شماره تماس : 02128426511

شما یک ایده عالی برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک دارید که مطمئن هستید موفق می شود. یا شاید شما قبلاً کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کرده اید و در تلاش برای یافتن راه هایی برای رشد هستید. هر دو سناریو انبوهی از چالش ها را به همراه دارند. پس از همه، نه نفر از ده (90%) استارت آپ های کسب و کار کوچک در نهایت شکست می خورند. اما با کمک برخی نکات هک رشد، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کسب‌وکار شما بخشی از 10 درصد موفقیت‌آمیز است.

راه اندازی و راه اندازی یک کسب و کار کوچک جدید می تواند یک چالش بزرگ به نظر برسد. اما اگر در مورد روندهای صنعت به روز بمانید و از نکات هک رشد استقبال کنید، شانس بقای شما بسیار بیشتر است.

در اینجا، مهم‌ترین نکات و تکنیک‌های هک رشد برای سال 2019 را کشف می‌کنیم. از اینها استفاده کنید و احتمال اینکه از رقبای خود بهتر عمل کنید، بیشتر می‌شوید.

نکات هک رشد برای اطمینان از بقا

1. تا حد امکان خودکار

را انجام دهید

یکی از مهم‌ترین گام‌هایی که می‌توانید برای اطمینان از حفظ سطح بالای بهره‌وری کسب‌وکار کوچک خود بردارید، پیاده‌سازی نرم‌افزاری است که فرآیندهای دستی و زمان‌بر را خودکار می‌کند. این یکی از حیاتی ترین روش های هک رشد است.

نیازهای خود را ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که کدام نوع نرم افزار برای کسب و کار خاص شما مفید است. راه حل های نرم افزاری زیادی وجود دارد که وظایف متعددی را به صورت خودکار انجام می دهد. با این حال، این دو، به ویژه، برای هر کسب و کاری ضروری هستند:

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بسیاری از کارهای دستی را خودکار می‌کند، به همه تیم‌ها اجازه می‌دهد با داده‌های یکسانی کار کنند، می‌توان از آن برای مدیریت پروژه، به همه کاربران می دهد مشاهده 360 درجه به هر مخاطب در پایگاه داده شما و بسیاری موارد دیگر.

اکنون، می‌توانید یک همه در یک خریداری کنید CRM که شامل فروش، بازاریابی و اتوماسیون پشتیبانی می‌شود، همه در یک پلتفرم. به‌علاوه، می‌توانید هزاران برنامه دیگر را از طریق افزونه‌های داخلی—به طوری که بتوانید تقریباً تمام کارهای مربوط به کار را در یک سیستم انجام دهید. کسب و کارهای کوچک به طور فزاینده ای این گزینه را انتخاب می کنند زیرا باعث صرفه جویی در زمان، بهبود همکاری و کاهش هزینه های فناوری می شود.

اتوماسیون بازاریابی

اگر تصمیم دارید از یک CRM همه کاره استفاده کنید، یک راه حل داخلی اتوماسیون بازاریابی، که نیاز به دستیابی به یک راه حل جداگانه برای آن هدف را از بین می برد. اگر اینطور نیست، مطمئناً باید روی یک راه حل اتوماسیون بازاریابی جداگانه سرمایه گذاری کنید تا تلاش های بازاریابی خود را خودکارسازی و هدایت کنید.

راه‌حل‌های اتوماسیون بازاریابی فرآیندها را ساده می‌کند، وظایف را خودکار می‌کند، به شما امکان می‌دهد آگاهی از برند را افزایش دهید و جذب سرنخ‌های جدید را آسان می‌کند. با ویژگی های داخلی مانند بازاریابی ایمیل، سازندگان صفحه فرود، تولید سرنخ فرم‌های وب، معیارها و موارد دیگر، اتوماسیون بازاریابی یک ایده ضروری هک رشد بازاریابی است.

2. از سرمایه گذاری سنگین نترسید

فقط در موارد نادر استارتاپ می تواند بدون سرمایه گذاری قابل توجه از همان ابتدا موفق شود. همانطور که می گویند برای کسب درآمد باید پول خرج کرد.

