شماره تماس : 02128426511

متداول ترین اعتراضات فروش

1. آنها معتقدند محصول شما خیلی گران است

یکی از معمول‌ترین مشکلاتی که نمایندگان فروش با آن مواجه می‌شوند، ارائه برچسب قیمت در یک نور مثبت است. اغلب، نمایندگان فروش مبتدی قدرت ارائه تخفیف ندارند، اما حتی اگر این کار را داشته باشند، به این معنی نیست که باید تخفیف دهند.

وقتی کسی می‌گوید چیزی خیلی گران است، می‌تواند به معنی چند چیز باشد. گاهی اوقات، این فقط راهی است برای آزمایش شما، برای اینکه ببینیم آیا می توان به شما اعتماد کرد و چقدر به محصول خود اعتماد دارید. اینجاست که آمادگی برای کمک به قانع‌کننده‌تر به نظر رسیدن مهم است.

مواقع دیگر، افراد به‌طور پیش‌فرض چانه‌زنی می‌کنند، حتی اگر مایل به خرید باشند. این زمانی است که شما باید کیفیت، منحصر به فرد بودن و مزایای آنچه ارائه می دهید را ارائه دهید. اگر در نهایت روی هر یک از آن توافق کنند، ارزش آن را تصدیق می کنند.

البته، گاهی اوقات مردم پول کافی ندارند. صنعت خودرو با پیشنهاد پرداخت اقساط و یا به تعویق انداختن چند ماهه پرداخت، مبتکرترین در مقابله با این مشکل است.

به خاطر داشته باشید که همه چیزهایی که با محصول شما ارائه می شود را نیز برجسته کنید. گاهی اوقات رقابت ممکن است ارزان تر به نظر برسد، اما آیا آنها سابقه یکسانی دارند؟ آیا خدمات 24/7 به مشتریان ارائه می دهند؟ آیا سرنخ توسط یک خط مشی بازگشت محافظت می شود؟

همه این موارد در هنگام خرید، چه بزرگ و چه کوچک، اطمینان بسیار مورد نیاز را فراهم می‌کنند.

در نهایت، وقتی همه اینها در نظر گرفته شد، به رهبر خود یادآوری کنید که این سرویس در خلاء وجود ندارد – با کسب و کار یا سبک زندگی آنها یکپارچه می شود. اگر محصول هزینه خود را بپردازد، مصرف انرژی را کاهش دهد یا سایر اشتراک‌ها را بیهوده کند، در نهایت یک سرمایه‌گذاری با ارزش برای پول ارائه می‌کنید.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1