک کار را بارها و بارها انجام می‌دهد و انتظار نتیجه‌ای متفاوت دارد. چه زمانی بهتر از سال میمون – حیوانی که به خاطر مهارت‌های نوآورانه و حل مسئله‌اش برای رهایی از این وضعیت و شروع به فکر کردن به راه‌های جدید برای حل مشکل شناخته می‌شود؟ چرا با بهبود مهارت های هوش هیجانی (EQ) خود شروع نکنید؟ هوش عاطفی با افزایش موفقیت تجاری و افزایش رضایت از محل کار مرتبط است. می‌توانید همین الان با خواندن این مقاله.

ریسک‌های بیشتر (محاسبه‌شده) را بپذیرید

در ترکیب با یافتن راه‌های نوآورانه‌تر و خلاقانه‌تر برای حل مشکلاتتان، ریسک‌های بیشتر ممکن است به پاداش‌های بزرگی منجر شود. این بدان معنا نیست که شما باید کل بودجه بازاریابی خود را صرف بیلبوردهای بزرگراه کنید (مگر اینکه تحقیقات بازار شما نشان دهد که این نوع بازاریابی است که گروه هدف شما به آن پاسخ می دهد). اما ایجاد تغییرات کوچک و خارج شدن از منطقه راحتی معمولی می تواند منجر به موفقیت بیشتر در سال جاری شود. شاید امسال اولین کمپین ایمیل مارکتینگ خود را شروع کنید؟ چرا برای آزمایش رایگان ماژول بازاریابی یکپارچه ما به آدرس ask@reallysimplesystems.com ایمیل نمیزنیم؟ ایجاد شاخه و امتحان ایده های جدید می تواند منجر به افزایش فرصت های فروش و به طور بالقوه سود بیشتر برای کسب و کار شما شود.

اما خیلی ساده لوح نباشید

میمون با وجود تمام خصوصیات خوبش همیشه حیوانی خوب و دوستانه نیست. میمون که به خاطر ویژگی های غیرقابل اعتمادش شناخته می شود، فرصت طلب و خودخواه است. در بینش ها و ایده های دیگران غرق نشوید. مطمئن شوید که تصمیمات کاری و شغلی را می گیرید که برای شما مناسب است. کمک خارجی برای مدیریت برخی از جنبه‌های کسب‌وکارتان اشکالی ندارد، اما در نهایت باید احساس کنید که این تغییرات برای کسب‌وکار شما مناسب هستند.

یک مهارت جدید بیاموزید

سال میمون سال پیشروی است. در مورد چیزی که به آن علاقه دارید دانش کسب کنید، شاید بخواهید زبان جدیدی یاد بگیرید؟ یا با برخی مدارک بیشتر، چشم انداز شغلی خود را تقویت کنید؟ هر چه که باشد، یادگیری یک مهارت جدید نه تنها اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد، بلکه به شما کمک می کند بتوانید به روش های جدید و نوآورانه فکر کنید و مشکل را حل کنید. چرا بلافاصله با ثبت نام در یکی از ویژگی های پیشرفته وبینارهای CRM جدید ما شروع نکنید، شاید کنترل گزارش خود یا یادگیری نحوه موثر سفارشی کردن سیستم CRM خود یکی از راه های افزایش بهره وری کسب و کار شما در سال جاری خواهد بود.

حتی اگر به خرافات سال نو چینی اعتقاد ندارید، این 5 نصیحت می تواند برای یک سال تجاری جدید موفق به شما کمک کند.

در پایان می توان گفت ببدهی crm یکی از روش های مهم برای ارزیابی سیستم crm می باشد.برای مطالعه بیشتر می توانید به صفحه رسمی ویکی پدیا مراجعه کنید.

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1