شماره تماس : 02128426511

CRM20 نوامبر 2021نیک لئونگ

بهترین سیستم های CRM برای مدیریت کسب و کار

وقتی نوبت به مدیریت کسب و کار رو به رشد خود می رسد، به نرم افزاری نیاز دارید که فراتر از توانایی های صفحات گسترده Excel باشد.

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سیستم به یک ابزار ضروری تبدیل می‌شود و به شما امکان می‌دهد هر چیزی را که نیاز دارید از یک مکان مدیریت کنید.

نرم افزار CRM با نظارت بر نحوه تعامل شما با مشتریان، مدیریت وظایف و دسترسی آسان به داده های کلیدی، کارایی را در عملیات روزانه شما ایجاد می کند.

راه‌اندازی با یکی از بهترین راه‌حل‌های نرم‌افزار CRM در بازار منجر به یک تجارت کارآمد و سازمان‌یافته می‌شود که در آن هرگز فروش دیگری را از دست نخواهید داد. شما ممکن است به سادگی تعاملات مشتری خود را ردیابی کنید یا خط لوله فروش خود را از پرس و جو اولیه تا فروش مدیریت کنید.

Top 5 CRM%0A%0A

%0A%0A

بیشتر از نرم افزار فروش

سیستم‌های CRM فقط مربوط به ردیابی و نگهداری اطلاعات تماس نیستند. در حالی که بسیاری از کسب و کارها به نرم افزار CRM به عنوان یک ابزار فروش فکر می کنند، بسیاری از سیستم ها اکنون چیزهای بیشتری را ارائه می دهند.

اگرچه اکثر سیستم‌های CRM شامل تمام اصول اولیه هستند، می‌توانید با ضربه زدن به ویژگی‌های یکپارچه اضافی، فراتر از آن بروید. به عنوان مثال، یک CRM با بازاریابی یکپارچه به شما امکان می دهد پایگاه مشتریان خود را تقسیم بندی کنید، کمپین های ایمیل ارسال کنید و بر تعامل آنها نظارت کنید. یک برنامه خدمات مشتری یکپارچه به این معنی است که می توانید پشتیبانی مشتری خود را از CRM مدیریت کنید و همه چیز را به سوابق مشتری ثبت کنید.

برخی از سیستم‌های CRM ادغام‌های تخصصی‌تری را ارائه می‌کنند، مانند مدیریت پروژه، که مجدداً در حفظ همه ارتباطات و فعالیت های شما در یک مکان مفید هستند.

انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کار شما می تواند یک میدان مین باشد.

در این مقاله، من پنج سیستم CRM برتر خود را برای سال 2022، ویژگی‌های کلیدی، پشتیبانی و هزینه اصلی آنها فهرست کرده‌ام و به شما نقطه شروعی برای یافتن سیستم CRM مناسب برای کسب‌وکارتان می‌دهد.

هر یک از 5 سیستم CRM برتر بررسی شده، انتخابی از بسته ها را از ابتدایی به بالا ارائه می دهد. بررسی‌ها براساس برنامه آزمایشی، توصیه‌شده یا ویژه هر سیستم است.

Top CRM systems review%0A%0A

%0A%0A

1. CRM سیستم های واقعا ساده

نرم افزار Really Simple Systems CRM شامل همه چیزهایی است که شما باید فروش و بازاریابی خود را در یک سیستم همه کاره مدیریت کنید. CRM در درجه اول برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده است که B2B دارند. راه‌اندازی آن آسان است و یادگیری آن فقط چند دقیقه طول می‌کشد، در حالی که کیفیت آن به خطر نیفتد.

چه چیزی در Really Simple Systems CRM گنجانده شده است؟

آزمایشی 14 روزه از طرح حرفه ای با ابزار بازاریابی فعال استفاده می کند. این نسخه از نرم افزار به کاربران کمک می کند هوشمندتر کار کنند و امکان مدیریت و ردیابی سرنخ و تماس با مشتری را فراهم می کند.

