شماره تماس : 02128426511

درباره ارزش بالقوه داده ها مطالب زیادی صورت گرفته است. هدف‌گیری مجدد یک مثال عینی از داده‌ها است که در واقع به یک کسب‌وکار خدمت می‌کند و ارزش را افزایش می‌دهد.

بیایید نگاهی عمیق‌تر بیندازیم.

ایده ساده است: از داده های مشتری از CRM خود برای هدف گیری آنلاین مشتریان بالقوه استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تبلیغات فیس بوک و گوگل را با کمپین های ایمیل خود هماهنگ کنید. نتیجه افزایش خیره کننده ای برای دسترسی کمپین شما به همراه دارد.

این افزایش با استفاده از اطلاعاتی که تیم شما قبلاً به دست آورده است برای نمایش تبلیغات خاص به افراد خاص به دست می آید. می‌توانید آنها را به گونه‌ای هدف قرار دهید که فیس‌بوک یا Google در غیر این صورت قادر به انجام آن نبودند.

در اینجا پنج روش وجود دارد که می توانید هدف گذاری مجدد CRM را عملی کنید.

1. از داده های بخش بندی برای هدف گذاری مجدد استفاده کنید

با اتوماسیون بازاریابی مانند Agile CRM که در آن می‌توانید از برچسب‌ها برای خودکارسازی بخش‌بندی مخاطبین استفاده کنید—شما به راحتی می‌توانید داده‌های بخش‌بندی زیادی ایجاد کنید. از این داده ها برای نمایش تبلیغات مختلف به مخاطبین مختلف استفاده کنید. انتخاب های خود را بر اساس نحوه پر کردن فرم ها یا نظرسنجی ها قرار دهید. شخصیت خریدار و وضعیت مشتری آنها را نیز در نظر بگیرید.

از اطلاعاتی که تیم‌های شما به‌عنوان یک مشتری بالقوه جمع‌آوری می‌کنند، استفاده کنید و کمپین‌های تبلیغاتی خود را مطابق با آن تغییر دهید. ناگفته نماند که یک صاحب کسب و کار کوچک نسبت به یک کارآفرین یا یک بازاریاب به یک تبلیغ خاص واکنش متفاوتی نشان می دهد. خاص بودن از طریق استفاده از داده های تقسیم بندی CRM، عملکرد کمپین های تبلیغاتی شما را بهبود می بخشد.

2. از مرحله قیف برای هدف گذاری مجدد

استفاده کنید

با استفاده از نرم افزار اتوماسیون بازاریابی Agile CRM، باید درک درستی از سفر مشتری خود داشته باشید. و جایی که آنها در قیف هستند. تبلیغات را برای هدف قرار دادن مشتریان در مراحل مختلف با هدف انتقال آنها به مرحله بعدی توسعه دهید.

به عنوان مثال، اگر در مرحله آزمایشی رایگان سرنخ دارید، ممکن است ایمیلی برای آنها بفرستید که مزایای ارتقاء، نسخه کامل یا اشتراک پولی را تبلیغ کند—و همچنین تبلیغاتی را که برای جایگاه آنها در قیف طراحی شده است نشان دهید. . کسی که هم ایمیل و هم تبلیغ را می بیند، احتمال بیشتری دارد که تبدیل شود. داده های مربوط به همه اینها را می توان از CRM شما استخراج کرد.

3. سرنخ های سرد

را دوباره هدف گذاری کنید

اگرچه یک سرنخ ممکن است سرد باشد، این بدان معنا نیست که داده های آنها بی فایده است. اجازه ندهید که مخاطبین ارزشمند از بین بروند. آنها را با تبلیغات دوباره هدف گیری کنید و ببینید که آیا می توانید دوباره علاقه آنها را به برند خود جلب کنید. اگر شخصی دوره آزمایشی رایگان خود را مصرف کرده است و خریدی انجام نداده است (این یکی دیگر از «مخاطبان سفارشی» است که می توانید با استفاده از اطلاعات ذخیره شده در Agile CRM تنظیم کنید)، در فیس بوک برای او تبلیغ کنید.

