شماره تماس : 02128426511
درک CRM7 سپتامبر 2017نویسنده مهمان

1. برای جمع‌آوری نیازهایتان وقت بگذارید

قبل از انتخاب CRM خود، باید بدانید که این فناوری در کسب و کار کوچک شما چگونه عمل می کند. بررسی نیازهای شما گامی حیاتی در به حداقل رساندن است خطرات خرید و سایر اشتباهات پرهزینه ای که ممکن است بیشتر از اینکه مفید باشد به سازمان آسیب برساند.

در کنار ارزیابی ابزارها و عملکرد، مهم است که به این فکر کنید که چگونه سیستم CRM جدید بالقوه شما با ارزش‌های شرکت شما همسو می‌شود و  اهداف استراتژیک بلند مدت.

با شناسایی مشکلاتی که در موقعیت فعلی شما وجود دارد، به عنوان مثال، گردش کار ضعیف یا فرآیندهای ناکارآمد، شروع کنید. از طریق تعیین نتایجی که می‌خواهید در ابتدا به دست آورید، می‌توانید برای جمع‌آوری فهرستی از الزامات تلاش کنید.

2. برای هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده در موارد احتمالی بسازید

صرف نظر از مقیاس پروژه یا اینکه تحقیقات شما قبل از اجرا چقدر دقیق است، ممکن است هزینه های پیش بینی نشده ای داشته باشد. برای مثال، در برخی از سیستم‌های CRM، هزینه‌های پیاده‌سازی وجود دارد و اگر CRM شما نیاز به تنظیم دقیق داشته باشد تا با نیازهای کسب‌وکار شما مطابقت داشته باشد، هزینه‌ها افزایش می‌یابد. با این حال، گزینه‌هایی در دسترس هستند که می‌توانید به راحتی خودتان را سفارشی کنید و جایی که پیاده‌سازی و پشتیبانی کاملاً انجام می‌شود رایگان.

آموزش یکی دیگر از زمینه‌هایی است که معمولاً در مورد حمایت مالی از آینده نادیده گرفته می‌شود. اغلب این هزینه ها اجتناب ناپذیر هستند، بنابراین بهتر است از همان ابتدا برای آنها برنامه ریزی کنید یا یک CRM پیدا کنید که استفاده از آن آسان باشد و  جایی که می توانید تیم خود را در چند دقیقه آموزش دهید.

برای کسب‌وکارهای کوچک به ندرت نیاز است که یک مشاور CRM بیاورید. بعید است که این یک راه حل مقرون به صرفه باشد. اما ممکن است بخواهید در مورد بودجه بندی برای یکی از کارکنان داخلی برای مدیریت سرپرست CRM فکر کنید، اگر فکر می کنید ضروری است.

3. نیاز به آموزش مداوم کاربران را در نظر بگیرید

نرخ پذیرش کاربر برای موفقیت یا شکست یک پروژه پیاده سازی CRM ضروری است. هنگام انتخاب یک CRM، مشخص کنید که آیا  منابع یادگیری ارائه شده توسط فروشنده وجود دارد یا خیر. به دنبال وبینارهای آموزشی زنده، ویدیوها و چت آنلاین برای کمک باشید.

باید برنامه‌ای برای تأمین مالی یادگیری مستمر از حضور در هیئت مدیره برای کارمندان جدید برای آموزش تازه‌سازی وجود داشته باشد. حتی تعداد کمی از کارکنان باید با پشتیبانی بهینه ارائه شوند. صرف نظر از اندازه نیروی کار شما، کاربران باید به ابزارهایی که برای پذیرش کامل سیستم CRM شما نیاز دارند دسترسی داشته باشند.

لورن استافورد متخصص انتشارات دیجیتال در Discover CRM است که اخبار را گرد هم می آورد. ، تحقیق و نظر در مورد نرم افزار CRM.

تعداد بازید : 21

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1