با ابزار بازاریابی یکپارچه، می‌توانید از وب‌سایت خود سرنخ بگیرید، کمپین‌های بازاریابی ایجاد کنید و خبرنامه‌ها را مستقیماً از سیستم CRM نیازی به یک محصول ایمیل جداگانه نیست زیرا همه چیزهایی که نیاز دارید در یک مکان هستند. کمتر تبلیغ می‌شود، یک ابزار پشتیبانی خدمات اختیاری است که به شما امکان می‌دهد موارد پشتیبانی مشتری خود را مدیریت کرده و فعالیت را در سابقه CRM.

طرح حرفه‌ای از 30 دلار آمریکا / 20 پوند بریتانیا برای هر کاربر در ماه شروع می‌شود و ویژگی‌های کلیدی شامل یکپارچه‌سازی ایمیل دو طرفه، تنظیمات سفارشی، سطوح مجوز کاربر و نقل قول‌ها می‌شود.

 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی رایگان مشتری
 • بازاریابی یکپارچه

یک مزیت برای سیستم‌های واقعا ساده این است که کاملاً با مقررات کلی حفاظت از داده اتحادیه اروپا مطابقت دارد (GDPR) اگر برای سازمان شما مهم است.

آخرین به‌روزرسانی سیستم CRM امکان ادغام با Zapier را می‌دهد. این بدان معنی است که CRM قادر است با هزاران برنامه تجاری کار کند.

Really Simple Systems CRM Dashboard - CRM software South Africa

پشتیبانی CRM سیستم های واقعا ساده

همانطور که در بالا ذکر شد، و همانطور که از نام آن پیداست، استفاده از Really Simple Systems واقعا آسان است. منابع زیادی برای کمک به شما برای شروع وجود دارد، از جمله راهنماهای گام به گام، وبینارها و ویدیوهای آموزشی الف>. این تنها CRM است که دارای کشوهای کمکی در هر صفحه از سیستم CRM است که راهنمایی و مشاوره سریع ارائه می دهد. Really Simple Systems همچنین یک مرکز پشتیبانی اختصاصی، چت آنلاین زنده و پشتیبانی تلفنی رایگان ارائه می دهد. نظرات از CRM، پشتیبانی از سیستم ها را در بالا و فراتر از رقبا برجسته می کند.

درک نسبتاً آسان است روشی که Really Simple Systems کار می کند و بسیاری از عملکردها بصری هستند. چیزی که در مورد Really Simple Systems بیشتر از همه دوست دارم، خدمات پشتیبانی مشتری عالی آنهاست.

هنگامی که برای سیستم CRM ثبت نام می کنید، یک مدیر حساب با شما تماس می گیرد و می توانید تماسی را ترتیب دهید تا در مورد نیازهای کسب و کار خود صحبت کنید و نمایش سیستم.

خلاصه

Really Simple Systems یک سیستم CRM ساده و در عین حال قدرتمند است که همه چیزهایی را که یک کسب و کار کوچک یا متوسط ​​برای اجرای فروش و بازاریابی خود نیاز دارد، فراهم می کند.

2. Pipedrive

Pipedrive یک ابزار مدیریت فروش اختصاصی است. بدون ماژول های اختیاری برای بازاریابی، مدیریت پروژه و غیره. طبق وب سایت Pipedrive، سیستم CRM آن برای تیم های کوچک با فرآیندهای فروش پیچیده یا طولانی ساخته شده است.

CRM Pipedrive شامل چه مواردی است؟

وقتی برای سیستم CRM ثبت‌نام می‌کنید، طرح «طلا» را شروع می‌کنید که امکان ردیابی ایمیل، ایجاد کاتالوگ محصول، اتوماسیون گردش کار و مجوزهای سفارشی را در تیم فروش شما فراهم می‌کند. هزینه آن از 29 دلار آمریکا / 24.20 پوند بریتانیا برای هر کاربر در ماه است و ویژگی های کلیدی عبارتند از:

 • یک قیف فروش که استفاده و مدیریت آن آسان است
 • یک برنامه تلفن همراه برای سهولت استفاده از نرم افزار در دستگاه های مختلف
 • گزارش فروش

اشکال عمده برای Pipedrive این است که سیستم CRM عملکرد CRM زیادی را خارج از مدیریت فروش ارائه نمی دهد. این ایراد با نظرات مشتریانشان تقویت شده است. .

من فکر می کنم قیمت این است نسبت به ارزشی که ارائه می دهد کمی بالاست.

