شماره تماس : 02128426511

5 ​​ابزار برای ادغام با CRM برای حداکثر بازده گردش کار

همانطور که یک کسب و کار رشد می کند، فرآیندهای کسب و کار آن پیچیده تر می شود – رضایت مشتریان در حال رشد را چالش برانگیز می کند.

به همین دلیل است که کسب و کارها به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای اتوماسیون گردش کار و متعاقب آن رضایت مشتری نیاز دارند. کسب و کارهایی که از آن استفاده می کنند به مشارکت انسانی کمی نیاز دارند، بهره وری افزایش یافته و تجربه مشتری عالی را حفظ می کنند.

در زیر به طور خلاصه سه مزیت سیستم های CRM آورده شده است:

 • تصمیم گیری بهبود یافته
 • استراتژی کسب و کار پیشرفته
 • ارتباطات را پاک کنید

با وجود این موارد، اگر یک CRM با سایر راه حل های اتوماسیون گردش کار ادغام شود، چه اتفاقی می افتد؟

بهبودهای تصاعدی، درست است؟ بیایید کاوش کنیم.

فروش و بازاریابی

دپارتمان فروش و بازاریابی نقش فوق‌العاده‌ای در جستجو، نصب و پایان فروش دارد. یک تیم فروش قوی به معنای سود بالا است. بنابراین، کسب و کارها باید از منابع برای خودکارسازی فرآیند کسب و کار استفاده کنند.

بنابراین، پس از اتوماسیون، بخش‌های بازاریابی چگونه بهبود می‌یابند؟

تماس با مدیریت

برخی از وظایف مدیران فروش شامل ملاقات با مردم در نمایشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و بازدیدهای اداری است. این اقدامات باعث ایجاد تماس برای تولید سرنخ و در نهایت منبع درآمد می شود. با در نظر گرفتن این موضوع، عاقلانه است که در سیستمی سرمایه گذاری کنید که مخاطبین را به صورت الکترونیکی ذخیره می کند.

به همین ترتیب، چنین سیستمی باید ماژول هایی را ارائه دهد که امکان دسترسی آسان و اشتراک گذاری مخاطبین با سایر اعضای تیم را فراهم کند. این “مدیریت خط لوله نامیده می شود.

مدیریت خط لوله

برای دستیابی به فروش پایدار، مدیریت معاملات فعال و بالقوه عاقلانه است. در حالت ایده‌آل، باید به‌طور یکپارچه سرنخ‌ها را گرم کنید، یک کسب‌وکار در حال انقضا را تجدید کنید و همه فروش‌های ممکن را پیش‌بینی کنید.

در اینجا خلاصه‌ای از نحوه مدیریت موثر خط لوله شما آمده است:

 • پیگیری ها را بخشی از برنامه خود قرار دهید
 • استفاده از معیارهای خط لوله
 • به افزودن سرنخ های جدید ادامه دهید
 • هر سرنخ مرده را رها کنید

برای این منظور، نرم افزار فروش و بازاریابی ایده آل مدیریت سرنخ ها و مشتریان بالقوه را آسان می کند.

تولید گزارش‌ها

گزارش‌های فروش یک نمای کلی از عملکرد تیم فروش ارائه می‌دهند. آنها همچنین به‌روزرسانی‌های عملکرد مکرر – روزانه، هفتگی و ماهانه – و پیشرفت کلی هدف فروش را برجسته می‌کنند. سیستم ایده آل باید تولید گزارش های جامع و با کیفیت را آسان کند.

نکته قابل توجه: یک کسب و کار برای توسعه محصول، برنامه ریزی موجودی به گزارش‌های فروش متکی است ، بودجه بندی و سایر فرآیندها. به همین دلیل ضروری است با نرم افزار CRM برای بهبود گردش کار و تداوم کسب و کار ادغام شود.

این است که چرا اتوماسیون CRM گردش کار بهتری را به همراه دارد:

 • کار دستی اشتراک گذاری فایل ها بین دو سیستم را کاهش می دهد.
 • سرنخ‌های کسب شده در فرآیند ارتباط با مشتری با نرم‌افزار فروش و بازاریابی به اشتراک گذاشته می‌شوند.
 • زمان چرخش را برای حل مشکلات خدمات مشتری کاهش می‌دهد.
 • سرعت اجرای تصمیمات مربوط به فروش و خدمات را افزایش می دهد.
CRM

بخشی از فرآیند توسعه کسب و کار شامل ارسال ایمیل و مکاتبه با مشتریان و همکاران است. برای این منظور، ایمیل برای موفقیت فروش و رشد کسب و کار بسیار مهم است. اما، به یاد داشته باشید، ابزارهای ایمیل مانند Gmail، Yahoo، و Microsoft Outlook حاوی اطلاعات و مخاطبین ضروری هستند که نیاز به پشتیبان گیری دارند.

