شماره تماس : 02128426511

یک تماس برای اقدام (CTA) خوب می تواند تفاوت بین تبدیل سرنخ جدید و از دست دادن آنها باشد. تاکتیک‌های زیادی وجود دارد که برای ایجاد تبدیل‌های بالاتر در فراخوان‌ها به کار گرفته می‌شوند. برخی از آنها قدرتمندتر از دیگران هستند. دانستن تفاوت می تواند به شما کمک کند تا از رقبا متمایز شوید. در اینجا ما 25 فراخوان برای اقدام برتر را که در بهبود نرخ تبدیل موثر هستند، مرور می‌کنیم، که امیدواریم نکاتی را در مورد بایدها و نبایدهای قرار دادن و قالب‌بندی CTA روشن کند.

 1. Airbnb

Airbnb landing pageکپی که در اطراف دعوت به اقدام خود قرار می دهید می تواند تأثیر زیادی بر اثربخشی آن داشته باشد. Airbnb این کار را به خوبی انجام می دهد و به شما یادآوری می کند که می توانید با ثبت نام درآمد کسب کنید. وعده به دست آوردن پول نقد یک محرک احساسی است که وقتی به درستی انجام شود بسیار خوب عمل می کند.

 1. CRM چابک

Agile CRM

مردم چیزهای رایگان را دوست دارند. عادت زنانه. بسیاری از فراخوان‌ها شامل زبانی در CTA می‌شوند که نشان می‌دهد با کلیک کردن، چیزی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. Agile CRM آن را با این CTA ساده میخکوب می کند که به شما می گوید با کلیک کردن دقیقا چه اتفاقی می افتد.

 1. Lyft

Lyft

زمانی که هیچ ابهامی در اطراف دکمه و جایی که شما را می‌برد، وجود ندارد، تماس‌ها برای اقدام به خوبی کار می‌کنند. سعی کنید از کپی روی دکمه خود استفاده کنید که نشان می دهد با کلیک کردن چه اتفاقی می افتد. این بسیار بهتر از استفاده از کلمات عمومی مانند “ارسال” یا “اکنون برو.”

است

 1. Hilton Honors

Hilton Honors

قرار دادن فراخوان برای اقدام خود در یک پنجره بازشو وب یک راه موثر برای افزایش تبدیل است. هنگامی که در یک صفحه قرار می گیرید، یک پنجره بازشو ظاهر می شود که بر کل صفحه غالب است و به طور متقاعدکننده ای توجه شما را به اقدام در دست جلب می کند.

 1. Twilio

  Twilio

دوباره، وقتی از متنی روی دکمه خود استفاده می کنید که هیچ شکی در مورد اینکه کلیک کردن چه کاری انجام می دهد باقی نمی گذارد، تبدیل بازدیدکنندگان را افزایش می دهید که در غیر این صورت ممکن است صفحه شما را سردرگم کند. در این مورد، «دریافت یک کلید API رایگان» بسیار خاص است، و مطمئناً سرنخ هایی را که برای یک کلید API به سایت آمده اند تبدیل می کند.

 1. تخم مرغ دیوانه

Crazy Egg

استفاده از صدای اول شخص در CTA بسیار موثر است. با کلیک کردن، به خواننده بگویید آنها چه کاری انجام خواهند داد. از کلماتی مانند “من” و “ما” در CTA خود استفاده کنید تا به بازدیدکنندگان اجازه دهید تصور کنند که هنگام کلیک کردن چه اتفاقی برای آنها می افتد.

.

 1. ادغام

Integrate

اگر هر نوع کمکی را با فراخوان خود ارائه می‌دهید، آن را روی دکمه بگویید. اعتقاد به اینکه کلیک کردن بر روی CTA به شما کمک می کند یک پاسخ احساسی است که به خوبی کار می کند. هرکسی که به دنبال کمک است، به احتمال زیاد مجبور خواهد شد که با این محرک احساسی کلیک کند.

 1. سنگ روزتا

Rosetta Stone

نمایش‌های رایگان یک چیز عالی برای ارائه دعوت به عمل است، به خصوص اگر نرم‌افزاری را به عنوان سرویس ارائه دهید. هر کسی که این سرویس را در نظر دارد، احتمالاً می‌خواهد ابتدا آن را امتحان کند، بنابراین ارائه یک نسخه آزمایشی رایگان و گفتن آن روی دکمه CTA، تبدیل‌ها را افزایش می‌دهد.

 1. Bounce Exchange

Bounce Exchange

دوباره، صدای اول شخص می تواند در افزایش تبدیل در تماس به اقدام شما بسیار موثر باشد. وقتی بین بازدیدکننده و شرکتی که محصول یا خدمات را ارائه می‌کند، همکاری مشترک به نظر می‌رسد، به بازدیدکنندگان کمک می‌کند احساس کنند که شرکت برای نظرات آنها ارزش قائل است و در این راه برای کمک به آن‌ها وجود خواهد داشت.

 1. OpsGenie

OpsGenie

وقتی مطمئن می شوید که دعوت به اقدام تنها پیوند قابل کلیک در صفحه است – به استثنای پیوندی برای بازگشت به صفحه اصلی شما – احتمال یا تبدیل را افزایش می دهید، صرفاً از این واقعیت که سرنخ ها وجود ندارند با گزینه کلیک کردن روی پیوندهای دیگر حواس پرت شده است.

 1. Plivo

Plivo

این مهم است که تماس برای اقدام خود را به درستی در صفحه قرار دهید. انگلیسی زبانان از چپ به راست و از بالا به پایین می خوانند. قرار دادن فراخوان اقدام در سمت راست پایین صفحه شما یک تاکتیک آزمایش شده و واقعی برای افزایش تبدیل است.