استارت‌آپ‌ها به دلایل مختلفی به سرمایه عملیاتی نیاز دارند، از جمله:

 • سرمایه گذاری در فناوری
 • اجرای کمپین های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی
 • استخدام استعدادهای برتر
 • اخذ قراردادهای عملیاتی و سایر اسناد قانونی
 • اگر قصد دارید یک مکان فیزیکی داشته باشید، دفاتر یا ویترین فروشگاه را بدست آورید
 • و خیلی چیزهای دیگر

یک مطالعه اخیر انجام شده توسط بانک ایالات متحده—گزارش شده توسط Visual Capitalist – نشان می دهد که 82 درصد از کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها به دلیل مدیریت ضعیف جریان نقدی شکست می خورند.

گرفتن وام کسب و کار کوچک برای اطمینان از داشتن سرمایه کافی برای از بین بردن موانع مربوط به جریان نقدی ارزش ریسک را دارد. یا اگر بتوانید سرمایه‌گذاران را برای کمک به سرمایه‌گذاری تلاش خود جذب کنید، این حتی بهتر است.

3. به کارمندان نرم افزاری که استفاده می کنید آموزش دهید

وقتی برای خودکارسازی وظایف و ساده‌سازی عملیات روی فناوری سرمایه‌گذاری می‌کنید، ضروری است که کارکنان خود را به طور کامل آموزش دهید که چگونه با موفقیت و کارآمدی از آن فناوری استفاده کنند.

اکثر راه‌حل‌های نرم‌افزاری با کیفیت بالا، نصب و آموزش رایگان را در حین اجرا فراهم می‌کنند. این تضمین می کند که تیم شما به طور کامل نحوه استفاده از سیستم های جدید شما را درک می کند و آماده است تا حداکثر ظرفیت خود را از آنها استفاده کند.

اگر مطمئن نیستید که یک برنامه آموزشی و نصب قوی چگونه است، این مقاله را در مورد اجرا و نصب نرم افزار موثر.

4. تعامل و قصد خرید

را دنبال کنید

با راه‌حل‌های CRM و اتوماسیون بازاریابی، می‌توانید سطوح تعامل مشتریان بالقوه و سرنخ‌ها را ردیابی کنید. این رفتارهای تعاملی شامل وب‌سایت‌هایی است که بازدید می‌کنند، محتوایی که مشاهده می‌کنند یا دانلود می‌کنند، رویدادهای آنلاینی که شرکت می‌کنند، ایمیل‌هایی که باز می‌کنند و غیره.

هرچه تعامل بیشتری نشان دهند، آمادگی بیشتری برای فروش دارند، زیرا تعامل بیشتر مساوی است با تمایل بیشتری به خرید.

بهترین راه برای انجام این کار، ایجاد یک مکانیسم خودکار امتیازدهی سرنخ است که تعامل را ردیابی می کند و برای هر رفتار تعریف شده ای که منجر به نمایش می شود، امتیاز می دهد. این به تیم فروش شما کمک می‌کند تا فقط روی آنهایی تمرکز کند که علاقه نشان می‌دهند و بقیه را برای پرورش بیشتر به بازاریابی بسپارند. درباره امتیازدهی سرنخ بیشتر بیاموزید.

5. تمرکز بر بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا عمل تولید محتوای مفید و مرتبط است که مشکلات رایج بازار هدف شما را حل می کند. هدف این نوع محتوا آشکارا فروش محصول شما نیست. بلکه بر روی تثبیت شما به عنوان یک اقتدار در فضایتان تمرکز دارد.

هنگامی که مشتریان بالقوه ببینند که محتوای شما مشکلات آنها را حل می‌کند، همچنان برای اطلاعات بیشتر مراجعه می‌کنند و شما آنها را درگیر خواهید کرد. هرچه بیشتر درگیر باشند، به مشتری شدن نزدیک‌تر می‌شوند.

بازاریابی محتوا یک عنصر مهم و فزاینده در رشد کسب و کارهای کوچک است و یکی از مهم ترین نکات هک رشد است که می توانید از آن استفاده کنید. با نحوه تسلط بر بازاریابی محتوا آشنا شوید.

6. یک وبلاگ قاتل بسازید

بله، وبلاگ نویسی بخشی از بازاریابی محتوا است. اما به دلیل اهمیت آن در اینجا شایسته ذکر جداگانه است.

به طور منظم وبلاگ نویسی کنید و مقالات خود را روی موضوعاتی متمرکز کنید که مشکلات رایج خوانندگان شما را حل می کند. حتما پست های وبلاگ خود را در کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا در معرض دید بیشتر قرار بگیرید.

و همیشه حتماً یک فرم اشتراک در وبلاگ خود قرار دهید تا خوانندگان جدید بتوانند هر بار که مقاله جدیدی منتشر می کنید، برای دریافت مقالات وبلاگ شما از طریق ایمیل ثبت نام کنند. این نه تنها تعداد خوانندگان شما را افزایش می دهد، بلکه یک تاکتیک تولید سرنخ عالی است.