در اینجا یک موقعیت جالب وجود دارد:

اگر مدیر فروش شما قرارداد بهتری دریافت کند و استعفا دهد، آیا با مخاطبین تجاری آن را ترک خواهند کرد؟ ممکن است. بدون ادغام ایمیل، آنها می توانند داده های حیاتی خود را به مکان جدید خود انتقال دهند. . می توانید با ادغام با یک سیستم CRM از این امر جلوگیری کنید.

علاوه بر ایمن سازی مخاطبین، گردش کار به روش های زیر بهبود می یابد:

 • فرآیند حضوری — CRM به فرآیند جذب مشتریان جدید کمک می کند. چه ارسال پیام خوشامدگویی باشد چه پیوندهایی به اطلاعات مفید، گردش کار CRM این امکان را فراهم می‌کند.
 • بخش‌بندی مشتری — اشتراک‌های ایمیل مشتریانی با نیازهای متفاوت دارند و تقسیم‌بندی و ایجاد راه‌حل‌ها یا قیمت‌های خاص می‌تواند پر زحمت باشد.<.>
  </.>

یک کسب‌وکار می‌تواند از یک CRM برای تجزیه و تحلیل، بخش‌بندی و طراحی محصولات منحصربه‌فرد از طریق یک ایمیل استفاده کند. فهرست.

CRM

 

برخی از فرآیندهای تجاری شامل برنامه‌ریزی جلسات و تعیین قرار ملاقات‌ها در یک سال تقویمی شلوغ است. به همین دلیل است که ابزارهایی مانند Calendly، Google و Outlook Calendar برای اتوماسیون گردش کار وجود دارد.

ابزارهای بالا در خدمت هدف بزرگ‌تر مدیریت پروژه، رضایت مشتری و دستیابی به اهداف درآمد هستند. با توجه به این نکته، ادغام آنها با گردش کار CRM برای جلوگیری از جلسات ناموفق یا قرار ملاقات های از دست رفته بسیار مهم است.

چگونه اتوماسیون گردش کار می تواند از ادغام تقویم سود ببرد؟

 • برنامه‌ریزی بهتر در بخش‌ها — در بخش فروش، رهبر تیم نیاز به برگزاری جلسات استراتژی، آموزش، اردوهای آموزشی و جلسات بررسی عملکرد دارد. فرآیند یکپارچه سازی با CRM یک فایل مرکزی از در دسترس بودن ایجاد می کند.

با در نظر گرفتن این موضوع، همه برنامه‌ها با فعالیت‌های اعضای تیم همگام می‌شوند و در نتیجه کارایی، گردش کار بهتر و اجرای بهتر وظایف به وجود می‌آیند.

 • ارتباطات و زمان‌بندی را یکپارچه کنید —- برای مؤثر بودن هر شکلی از ارتباط یا مکاتبات، زمان‌بندی ضروری است. بی‌توجهی به رویدادهای تقویم منجر به تضاد و ناهماهنگی در طول وظایف می‌شود.

در صورت ادغام با CRM، رهبران تیم می‌توانند قبل از برنامه‌ریزی، سیستم را برای درگیری‌های احتمالی بررسی کنند. این باعث بهبود اعتماد به پیام ها و درصد موفقیت بعدی می شود.

جریان کاری تجارت الکترونیک به CRM

تجارت الکترونیک این امکان را برای فروشگاه‌های آنلاین فراهم کرده است تا درآمدهای زیادی به دست آورند و به بازارهای جدید دست یابند. انتظارات مشتری از طرف دیگر تغییر کرده است – مشتری عصر جدید خدمات بی عیب و نقص، محصولات با کیفیت و تحویل سریع را می طلبد.

کسب و کارها به سیستم‌های تجارت الکترونیک نیاز دارند که این عملکردها را انجام دهند. :

 • ردیابی سفارشات
 • درگاه‌های پرداخت
 • اعلان‌های پایان به پایان
 • مدیریت تحویل
 • مدیریت موجودی

نکته ای که باید به آن توجه کنید: عملکردهای فوق برای یک فرآیند تجاری روان ضروری هستند، اما خدمات عالی به مشتری یا گردش کار را تضمین نمی کنند . کسب و کارها برای پر کردن این شکاف به اتوماسیون گردش کار CRM نیاز دارند.

