شماره تماس : 02128426511

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و اتوماسیون بازاریابی طی سال‌ها با هر تغییر یا ترفندهایی که سیستم‌ها را برای بهتر شدن بهبود می‌بخشد، تکامل یافته است. در ادامه برای پیشگامان این صنعت که مغز پشت CRM و ابزارهای اتوماسیون بازاریابی هستند که امروزه از آنها استفاده می کنیم، بخوانید.

پیشگام، مبتکر، تکان دهنده، رهبری است که در حوزه کاری خود تأثیر می گذارد و مسیری را برای دیگران باقی می گذارد. فضای CRM و اتوماسیون بازاریابی دارای مبتکران و تأثیرگذاران بسیاری است که برای دریافت بهترین مشاوره و بررسی در مورد محصولات مختلف موجود در بازار ارزش دنبال کردن دارند.

CRM و اتوماسیون بازار سنگ بنای هر کسب و کار موفقی است. CRM بر فروش متمرکز است در حالی که اتوماسیون بازاریابی بر بازاریابی متمرکز است. نرم افزار CRM در تامین امنیت فروش با جمع آوری اطلاعات تماس برای شخصی سازی فرآیند فروش مفید است. نرم‌افزار اتوماسیون بازاریابی در خودکارسازی و ساده‌سازی وظایف بازاریابی تکراری مانند بازاریابی ایمیلی، پیام‌رسانی تلفن همراه، و ارسال در رسانه‌های اجتماعی مفید است.

یک نرم افزار اتوماسیون بازاریابی استفاده از یک پلتفرم واحد را برای همه این وظایف ممکن می سازد. اتوماسیون بازاریابی با سرنخ‌های خام شروع می‌شود که منجر به سرنخ‌های واجد شرایط می‌شود که به خوبی شناخته شده‌اند و سپس برای سفارشی کردن تجربه فروش به تیم فروش منتقل می‌شوند.

CRM و اتوماسیون بازاریابی در طول سال‌ها با هر تغییر یا نیشگون گرفتن سیستم‌ها برای بهتر شدن بهبود یافته‌اند. در ادامه برای پیشگامان این صنعت که مغز پشت CRM و ابزارهای اتوماسیون بازاریابی هستند که امروزه از آنها استفاده می کنیم، بخوانید.

پیشگام، مبتکر، تکان دهنده، رهبری است که در حوزه کاری خود تأثیر می گذارد و مسیری را برای دیگران باقی می گذارد. فضای CRM و اتوماسیون بازاریابی دارای مبتکران و تأثیرگذاران بسیاری است که برای دریافت بهترین مشاوره و بررسی در مورد محصولات مختلف موجود در بازار ارزش دنبال کردن دارند.

CRM و اتوماسیون بازار سنگ بنای هر کسب و کار موفقی است. CRM بر فروش متمرکز است در حالی که اتوماسیون بازاریابی بر بازاریابی متمرکز است. نرم افزار CRM در تامین امنیت فروش با جمع آوری اطلاعات تماس برای شخصی سازی فرآیند فروش مفید است. نرم‌افزار اتوماسیون بازاریابی در خودکارسازی و ساده‌سازی وظایف بازاریابی تکراری مانند بازاریابی ایمیلی، پیام‌رسانی تلفن همراه و ارسال رسانه‌های اجتماعی مفید است.
یک نرم‌افزار اتوماسیون بازاریابی استفاده از یک پلتفرم واحد را برای همه این وظایف ممکن می‌سازد. اتوماسیون بازاریابی با سرنخ‌های خام شروع می‌شود که منجر به سرنخ‌های واجد شرایط می‌شود که به خوبی شناخته شده‌اند و سپس به تیم فروش منتقل می‌شوند تا تجربه فروش را سفارشی کنند. Amplispot می‌گوید،

“اجرای استراتژی‌های بازاریابی چند کاناله، شانس مشاهده محتوای بازاریابی توسط مصرف‌کنندگان را افزایش می‌دهد، که به نوبه خود پتانسیل تولید درآمد را افزایش می‌دهد.”