 1. eToro

حتما از رنگی استفاده کنید که برای دکمه تماس به اقدام شما متمایز باشد. اگر دیدن آن در میان بقیه فعالیت‌های صفحه سخت باشد، بازدیدکنندگان احتمال کلیک و تبدیل کمتری خواهند داشت. از رنگی استفاده کنید که به خوبی با طرح رنگ صفحه اطراف تضاد داشته باشد و بدون شک نرخ تبدیل خود را افزایش خواهید داد.

 1. Spotify

Spotify

وقتی در نظر می‌گیرید چه نسخه‌ای را روی دکمه خود قرار دهید، حتماً آن را مختصر نگه دارید. دکمه هایی که پنج کلمه یا بیشتر دارند نرخ تبدیل کمتری دارند. آن را ساده نگه دارید و آن را برای افزایش تبدیل‌ها مؤثر کنید.

 1. اسکایپ

Skype homepage

فلش‌ها یا شکل‌های دیگر را روی دکمه تماس به اقدام خود قرار دهید تا به شما کمک کند تا نیاز به کلیک کردن را پیدا کنید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که تماس برای اقدام شما یک بارگیری را ارائه می دهد، زیرا فلش رو به پایین نمادی است که برای دانلود قابل درک است.

 1. theSkimm

theSkimm

به بازدیدکنندگان سایت خود این امکان را بدهید که در چیزی گنجانده شوند. در این مورد، «من در آن هستم» حسی از گنجاندن را منتقل می کند که انسان ها به طور طبیعی – اگر ناخودآگاه – در زندگی روزمره به دنبال آن هستند. و فراخوان ها برای اقدام از این نظر تفاوتی ندارند.

 1. Comparethemarket.com

Comparethemarket

از کپی روی دکمه تماس به اقدام خود استفاده کنید که بیننده را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر مدت زیادی است که به دنبال وسیله نقلیه هستید و یک دکمه CTA به شما کمک می کند تا وسیله نقلیه شما را پیدا کنید، بسیار بیشتر از زمانی که دکمه “ارسال” نوشته شده باشد، برای شما طنین انداز خواهد شد.

 1. CampusTap

CampusTap

احساس اضطرار نکته مهمی است که باید در فراخوانی برای اقدام خود لحاظ کنید. کلماتی مانند «اکنون» و «امروز» چنین احساس فوریت را نشان می‌دهند و احتمالاً نرخ تبدیل تماس‌های شما برای اقدام را افزایش می‌دهند.

 1. کنجد اعتباری

Credit Sesame

دوباره، بیان اینکه چیزی که ارائه می‌دهید رایگان است راهی عالی برای افزایش تبدیل است. اگر اینطور است، همیشه سعی کنید کلمه «رایگان» را در کپی که روی دکمه خود استفاده می‌کنید بگنجانید و هیچ سردرگمی در مورد رایگان بودن آن باقی نماند.

 1. Hotjar

Hotjar

در اینجا مثال عالی دیگری از استفاده از رنگ متضاد برای کمک به برجسته شدن یک دکمه است. مانند رنگ قرمز روی سفید در این مثال از Hotjar، باید رنگی باشد که به سمت شما بپرد.

 1. InsureMyTrip

InsureMyTrip

ما در بالا به این موضوع اشاره کردیم، اما ارزش تکرار را دارد. با کپی روی دکمه CTA خود تا حد امکان واضح باشید و مطمئن شوید که دقیقاً آنچه را که در پشت دکمه زندگی می کند به بازدیدکنندگان می گوید. عدم قطعیت را کاهش می دهد، که مانع بزرگی برای تبدیل است.

 1. WordStream

WordStream

مردم ذاتاً رقابتی هستند و دوست دارند ببینند در مقابل رقبا کجا ایستاده اند. اگر ارزیابی از هر نوع ارائه می‌دهید، مانند این مثال از WordStream، حتماً آن را روی دکمه نشان دهید و تبدیل‌ها را افزایش خواهید داد.

 1. آبکاری شده

Plated

این شاید بهترین مثال استفاده از رنگ متضاد برای کمک به برجسته شدن دکمه شما باشد. هنگامی که به صفحه نگاه می کنید، سخت است که اجازه ندهید چشم شما به سمت دکمه سبز جذب شود. آنقدر برجسته است که بقیه صفحه به یک مورد ثانویه تبدیل می شود.

 1. Adobe

Adobe

اگر هر نوع تخفیفی ارائه می‌دهید، حتماً آن را در نسخه‌ای که روی دکمه تماس برای اقدام خود قرار می‌دهید، بگویید. مردم تقریباً به همان اندازه که چیزهای رایگان را دوست دارند، تخفیف‌ها را دوست دارند، بنابراین به این محرک احساسی ضربه بزنید و تخفیف خود را در جلو و مرکز نمایش دهید.

 1. GoDaddy

GoDaddy

قرار دادن دو فراخوان برای اقدام در یک صفحه ممکن است مشکل باشد، اما اگر تصمیم به انجام این کار دارید، مطمئن شوید که هر دوی آنها ساده و سرراست هستند و در کنار یکدیگر بودن منطقی است. GoDaddy به ما نشان می دهد که چگونه دو CTA را در یک صفحه به روشی موثر قرار دهیم که اطمینان حاصل شود که هر دو قادر به تبدیل سرنخ ها هستند.

 1. RingCentral

RingCentral

با نمایش مقایسه خدمات، به ترتیب سلسله مراتبی، با دادن گزینه ای به بازدیدکنندگان برای انتخاب، تبدیل ها را افزایش می دهید. در این مورد، مهم نیست که بازدیدکننده روی کدام CTA کلیک کند، بلکه به همین معناست: یک سرنخ جدید تبدیل شده که یک قدم به ثبت نام در سرویس RingCentral نزدیکتر است.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1