شماره تماس : 02128426511

سازمان‌های خلاق همیشه همان تصورات ذهنی را ایجاد نمی‌کنند که یک کسب‌وکار فروش یک محصول فیزیکی انجام می‌دهد. گاهی حتی برای کسانی که خودشان کار را انجام می دهند، نه. کسانی که در این کسب و کار هستند ممکن است نیازی به بستری برای بهبود کارایی خود احساس نکنند. با این حال، دلایل فوق‌العاده مهمی وجود دارد که چرا چنین شرکت‌هایی باید یک CRM آژانس خلاق را اتخاذ کنند، و همگی حول محور افزایش تعامل مشتریان و سازماندهی اطلاعات هستند.

یک آژانس خلاق کسی را نخواهد داشت که آن هنر زیبا، طرح‌ها یا شعارهای شوخ‌آمیز را بفروشد، مگر اینکه گردش مالی منظمی از مشتریان داشته باشد، و بدون یک روش ثابت و قابل اعتماد برای تعامل و مدیریت سرنخ‌ها، وجود نخواهد داشت. هر مشتری باشد ردیابی، تجزیه و تحلیل، بازاریابی و ارتباطات جامع داده‌ها را نگه می‌دارد این مشتریان و رهبران را در اطراف نگه می‌دارد. با نرم افزار ارتباط با مشتری در اینجا پنج دلیل خاص وجود دارد که چرا آژانس شما به CRM نیاز دارد.

1. داده ها، داده ها و داده ها

مشتری مدیریت داده می تواند به این معنا باشد که کسب و کار شما موفقیت مالی شگفت انگیز یا مرگی را تجربه می کند. با توجه به کانال‌های ارتباطی بسیاری که امروزه شرکت‌ها برای تعامل با مشتریان از آن استفاده می‌کنند، همه چیز می‌تواند پیچیده‌تر باشد.

یک CRM. با خدمت به عنوان یک پلت فرم واحد برای جمع آوری اطلاعات و ردیابی هر تعاملی که تیم شما دارند، این مشکل را حل می کند. تیم های فروش و بازاریابی شما همیشه می توانند همان داده ها را ببینند. یک CRM به شما امکان می‌دهد به سرعت اولویت‌های مشتری و نگرانی‌های گذشته را بررسی کنید و یک نمای 360 از مخاطب را در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک آژانس خلاق CRM همچنین به جلوگیری از مشکلات افزونگی کمک می کند. هیچ انباشته ای از داده های قدیمی و هیچ تکراری وجود ندارد. اطلاعات همیشه تازه است زیرا تیم‌های شما همه در یک سیستم کار می‌کنند، به‌روزرسانی می‌کنند و نگهداری می‌کنند.

2 . به جریان درآمد خود جهش بدهید

CRMها ثابت شده اند که بهره وری فروش، بازگشت سرمایه، سهمیه های نرخ فروش را افزایش می دهند و می توانند حتی حجم خریدهای انجام شده توسط سرنخ ها را افزایش دهید. وقتی تیم‌های فروش به یک CRM تلفن همراه مانند Agile CRM دسترسی داشته باشند، اعداد جالب‌تر می‌شوند.. در واقع، 65 درصد از نمایندگان فروش سهمیه های خود را با CRM موبایل در مقابل 22 درصد بدون نرم افزار موبایل به دست آورند. در مورد بهره وری، تیم های فروش شاهد افزایش بیش از  26 درصد در بهره وری.

CRMها نیز بازگشت سرمایه فوق العاده ای دارند. برای هر دلار خرج شده، میانگین بازگشت سرمایه بین 5.60 تا 8.71 دلار است، طبق یک مطالعه. شکی نیست که یک آژانس خلاق CRM خرید عاقلانه ای از منظر اعداد است.

از دیدگاه خلاقانه. ، آژانس هایی که تمرکزشان هنری تر است باید همزمان بین بسیاری از کارها جهش کنند. ایجاد هنر، طراحی و کلمات یک پروژه، ارائه آن پروژه و ایجاد تغییرات بر اساس نیاز مشتری است.

CRM به عنوان راه عالی برای حفظ برنامه ها و سازماندهی در این مورد عمل می کند. تمام ارتباطات را می توان ضبط کرد. مدیران حساب هرگز نمی‌پرسند چه زمانی با مشتری تماس گرفته شده است یا چه زمانی باید دوباره با او تماس گرفته شود.