CRM و Trailblazers Automation Marketing

تاریخچه CRMها به دهه 70 بازمی‌گردد، زمانی که سیستم‌های اصلی مستقل برای سیستم‌های اتوماسیون فروش و فایل‌های اطلاعات مشتری استفاده می‌شدند. با گذشت زمان، این فناوری مطابق با تقاضای بازار تکامل یافته است.
ابزارهای CRM برتر مانند CRM چابک اکنون بیشتر مبتنی بر تعامل هستند و به این ترتیب اجتماعی شده اند و به کاربران تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی ارزشمندی ارائه می دهند که می توانند از آن برای ایجاد محتوای معنادار و تعامل با مشتریان فعلی و بالقوه استفاده کنند. Agile CRM همچنین مبتنی بر ابر است، بنابراین کاربران می‌توانند به داده‌های CRM در تلفن‌های همراه خود در حال حرکت دسترسی داشته باشند.

بنابراین ما باید برخی از مغزهای پشت این تحولات را بشناسیم.

1. مت هاینز – بنیانگذار و رئیس بازاریابی هاینز
بازاریابی هاینز یک شرکت بازاریابی دیجیتال B2B (Business-to-Business) و شتاب دهنده فروش است که در سال 2007 شروع به کار کرد. مت هاینز بیش از 15 سال تجربه در زمینه بازاریابی دارد. بازاریابی و توسعه کسب و کار هنگام کار در شرکت هایی مانند مایکروسافت، بوئینگ، وردیم، بازار لیدر، و سیاتل مارینرز به وجود آمد. او متخصص تولید تقاضای B2B، استراتژی محتوا، مدیریت خط لوله، و فعال سازی فروش است. او به مشتریان کمک می کند تا روی بازاریابی، جذب مشتری، و حفظ و افزایش درآمد تمرکز کنند.

2. Manu Das – بنیانگذار، رئیس و مدیر عامل شرکت Soffront Software Inc
او 6000 دلار از پس انداز خود را برای ایجاد نرم افزاری استفاده کرد که خدمات مشتری، بازخورد، کیفیت محصول و تاریخچه خرید مشتری را مدیریت می کند. او برای همکاری FMC، دانشگاه استنفورد، نیمه هادی ملی کار کرده است و بعداً به مرکز فناوری Olivetti نقل مکان کرد، جایی که یک پروژه پایگاه داده بر اساس یادداشت های نیلوفر آبی ایجاد کرد تا به مدیریت توسعه محصول در مقیاس بزرگ کمک کند. در سال 1992، او اولیوتی را ترک کرد تا Soffront را راه اندازی کند.

3. مایکل مائوز – معاون استراتژی نوآوری در Salesforce
Michael از Gartner, Inc. به نیروی فروش پیوست، جایی که او یکی از همکاران گارتنر و یکی از اولین شرکت های جهانی نرم افزار CRM است. در گارتنر، او بنیانگذار عمل CRM بود. او یکی از سازندگان فضای CRM است. او همچنین عضو هیئت مدیره مرکز آموزش نوآوری راتگرز است.

4. Jon Ferrara – مدیر عامل Nimble
Nimble محصول خود را به عنوان SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) ارائه می دهد که ابزارهای بازاریابی، CRM هوشمند ساده و رسانه های اجتماعی را ادغام می کند. او در سال 1989 نرم افزار برنده جایزه CRM – Goldmine – را تأسیس کرد. Goldmine اولین راه حل نرم افزار CRM است که اتوماسیون بازاریابی و فروش را با آدرس ایمیل مشتری، مخاطبین و تقویم یکپارچه می کند. فرارا سخنران مشهوری است که بر فروش و بازاریابی اجتماعی تمرکز دارد. او در مجلات تأثیرگذاری مانند فوربس و فورچون حضور داشته است.