7. تجربه مشتری و رضایت مشتری را در اولویت قرار دهید

تجربه مشتری به سرعت از محصول و قیمت به عنوان عامل کلیدی در فرآیندهای تصمیم گیری مصرف کنندگان پیشی می گیرد. اگر تجربه مشتری در سطح جهانی باشد، مردم به طور فزاینده‌ای آماده هستند تا برای یک محصول بیشتر هزینه کنند. تجربه مشتری یک موضوع گسترده و ظریف است که در اینجا بیش از حد گسترده است. بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت تجربه مشتری، این مقاله را بررسی کنید. .

تجربه عالی مشتری منجر به سطوح بالاتری از رضایت مشتری می شود. مشتریان راضی مدت طولانی تری در اطراف خود باقی می مانند و در درازمدت بیشتر خرج می کنند. بعلاوه، پنج تا ده برابر بیشتر هزینه شرکت داردسطوح رضایت مشتری در کلاس جهانی.

8. روی استعدادهای برتر سرمایه گذاری کنید تا رشد کنید

اگر در حال راه اندازی یک شرکت جدید هستید، زمان آن نیست که از کارکنانی که برای اداره و رشد کسب و کار نوپا استخدام می کنید صرفه جویی کنید. شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید. هدف شما رشد است و اگر کارگران بی تجربه را مستقیماً از دانشگاه استخدام کنید، نمی توانید این کار را انجام دهید.

مطمئناً، صرفه جویی در مقداری پول نقد با استخدام کارکنانی که می توانید هزینه کمتری بپردازید، فریبنده به نظر می رسد. اما آیا آنها را در خط مقدم استراتژی رشد خود می خواهید؟

به‌جای آن، برای شناسایی و استخدام استعدادهای برتر که می‌توانند زمام امور را در دست بگیرند و با کسب‌وکار شما اداره کنند، وقت بگذارید. تجربه مشتری که ارائه می‌کنند، کیفیت بالای خروجی‌شان، و تجربه و دانشی که به ارمغان می‌آورند ارزش سرمایه‌گذاری را دارد – و سود سهام را در آینده جبران خواهد کرد.

9. تمرکز بر رضایت کارکنان

کارمندان راضی بیشتر کار می کنند، بیشتر به موفقیت کسب و کار شما اهمیت می دهند و تجربه بهتری برای مشتری ارائه می دهند.

به همین دلیل ضروری است که برای اطمینان از خوشحالی و الهام بخشی کارکنان خود از راه خود تلاش کنید. در غیر این صورت، جابجایی کارکنان به یک مشکل بزرگ تبدیل خواهد شد و به طور بالقوه می تواند منجر به شکست کسب و کار شما شود.

به طور متوسط ​​برای یک شرکت هزینه دارد 33٪ از حقوق یک کارمند سطح ابتدایی برای جایگزینی آنها. و یافتن و آموزش فردی برای جایگزینی یک کارمند گمشده زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد. بنابراین، رضایت کارکنان را در اولویت قرار دهید.

10. ابتدا وارد شبکه های اجتماعی

شوید

هزاره ها اکنون بزرگترین جمعیت مصرف کننده در ایالات متحده هستند. و بیشتر آنها اطلاعات خود را از کجا به دست می آورند؟ از رسانه های اجتماعی!

فعال شدن در رسانه های اجتماعی یکی از مهم ترین نکات هک رشد برای کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها است. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند در تلاش های خود در رسانه های اجتماعی موفق شوید:

 • به گروه‌های رسانه‌های اجتماعی بپیوندید و اطلاعات مفیدی را برای افزایش شهرت خود به اشتراک بگذارید
 • در پست‌های شرکت خود سؤال بپرسید تا مخاطبان خود را درگیر کنید
 • همیشه محتوای بازاریابی ورودی خود را به اشتراک بگذارید در کانال های رسانه های اجتماعی
 • در پست‌های رسانه‌های اجتماعی خود از فراخوان برای اقدام استفاده کنید
 • اهرم ابزارهای شنیداری اجتماعی
 • مسابقات رسانه های اجتماعی را اجرا کنید

این یک لیست مختصر است. برای بررسی بیشتر این موضوع، مقاله ما را در مورد بهترین روش‌ها برای افزایش تعامل رسانه‌های اجتماعی بخوانید. .

