شماره تماس : 02128426511

جوایز17 دسامبر 2018هلن آرمور

سیستم های واقعا ساده که در لیست 20 مقرون به صرفه ترین سیستم های CRM Capterra نامگذاری شده اند

خوشحالیم که در 20 محصول برتر نرم افزار CRM مقرون به صرفه Capterra برای سال 2018 نام گرفتیم. Really Simple Systems که در رتبه 11 قرار گرفت، امتیاز 91% را برای مقرون به صرفه بودن و 12/12 را برای ویژگی ها کسب کرد که توسط منبع آنلاین برجسته تعیین شده است. برای خریداران نرم افزار تجاری.

این ارزیابی توسط Capterra انجام شد تا تعداد بیشماری از فروشندگان CRM را فیلتر کند، پیدا کردن آنهایی که “بهترین ضربه را برای پول شما” ارائه می دهند. این گزارش تصویری فوری از گزینه‌های CRM ارائه می‌دهد که با میانگین هزینه ماهانه، تعداد کل ویژگی‌های ارائه‌شده برای آن هزینه، و نظرات مشتریان اندازه‌گیری می‌شوند.

“ما از اینکه در محصولات نرم افزار CRM Capterra نام گرفته ایم خرسندیم” مدیر عامل ما، جان پترسون، اظهار داشت. ما در Really Simple Systems به ارائه نرم افزار مقرون به صرفه و آسان برای مشاغل کوچک و متوسط ​​افتخار می کنیم. این تأیید نشان می‌دهد که ما به اهداف خود می‌رسیم و به مخاطبان هدف خود می‌رسیم.

Top 20 Most ffordable CRM Software - Really Simple Systems

گزارش مقرون به صرفه ترین نرم افزار CRM

20 گزارش برتر نرم افزار CRM مقرون به صرفه یک ارزیابی مستقل است که ویژگی های استاندارد ارائه شده توسط یک محصول، هزینه این ویژگی ها، و نظرات مشتریان در مورد تناسب ویژگی، ارزش و کیفیت را ارزیابی می کند. 20 CRM مقرون به صرفه برتر در وب‌سایت Capterra در دسترس است.

درباره Capterra

Capterra منبع آنلاین پیشرو برای خریداران نرم افزارهای تجاری است. Capterra که در سال 1999 تأسیس شد، بررسی های معتبر و تحقیقات مستقل را در صدها دسته نرم افزار به صورت آنلاین ارائه می کند. از حسابداری گرفته تا مدیریت یوگا استودیو، Capterra همه آن ها را پوشش می دهد. هر ماه Capterra به بیش از سه میلیون خریدار کمک می کند تا نرم افزار مناسب را پیدا کنند. Capterra یک شرکت گارتنر است.

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1