5. پل گرینبرگ – رئیس یک شرکت مشاوره، The 56 LLC
گرینبرگ به عنوان “پدرخوانده CRM” شناخته می شود. شرکت او بر برنامه های استراتژیک CRM اصلی تمرکز دارد و مشاوره استراتژی مشتری را انجام می دهد. او همچنین شریک موسس BPT Partners LLC، یک شرکت آموزش CRM است. او رئیس اجرایی انجمن CRM و رئیس کمیته مشاوره در دانشکده مدیریت روتمن دانشگاه تورنتو، مرکز تعالی CRM است.

او نویسنده CRM با سرعت نور است: استراتژی‌های CRM اجتماعی، ابزارها و تکنیک‌ها برای مشتریان شما که پرفروش است. کتاب دیگر او با نام CRM با سرعت نور: استراتژی های اساسی مشتری برای قرن بیست و یکم به هشت زبان ترجمه شده است و در بیش از 70 دانشگاه در حال استفاده است. این نسخه در چهارمین نسخه خود قرار دارد و به عنوان “کتاب مقدس صنعت CRM” نامگذاری شده است.

6. پری نورگرب – بنیانگذار و سردبیر SmallBizCRM.com
او در آفریقای جنوبی مستقر است و در چندین کنفرانس فروش سخنرانی کرده است. او شرکت نرم افزاری خود را دارد و بیش از 20 سال تجربه در زمینه فروش و بازاریابی در شرکت های راه حل فناوری اطلاعات دارد و به آنها کمک می کند تا بهترین CRM مناسب برای تجارت خود را انتخاب کنند. او مجری یک برنامه رادیویی در آفریقای جنوبی است که در آن درباره ابزارهای نرم افزاری برای استفاده در مشاغل کوچک بحث می کند.

7. Matthew Guay – بازبین اصلی Zapier
Zapier در کالیفرنیا، ایالات متحده مستقر است و به کاربران خود این قدرت را می دهد که برنامه های کاربردی وب را که برای ایجاد گردش کار خودکار سفارشی استفاده می کنند، یکپارچه کنند. Zapier برای هر کسب و کاری که به دنبال ساده سازی فرآیندهای خود است، ضروری است زیرا با بیش از 750 برنامه کاربردی کار می کند. متیو کتابی به نام «راهنمای نهایی نرم‌افزار CRM» نوشته است که روشن‌ترین راهنمای CRM در وب محسوب می‌شود. او اطلاعات بیشتری را در وبلاگ خود در TechInch به اشتراک می گذارد.

8. Steli Efti – مدیر عامل و بنیانگذار close.io CRM و ElasticSales
Steli Efti به استارت آپ ها در تلاش هایشان برای افزایش فروش کمک می کند. او نویسنده The Ultimate Startup Guide To Outbound Sales و مجری پادکست “The Startup Chat” است. او همچنین یکی از فارغ التحصیلان Y Combinator است، شتاب دهنده معروف بذر که به ساخت شرکت های بزرگی مانند Airbnb، Dropbox و 9gag کمک کرده است.

9. Rich Bohn – تحلیلگر مشهور CRM
Rich Bohn یک فروشنده منحصر به فرد و متخصص کامپیوتر است که به شرکت ها کمک می کند هنگام جستجوی نرم افزار CRM ارزش پول خود را بدست آورند. او قدیمی ترین تحلیلگر CRM است و تک تک CRMهای موجود را بررسی می کند و ترفندهایی در مورد استفاده و پیاده سازی CRM ها ارائه می دهد. نظرات او را می‌توانید در «SellMoreNow» پیدا کنید.