به طور مشابه، اگر یک سرنخ باز کردن ایمیل‌های شما متوقف شده باشد، همچنان می‌توانید تبلیغات آن‌ها را در فیس‌بوک بدون رایت کردن در فهرست ایمیل‌هایتان نشان دهید. برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهد که با یک مخاطب بدون سیل کردن صندوق ورودی آنها ارتباط برقرار کنید.

4. ایجاد آگاهی از طریق هدف گیری مجدد

یکی از مشکلات تبلیغات سنتی این است که می‌تواند خسته‌کننده، بیش از حد عمومی یا با مخاطب باشد. درعوض، ایجاد تبلیغات هدفمند را در نظر بگیرید که هدف آنها این است که قبل از اینکه تیم فروش شما تماس تلفنی برقرار کند، مردم را با برند شما آشنا کند.

با تحلیل‌های وب Agile CRM، می‌توانید بازدیدکنندگان وب‌سایت شرکت خود را ردیابی کنید. بر اساس تجزیه و تحلیل، می‌توانید یک نوع آگهی را برای اولین بار و نوع دیگری را برای مهمانان بازگشتی نشان دهید.

برای بازدیدکنندگانی که برای اولین بار بازدید می‌کنند، تبلیغی را به آنها نشان دهید که توصیه‌های مشتری مثبت را نشان می‌دهد. برای بازدیدکنندگان بازگشتی، از آنها با یک تبلیغ جدید استقبال کنید و آنها را به یک پست وبلاگ با محتوای تازه پیوند دهید. هنگامی که آنها کلیک کردند، می توانند در CRM شما برچسب گذاری شوند تا کارکنان فروش بتوانند با آنها تماس بگیرند. این تماس به جای اینکه آزاردهنده باشد، بیشتر شبیه مرحله بعدی در ایجاد رابطه با رهبر است. هدف‌گیری مجدد می‌تواند برای هدایت مشتری در سفر مشتری مفید باشد.

5. دوباره با Retargeting

درگیر شوید

هر تیم فروش و بازاریابی سهم خود را از بن بست ها دیده است. بن‌بست‌ها تاسف‌آور هستند، اما اتفاق می‌افتند. شاید کاربری عضویت خود را لغو کرده باشد و ایمیل‌ها را باز نمی‌کند. شاید او دیگر حتی از وب سایت شما بازدید نمی کند. اگر نتوان از طریق کمپین ایمیل به این مشتری بالقوه دسترسی پیدا کرد، و آنها واقعاً بن بست هستند، پس این آنها را کامل می کند. برای هدف گیری مجدد.

به جای اینکه فقط ایمیل بفرستید – که ممکن است به هر حال باز نشوند – آنها را در فیس بوک با یک کمپین تبلیغاتی جدید درگیر کنید. به جدیدترین اخبار اشاره کنید. به آنها داستان های جدید و گزارش های جدید بدهید. نشان دهید که چگونه نام تجاری شما از آخرین بازدید آنها رشد یا تغییر کرده است. همچنین باید به آنها تخفیف یا کوپن برای بازگشت به کشتی ارائه دهید.

توجه به این نکته مهم است که کمپین مشارکت مجدد یکباره نیست. تبلیغات بر اساس اطلاعات موجود در CRM شما به طور مکرر به مخاطبان سفارشی نشان داده می شود. همچنین به خاطر داشته باشید که امتیاز ارتباط تبلیغ شما در فیس بوک یک معیار مهم است. هر چه تبلیغ شما با مخاطب مرتبط تر باشد، هزینه کمتری پرداخت می کنید. حتی اگر کسانی که دوباره هدف گذاری کرده اید روی تبلیغ کلیک نکنند، باز هم به افزایش آگاهی کمک می کند.

هدف‌گیری مجدد CRM یک پیشرفت مهم در دنیای بازاریابی مبتنی بر داده است. با بهره گیری از اطلاعاتی که تیم و CRM شما قبلاً جمع آوری کرده اند، از داده ها به روشی بزرگتر، بهتر و مؤثرتر استفاده می کند. این یک ادغام درخشان از تلاش‌ها است که می‌تواند دستاوردهای بزرگی از نظر دسترسی به شما داشته باشد.

بنابراین CRM را مجدداً امتحان کنید—و نحوه استفاده از آن را به ما بگویید!

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1