پشتیبانی Pipedrive

اگر به پشتیبانی نیاز دارید، Pipedrive چند گزینه ارائه می‌دهد:

اولین گزینه جستجو در صفحه وب منابع آنها برای وبلاگ ها، نکات و مطالعات موردی است. همچنین یک مرکز پشتیبانی وجود دارد که در آن ویدیوها، وبینارها و راهنماهای آموزشی و پنجره چت زنده را خواهید یافت.

خلاصه

به طور کلی Pipedrive یک سیستم CRM متمرکز بر فروش با قیمت مناسب ارائه می‌کند، اما حتی با طرح پلاتینیوم سطح بالا، پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.

3. Zoho

Zoho CRM یکی از سازمان‌های بزرگ‌تر در بازار CRM است. و بخشی از مجموعه ابزارهای مدیریت کسب و کار Zoho است. تاکید بر سهولت استفاده است و شرکت‌هایی در هر اندازه را هدف قرار می‌دهد.

Zoho CRM علاوه بر ادغام با سایر محصولات Zoho، با بسیاری از برنامه های شخص ثالث ادغام می شود.

CRM Zoho شامل چه چیزی است؟

برنامه‌ای که به‌طور خودکار در آن ثبت‌نام می‌شوید، طرح «Enterprise» Zoho است. این شامل پورتال های چند کاربره، ویژگی های مدیریت قلمرو، و ماژول ها و دکمه های سفارشی است. هزینه آن از 35 دلار آمریکا / 30 پوند بریتانیا برای هر کاربر در ماه است و ویژگی های کلیدی عبارتند از:

 • برنامه ای که کارت های ویزیت را اسکن می کند و به شما امکان می دهد داده ها را از پلتفرم های رسانه های اجتماعی وارد کنید
 • CRM میزبان یک بازار یکپارچه با برنامه های کاربردی متعدد است
 • یک سیستم دستیار هوش مصنوعی به نام «زیا» ارائه می‌کند

یکی از اشکالات این است که Zoho Premium فقط 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد. اگر به فضای ذخیره‌سازی اسناد اضافی نیاز دارید، برای هر 5 گیگابایتی که نیاز دارید، ماهیانه هزینه اضافی دریافت می‌شود.

Zoho CRM Dashboard

Zoho پشتیبانی رایگان زیادی برای کمک به راه اندازی کسب و کار شما در سیستم CRM ارائه نمی دهد. با این حال، آنها وبینارها، مستندات و فیلم های آموزشی را برای خودآموزی ارائه می دهند. برای تماس مستقیم با پشتیبانی Zoho، تنها گزینه ارسال تیکت پشتیبانی از طریق ایمیل و صبر کردن برای پاسخ است. برای آموزش پیشرفته، جلسات از 699 دلار آمریکا / 549 پوند بریتانیا برای هر کاربر شروع می شود.

پشتیبانی بسیار بسیار کند است و گمراه کننده کار روی یک بلیت کامل نمی‌شود، و مکالمات ممکن است از بین بروند.

خلاصه

Zoho CRM یک نرم افزار همه جانبه خوب با ادغام و پشتیبانی شبکه های اجتماعی فراوان است، با این حال، برخلاف رقبای خود در این لیست، آموزش و پشتیبانی آنها می تواند هزینه بالایی داشته باشد.

همچنین شایان ذکر است که مشتری بررسی‌ها از Zoho چندان مکمل پشتیبانی آن‌ها نیستند، می‌گویند دریافت پاسخ زمان زیادی طول می‌کشد و خیلی مفید نیست.

4. بینش

اگرچه Insightly نزدیک به 10 سال است که وجود دارد، اما حضور آنها فقط از سال 2016 به دلیل سرمایه گذاری خطرپذیر 50 میلیون دلاری تامین مالی در بازار احساس شد.

Insightly اخیراً یک ماژول مدیریت پروژه را در محصول استاندارد گنجانده است، هرچند مشتریانشان نظر که ضعیف است و بسیاری از ویژگی‌های اساسی را ندارد.