10. رایان شوارتز – تأثیرگذار فناوری وب و بازاریابی
او همچنین مدیر ارشد فناوری بازاریابی در MongoDB است. رایان مشاور چندین استارت‌آپ فن‌آوری بازاریابی است و به‌عنوان 25 «آدم‌های بازاریابی برای تماشا» توسط Lattice Engines معرفی شد. او همچنین به‌عنوان 15 تأثیرگذار اتوماسیون بازاریابی که باید بدانید توسط هاینز مارکتینگ انتخاب شد. او علاقه زیادی به ادغام بسیاری از سیستم های اتوماسیون موجود در مشاغل دارد.

11. مایکل تیلور – یک متخصص CRM در Walkme
WalkMe یک پلت فرم تعامل مبتنی بر ابر است که توسط فروشندگان SaaS و بیش از 800 ارائه دهنده خدمات سازمانی استفاده می شود. کاربران را در پلتفرم خود راهنمایی می کند تا در هر تجربه آنلاین اقدام کنند. او یک وبلاگ “CRM ساده شده” را اجرا می کند که یک منبع غنی برای همه چیز CRM است. این وبلاگ با توصیه‌ها و پیوندهایی به سایر مقالات CRM با کیفیت به کسب‌وکارها کمک می‌کند و نکاتی در مورد اجرای اینفوگرافیک ارائه می‌دهد.

12. مایکل پگز – مشاور و کارشناس محتوا مستقر در نیویورک
او همچنین یکی از اعضای بنیانگذار Marccx، یک آژانس بازاریابی محتوا است. او راهنمایی و مشاوره خود را در مورد اتوماسیون بازاریابی در مقیاس بزرگ و تولید سرنخ ارگانیک ارائه می دهد. او بینش خود را در بسیاری از سیستم عامل ها از جمله هافینگتون پست به اشتراک می گذارد.

13. برنت لیری – یکی از بنیانگذاران و شریک یک شرکت مشاوره CRM Essentials
CRM Essentials بر استارت آپ های کوچک و متوسط ​​تمرکز دارد. او برای شرکت هایی مانند Compaq، Salesforce، Microsoft، IMF، و World Bank کار کرده و بیش از 15 سال تجربه کسب کرده است. او یک سخنران برجسته است که برای رسیدگی به مسائل مربوط به مشاغل کوچک، CRM و فناوری بسیار مورد توجه است. او دانش خود را در پلتفرم هایی مانند Inc.com، TechTarget و SmallBizTrends به اشتراک می گذارد.

14. پیتر کانزاجی – بنیانگذار TalentBin
TalentBin یک موتور جستجوی استعداد و استخدام کننده CRM است. Kanzajy نیروی محرکه “سالن فروش مدرن” است که دارای بیش از 100 عضو است. این یک پلت فرم یادگیری همتا با دعوت فقط است که بر سیستم فروش، عملیات و مدیریت متمرکز شده است.

15. مارک بنیوف – بنیانگذار و مدیر عامل saleforce.com
بنیوف پیشگام در فضای CRM است. مارک همچنین یک سخنران مشهور، نویسنده کتاب Behind The Cloud، بشردوست و یک مبلغ بزرگ SaaS است. او salesforce.com را از یک استارت‌آپ به یکی از سریع‌ترین شرکت‌های در حال رشد تبدیل کرد. او این استارت‌آپ را از آپارتمان اجاره‌ای‌اش آغاز کرد و در کمتر از 10 سال رشد آن را به نیرویی تبدیل کرد که می‌توان حساب کرد.

16. جف کاپلان – مدیر عامل THINKStrategies
THINKStrategies یک شرکت مشاوره است که بر شرکت‌های فناوری و تأثیری که در گذار از پلتفرم‌های مبتنی بر محصول به راه‌حل‌های مبتنی بر خدمات، معروف به SaaS با آن‌ها مواجه می‌شوند، تمرکز دارد. او همچنین بنیانگذار “Cloud Showplace” است، یک مرکز منابع در مقیاس بزرگ برای SaaS، PaaS (پلتفرم به عنوان یک سرویس)، و LaaS (ورود به سیستم به عنوان یک سرویس). جف کاپلان مجری برنامه «CloudSummit» است که داستان‌های موفق راه‌حل‌ها و استراتژی‌های ابری را برجسته می‌کند.