در اینجا مزایایی است که گردش کار سازمان از یکپارچه سازی به دست می آورد:

 • خدمات پس از فروش — پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی به مشتریان اجازه می‌دهند تعریف‌ها، شکایات و رتبه‌بندی‌ها را بیان کنند. با این حال، چنین پاسخ هایی نمی توانند بدون ادغام در سیستم مرکزی ارزش ایجاد کنند.

به این ترتیب، در این مرحله، مشاغل به گردش کار CRM نیاز دارند. ادغام بازخورد را به برنامه‌های اقدام و راه‌هایی برای خوشحال کردن مشتریان تبدیل می‌کند.

 • برنامه ریزی موجودی — تجارت الکترونیک دارای داده های مفیدی در مورد سطح موجودی، اکثر محصولات برگزیده و پیشنهادات محصول است. با ادغام، تصمیم گیرندگان می توانند به راحتی از گردش کار CRM برای دسترسی به داده های موجود در تجارت الکترونیک استفاده کنند.
 • رقابت —- در عصر تجارت الکترونیک رقابتی، بازیکنان باید همیشه راه‌هایی ابداع کنند تا از بازی جلوتر بمانند. از طریق یکپارچه سازی، سیستم CRM داده ها را از پلتفرم های تجارت الکترونیک استخراج می کند، به عنوان مثال، رفتار مشتری، الگوهای هزینه، و محصولات.

در نتیجه، کسب‌وکارها می‌توانند محصولات و راه‌حل‌های جدیدی برای کسب مزیت رقابتی ایجاد کنند.

اتوماسیون گردش کار رسانه های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی برای بازاریابی، ثبت تعاملات مشتری و افزایش فروش در عصر رسانه‌های جدید ضروری هستند. یافتن سازمانی با استراتژی بازاریابی کاملاً مبتنی بر فیس بوک، لینکدین یا اینستاگرام معمول است.

با در نظر گرفتن این موضوع، سازمان‌ها از سیستم‌های اتوماسیون گردش کار – Buffer، Hootsuite و Sprout Social – برای مدیریت پست‌ها، تولید سرنخ، پیگیری عملکرد و جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌کنند. با این وجود، پتانسیل رسانه های اجتماعی هنگام کار در انزوا محدود است. به همین دلیل است که ادغام با گردش کار CRM بسیار مهم است.

در اینجا مزایایی وجود دارد که کسب و کارها پس از ادغام به دست خواهند آورد:

 • مدیریت بهتر سرنخ— هنگامی که یک موتور رسانه‌های اجتماعی سرنخ را به دست آورد، قبل از اینکه به فروش تبدیل شود، نیاز به پرورش دارد. بخش‌های بازاریابی باید گردش‌های کاری سیستمی داشته باشند که به آن پاسخ دهد.

با یک گردش کار CRM، تیم فروش می‌تواند هر سرنخ را ردیابی کند و یک تجربه کاربر شخصی‌شده ایجاد کند. به این ترتیب، تبدیل سرنخ به فروش آسان می شود، که منجر به بهبود نرخ تبدیل می شود.

 • خدمات مشتری بهبود یافته —مشتری مدرن ترجیح می دهد از طریق رسانه های اجتماعی شکایت کند یا درخواست کمک کند. گاهی اوقات پیگیری پیام‌های متعدد و زمان‌بندی نامنظم دشوار است.

با یکپارچه‌سازی، تیم رسانه‌های اجتماعی به کارشناسان و منابع داخلی دسترسی سریعی پیدا می‌کنند. در نتیجه، مشتریان پاسخ‌های بهتر و سریع‌تری دریافت می‌کنند.

 • تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی اصلاح شده —  سکوهای رسانه های اجتماعی یک روش استاندارد برای ارزیابی کمپین های بازاریابی. معیارها سفارشی نیستند و بنابراین نمی‌توانند ارزیابی عینی را تضمین کنند.

در صورت ادغام با گردش کار CRM، معیارها و ارزیابی ها مطابق با نیازهای سازمانی خواهد بود. در نتیجه، کمپین‌های بازاریابی آینده برای نتایج بهینه ساختار بهتری خواهند داشت.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1