Insightly CRM شامل چه چیزی است؟

طرح استاندارد «حرفه‌ای» است، با قیمت 49 دلار آمریکا/37.50 پوند بریتانیا برای هر کاربر در ماه، که گزینه‌های سفارشی‌سازی، ادغام MailChimp و قوانین طرح‌بندی پویا را ارائه می‌دهد. ویژگی های برجسته عبارتند از:

 • «مرکز فرماندهی» مدیریت پروژه. بخشی از CRM که مکان پروژه را در امتداد خط لوله شرکت نشان می دهد
 • بخش بندی و سازماندهی بین، مخاطبین، سازمان ها، سرنخ ها و فرصت ها
 • برنامه اختصاصی در Android و IOS

اشکال اصلی Insightly این است که طرح‌های قیمت آن به طور قابل‌توجهی گران‌تر از رقبا هستند.

Insightly CRM Dashboard

پشتیبانی CRM Insightly

با ثبت نام در Insightly، به زودی از طریق ایمیل با شما تماس گرفته می شود تا یک جلسه 15 دقیقه ای برای ارزیابی نیازهای خود ترتیب دهید. در طول فرآیند ورود، پشتیبانی داخلی زیادی برای یادگیری سیستم وجود ندارد، با این حال، می‌توانید در وبینارها ثبت‌نام کنید یا ویدیوهای آموزشی متعددی را مشاهده کنید.

اگر در طول دوره آزمایشی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، پشتیبانی تلفنی وجود دارد. اگر بعد از دوره آزمایشی به چیزی بیشتر از پشتیبانی ایمیل نیاز دارید، باید پرداخت کنید.

نرم افزار بسیار محدود است، و نسخه های دیگر بسیار گران هستند، به خصوص برای مشاغل جدید و کوچک.

خلاصه

به‌عنوان گران‌ترین CRM که در اینجا بررسی کرده‌ام، این سوال وجود دارد که آیا Insightly ارزش پولی را ارائه می‌دهد یا خیر. قیمت گذاری Insightly همچنین محل مناقشه بسیاری از مشتریان آن است و این موضوع در بسیاری از بررسی ها.

5. خلاصه

در سال 2010 راه اندازی شد، Nutshell جدیدترین بچه در بلوک است برترین سیستم های CRM که در اینجا بررسی کرده ام. با وجود کمی عجیب و غریب، Nutshell یک گزینه مدیریت فروش خوب برای مشاغل کوچک است.

CRM Nutshell شامل چه مواردی است؟

هنگامی که برای Nutshell ثبت نام کردید، در طرح «Pro» با قیمت 39 دلار آمریکا / 30.50 پوند بریتانیا در ماه برای هر کاربر قرار می گیرید و CRM و اتوماسیون فروش و همچنین مدیریت فرصت را ارائه می دهد. ویژگی های کلیدی CRM عبارتند از:

 • ویژگی های تلفن و ضبط تلفن
 • گزینه های مدیریتی متعدد برای خط لوله فروش شما
 • گزارش‌های قابل تنظیم

یک اشکال این است که CRM هیچ عملکرد بازاریابی را ارائه نمی دهد اما با برنامه های شخص ثالث یکپارچه می شود. با این حال، محدودیت‌های CRM بر روی ویژگی‌ها بر روی کاربران آنها تأثیر گذاشته است بررسی‌ها..

Nutshell CRM dashboard

پشتیبانی از CRM Nutshell

پشتیبانی مشتری Nutshell راهنماها و ویدیوهای از پیش ضبط شده را برای کمک به مشتریان و کاربران در یادگیری سیستم CRM خود ارائه می دهد. در صورت نیاز به پشتیبانی اضافی، Nutshell شما را تشویق می کند که از سرویس چت زنده آنها استفاده کنید یا برای یک وبینار ثبت نام کنید. همچنین شماره ای برای تماس در ساعات اداری آنها ارائه می دهد.

خلاصه

Nutshell نرم افزار مفید CRM را ارائه می دهد که به کسب و کار شما کمک می کند تا فرصت های مدیریت روزانه را سرعت بخشد، با این حال، برخی از زنگ ها و سوت های اضافی را که سایر CRM ها مانند بازاریابی ارائه می دهند، از دست می دهد.

5 CRM برتر برای سال 2022 – حکم

همه بهترین سیستم‌های CRM در فهرست 2022 چیزی منحصر به فرد را برای حل مشکلات مدیریتی مختلف به همراه دارند و به شما کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را هدایت کنید. این بدان معناست که باید چند مورد را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است.

راهنمای خریداران CRM
تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1