همه. نرم افزار -in-one همچنین به شناسایی روندها در بین مشتریان کمک می کند. تیم‌های شما می‌توانند از این گرایش‌ها استفاده کنند تا – در صورت نیاز – نحوه تعاملشان با مشتریان را تغییر دهند تا هم نیازهای مشتری را بهتر برآورده کنند و هم شانس فروش را افزایش دهند.
3. یک CRM به ارجاعات بیشتر منجر می شود

گفت و گوهای زیادی در مورد اثربخشی تماس سرد انجام شده است، اما همه نشانه ها حاکی از آن است که این عمل اتلاف وقت زیادی برای مشاغل و مشتریان است. یک مطالعه توسط مرکز تحقیقات کلر دانشگاه بیلور در دانشکده بازرگانی Hankamer نشان داد که 6264 تماس سرد تنها 19 قرار ملاقات را به همراه داشت. علاوه بر این، از این تماس ها، 28 درصد پاسخ داده شده، 55 درصد پاسخ داده نشده است، و 17 درصد شماره های غیر کاری بوده اند.

در عوض، گوساله طلایی برای شرکت ها ارجاع است. راه برای دریافت ارجاع، ارائه تجربیات مشتری درجه یک و ایجاد روابط است، کاری که CRM ها به خوبی انجام می دهند. یک مطالعه دانشگاهی نتیجه گرفت که “CRM موثرترین رویکرد در حفظ و برقراری روابط با مشتریان است.” این اخباری است که می توانید به بانک ببرید.

4. مشتریان خود را مادام العمر نگه دارید

یک واقعیت ساده در تجارت این است که حفظ مشتریان آسان تر از تلاش برای یافتن مشتریان جدید است. آنهایی که این بدان معناست که حفظ و وفاداری باید از دغدغه های اصلی کسب و کار شما باشد. یک CRM به روش‌های بی‌شماری به این امر کمک می‌کند.

یک آژانس خلاق CRM امکان درک بهتری از سفر مشتری.. این فرصت را به کسب و کار شما می دهد تا از طریق پیشنهادات سفارشی مشتریان را هدف قرار دهد. می‌توانید از یک CRM برای ایجاد برنامه‌های وفاداری برای پاداش دادن به مشتریانی که با شما همراه هستند، استفاده کنید. شاید مهمتر از همه، این توانایی را به شما می دهد که واقعاً تجربه را برای مشتریان خود شخصی سازی کنید، که رابطه شرکت شما را با آنها مستحکم می کند.

5. تقسیم بندی و سازماندهی سرنخ

اگرچه آرزو می کنیم اینطور نباشد، اما همه سرنخ ها مشتری نمی شوند. علاوه بر این، مشتریان مختلف اولویت های متفاوتی دارند. یک CRM طبیعتاً با طبقه‌بندی مشتریان و اجازه دادن به تیم شما برای تعیین اینکه چه کسی و چه زمانی به چه سطحی از توجه نیاز دارد، خود را به ایجاد سازمان کمک می‌کند. سرنخ های پرخطر یا سرنخ هایی که چندان داغ نیستند نباید به همان میزان توجه سرنخ هایی را که در سایر زمینه های قیف فروش.

قطع‌بندی رهبری و تماس در یک CRM بهترین راه برای مقابله با این چالش است. هر عضو تیم باید بتواند داده های تماس را در داخل نرم افزار فیلتر، مشاهده و سازماندهی کند. فراتر از آن، یک CRM خوب باید حداقل دو نوع تقسیم بندی مختلف را نیز امکان پذیر کند: یکی با استفاده از فیلترهای از پیش تعریف شده و دیگری که به صورت دستی توسط تیم شما برچسب گذاری شده است. Agile CRM یکی از این سیستم‌ها است—و حتی دارای اتوماسیون قوی در جای خود قرار دارند.

از برخی جهات، آژانس‌های خلاق بیشتر از شرکت‌های سنتی باید دستکاری و مدیریت کنند. آنها باید فروش را با تلاش های هنری بیشتر ترکیب کنند. آنها باید مشتری را در طول مسیر خلقت تا اجرا راضی نگه دارند. با توجه به ماهیت کسب و کارشان، حتی خود محصول نیز پتانسیل تغییر در طول سفر مشتری را دارد. الف>. با این حال، همه این چالش ها با سرمایه گذاری در یک CRM برای آژانس خلاق شما حل می شوند.

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1