شماره تماس : 02128426511

Agile CRM یک ابزار فوق‌العاده سازنده است، اما تنها در صورتی که کارکنان شما واقعاً از آن استفاده کنند.

بر اساس guidesforcrm.com. این به این دلیل است که یک سیستم CRM خوب تمام داده‌های مشتری و فروش شما را در یک مکان جمع می‌کند و به شما امکان می‌دهد در زمان واقعی متصل شوید. پس از تکمیل فرآیند ورود، تیم شما می‌تواند با استفاده از یک رابط به داده‌های وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی، کمپین‌های بازاریابی ایمیلی، تماس‌های فروش، درخواست‌های خدمات و موارد دیگر دسترسی پیدا کند.

مشکل این است که کارمندان ابتدا باید به درستی سوار شوند وگرنه از سیستم استفاده نخواهند کرد، و این اولین گام مهم اغلب بین یک سیستم CRM که به خوبی استفاده می‌شود و سیستمی که بیکار است، تفاوت ایجاد می‌کند.

استفاده از CRM چابک مخصوصاً آسان است و فرآیند نصب CRM را بسیار آسان‌تر از بسیاری از سیستم‌های رقیب می‌کند. ما همچنین برای هر مشتری، پشتیبانی مستقیم از راه‌اندازی مستقیم ارائه می‌دهیم، چیزی که شرکت‌های CRM معمولاً فقط به مشتریان سازمانی بزرگ ارائه می‌کنند (فقط یکی از راه‌هایی که Agile CRM به SMB‌ها کمک می‌کند مانند یک شرکت Fortune 500 بازار و فروش کنند).

با این حال، کسب و کارها هنوز نقش مهمی در جذب کارکنان خود و استفاده از CRM دارند.

بنابراین در اینجا سه ​​کلید وجود دارد که باید هنگام برنامه ریزی برای نصب CRM خود در نظر داشته باشید.

1. ابزار خود را بیاموزید

اگر علاقه ای به یادگیری رانندگی نداشتید، آیا بیرون می رفتید و یک ماشین اسپرت لوکس می خرید؟ احتمالا نه، اما اگر این کار را می کردید، باید رانندگی را یاد بگیرید وگرنه ماشین بی فایده خواهد بود. همین امر را می توان در هنگام ادغام هر سیستم یا فناوری جدید در یک شرکت گفت. قوی ترین ابزارها فقط به خوبی افرادی هستند که از آنها استفاده می کنند.

مهم است که سیستم CRM جدید را در اختیار بگیرید و نکات درونی و بیرونی محصول را بیاموزید. فرآیند آموزش باید قبل از فرآیند واقعی ورود به هواپیما، به طور ایده آل در طول فرآیند خرید، شروع شود. از پرسیدن سوال نترسید به یاد دارید در مدرسه زمانی که معلمان می گفتند سؤالات احمقانه ای وجود ندارد؟ همین منطق در مورد CRM نیز صدق می کند. دانش قدرت است، و هرچه بیشتر در مورد سیستم خود بدانید، استفاده از مزایای سیستم و کمک به کارمندان در انجام همین کار آسان تر است.

کسب و کارها هنوز نقش مهمی در جذب کارکنان خود و استفاده از CRM دارند. برای توییت کلیک کنید

2. خرید کارمند

را دریافت کنید

همه ما مخلوقات عادت هستیم، بنابراین تغییر می تواند سخت باشد. اینجاست که مالکیت پلتفرم جدید شما تفاوت را ایجاد خواهد کرد. مانند هر محصول دیگری، اگر واقعاً به آن اعتقاد دارید، فروش آن به تیم شما آسان تر خواهد بود.

موسس و رئیس گروه Stravity، لیور آروسی، معتقد است که زبان همه تفاوت هنگام پیاده سازی یک پلت فرم جدید CRM. در مصاحبه با مجله CRM، آروسی گفت که لزوماً آنچه می گویید مهم نیست، بلکه نحوه بیان آن مهم است.

آروسی گفت: “هر وقت می گویید تغییر کنید، آنچه کارمندان می شنوند این است که “هر کاری که تا کنون انجام داده اید اشتباه است، و اکنون ما شما را در مسیر درست قرار خواهیم داد.” این پیام خوبی نیست.

آروسی به مجله CRM گفت مهم است که تاکید کنیم ارزش‌های شرکت تغییر نخواهد کرد.

“به یک معنا، شما یک ثبات را معرفی می کنید در حالی که از آنها می خواهید تکامل پیدا کنند. این یک انتقال بسیار ساده تر است زیرا آنها احساس نمی کنند همه چیز را پشت سر می گذارند، “آروسی گفت.

برای اینکه کارمندان را در مورد تکامل هیجان زده کنید، یک ارائه کوتاه ترتیب دهید و توضیح دهید که چگونه پلت فرم جدید به طور مستقیم به آنها سود می رساند و کار آنها را آسان می کند. هنگامی که همه سوار شدند، آموزش و نصب واقعی انتقال آرام‌تری خواهد داشت.

3. توپ را در حال چرخش نگه دارید

به یاد داشته باشید که رم در یک روز ساخته نشده است. همین امر هنگام افزودن هر پلتفرم فناوری جدید صدق می کند.

Onboarding چیزی است که فقط زمانی اتفاق می‌افتد که سیستم راه‌اندازی می‌شود و زمانی که یک کارمند جدید به یک شرکت می‌پیوندد، اما این بدان معنا نیست که آموزش در مورد محصول باید به همین جا ختم شود.

جلسات اضافی برگزار کنید و تیم خود را تشویق کنید تا هرگونه سؤال یا نگرانی‌ای را که ممکن است داشته باشند بیان کند، و به آموزش کارکنان در مورد CRM ادامه دهید، زیرا بسیاری از آنها در زیرمجموعه کوچکی از کل عملکرد CRM قرار می‌گیرند و نیاز به تجدید نظر دارند.

با تکامل و رشد سریع Agile CRM، ما همچنین هر ماه ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کنیم. بنابراین ورود به سیستم یک فرآیند مداوم است زیرا مجموعه ویژگی های ما همیشه افزایش می یابد. اگر شما به طور دوره‌ای توجه خود را به آن جلب نکنید و آموزش ارائه نکنید، کارمندان نمی‌دانند چگونه می‌توانند به بهترین شکل از عملکرد جدید استفاده کنند یا حتی وجود دارد.

استفاده از یک سیستم CRM خوب باید آسان باشد، و ما فکر می‌کنیم که این کار را با CRM چابک انجام داده‌ایم. با این حال، استفاده کامل و موثر همچنان نیازمند نصب خوب است. این نیاز به درک ابزار شما، جذب کارکنان و اجرای آموزش مداوم دارد.

تعداد بازید : 19

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1