17. Denis Pombriant – تحلیلگر و سخنران نرم افزار برنده جایزه
Pombriant یک شرکت مشاوره به نام «گروه تحقیقاتی بیگل» را اداره می کند. تمرکز این شرکت بر روی نرم افزار برای مشاغل، تجربه مشتری و مدیریت ارتباط است. او به عنوان یک مشاور و محقق در تعامل با مشتری، از پذیرش خدمات مشتری، که بر داده ها و تجزیه و تحلیل تمرکز دارد، دفاع می کند.

او همچنین از خدمات مشتری حمایت می‌کند که می‌کوشد نیازهای مشتریان را هر زمان که پیش می‌آیند درک کند و بر آنها تمرکز کند. منابع روشنگر او را می توان در وبلاگ تحقیقاتی بیگل، مجله CRM، خریدار CRM، و وبلاگی درباره برنامه های کاربردی ابری و شرکت های دیجیتال Diginomica یافت. او نویسنده دو کتاب در مورد وفاداری مشتری است: حل برای مشتری و شما نمی توانید وفاداری مشتری را بخرید اما می توانید آن را به دست آورید.

18. اسکات برینکر – یک برنامه نویس کامپیوتر و کارآفرین
او معاون فعلی اکوسیستم پلتفرم در HubSpot، سردبیر Chiefmartec.com، یک وبلاگ فناوری بازاریابی، و رئیس برنامه MarTech است. Martech بر زاویه رو به رشد عملیات درآمدی تمرکز می کند که عملیات بازاریابی و فروش و همچنین عملیات موفقیت مشتری را به هم مرتبط می کند.

اسکات همچنین نویسنده کتاب پرفروش بازاریابی هک است. او بین سال‌های 1986 و 1990 با تیم استرایکر و ریچارد اسکورنیک همکاری کرد تا چندین بازی ماجراجویی چند نفره به نام‌های Quest for Magic و Kyrandia بسازد. او در سن 21 سالگی مدیر عامل شرکت نرم افزاری Galacticomm شد.

20. Anita Campbell – بنیانگذار و مدیر عامل SmallbizTrends.com
SmallbizTrends محبوب ترین و مستقل ترین وبلاگ کسب و کار کوچک در اینترنت است که اطلاعات، مشاوره و اخبار را به مشاغل کوچک مانند نرم افزار CRM ارائه می دهد. او در چندین هیئت مشاوره خدمت می کند و یکی از نویسندگان کتاب Visual Marketing: 99 روش اثبات شده برای کسب و کارهای کوچک برای بازاریابی با تصاویر و طراحی است.

او در بیش از 3 فهرست فوربس از 25 زن با نفوذترین توئیت در مورد کارآفرینی، 20 زن با برند برتر در توییتر و 30 زن کارآفرین برای دنبال کردن در توییتر نام‌گذاری شده است. آنیتا همچنین توسط Hubspot به عنوان یکی از 100 زن قدرتمند در توییتر معرفی شده است.

نتیجه گیری

بیشتر پیشگامان CRM نظرات جامع خود را در مورد هر محصول CRM موجود در بازار ارائه می‌کنند و به کسب‌وکارها فرصت آسان‌تری برای انتخاب پلتفرم برای استفاده و ایده‌های شرکت‌های نرم‌افزار در مورد بهبود در آن می‌دهند. CRM و اتوماسیون بازاریابی دیگر یک انتخاب نیستند، بلکه بخش مهمی از هر کسب و کاری است که هدف آن موفقیت است. وقتی به دنبال CRM و نرم‌افزار اتوماسیون بازاریابی می‌گردید، هوشمندانه است که بررسی‌هایی را که مخصوصاً توسط تأثیرگذاران بازار انجام می‌شود با توجه به جزئیات و تجربه بازار بررسی کنید.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1