11. تبلیغات هدفمند در رسانه های اجتماعی

را اجرا کنید

تبلیغات رسانه های اجتماعی هدفمند می توانند برند شما را بر اساس معیارهای تقسیم بندی که انتخاب می کنید، در مقابل مشتریان بالقوه جدید قرار دهند. اگر می‌خواهید آگهی فقط در فیدهای کارگران ساختمانی در مینه‌سوتا نمایش داده شود، می‌توانید آن را مشخص کنید.

فیس بوک شاید بهترین گزینه برای خیس کردن پاهای شما با تبلیغات رسانه های اجتماعی باشد. این ارزان‌ترین گزینه است و امکان هدف‌گیری بسیار خاص را فراهم می‌کند و آن را به یکی از نکات مورد علاقه ما برای هک رشد تبدیل می‌کند.

12. بهینه سازی موبایل را یک امر ضروری کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، هزاره ها اکنون بزرگترین جمعیت مصرف کننده در ایالات متحده هستند. و تمام روز از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. در واقع، اکثر مصرف کنندگان – صرف نظر از سنشان – اکنون روزانه از دستگاه های تلفن همراه نیز استفاده می کنند.

اگر وب‌سایت شما یا ایمیل‌های بازاریابی به درستی در دستگاه تلفن همراه ارائه نشود، افراد آن‌ها را می‌بندند. ، و شما توجه آنها را از دست خواهید داد. اطمینان حاصل کنید که همه چیزهایی که به صورت دیجیتالی به عموم ارائه می کنید بهینه سازی شده برای موبایل است و نیازی به بزرگنمایی یا حرکت بیش از حد ندارد.

13. با تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید

اینفلوئنسرهای صنعت کسانی در صنعت شما هستند که مصرف کنندگان آنها را در فضای شما صاحب قدرت می دانند. آن‌ها دنبال‌کنندگان زیادی در رسانه‌های اجتماعی دارند، و اگر بتوانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، می‌توانید به طور بالقوه دامنه محتوا و قرار گرفتن در معرض برند خود را به طور تصاعدی گسترش دهید.

اگر با اینفلوئنسرها رابطه برقرار کنید، می‌توانید پست‌های وبلاگ را مبادله کنید، وبینارهای مشترک را میزبانی کنید، و انواع تاکتیک‌های اضافی را برای قرار دادن برند خود در مقابل دنبال‌کنندگان آن‌ها اجرا کنید. تاکتیک های زیادی در ایجاد روابط با اینفلوئنسرها وجود دارد. این نکات بازاریابی تأثیرگذار را بررسی کنید.<.>

14. ایجاد و پرورش حامیان برند

طرفداران برند مشتریان، کارمندان یا هر شخص دیگری هستند که مایل به تبلیغ برند شما برای دوستان و خانواده خود هستند. آنها این کار را به صورت رایگان انجام می دهند که بسیار عالی است. به‌علاوه، مردم به توصیه‌های نام تجاری دوستان و خانواده بسیار بیشتر از اشکال سنتی تبلیغ برند اعتماد دارند.

ایجاد و پرورش حامیان برند مزایای بی‌شماری را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند و به رشد شما کمک می‌کند، و آن را به یکی از بهترین نکات هک رشد ما تبدیل می‌کند. اگر مطمئن نیستید که چگونه آنها را جذب و پرورش دهید، این مقاله را بخوانید و چگونه برند ایجاد کنید مدافعان.

15. نتایج خود را دائماً بسنجید

اندازه گیری تلاش شما یکی از مهم ترین نکات هک رشد است، به خصوص زمانی که در مراحل اولیه راه اندازی کسب و کار خود هستید. با CRM و نرم افزار اتوماسیون بازاریابی، به گزارش‌دهی و معیارهای CRM گسترده دسترسی دارید که به راهنمایی کمک می‌کند. فرآیند تصمیم گیری شما

شما می توانید خط لوله فروش خود را نظارت کنید، برآوردهای درآمدی آینده نگر به دست آورید، اثربخشی کمپین های بازاریابی و بسیاری موارد دیگر.

هر کسب و کار کوچک برای رشد پایدار باید تصمیماتی مبتنی بر داده بگیرد. معیارها و تحلیل های ارائه شده توسط این راه حل های نرم افزاری، بینش و اعدادی را که برای تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد چگونگی رشد کسب و کار خود نیاز دارید، ارائه می دهد.

نتیجه گیری

راه اندازی یک استارت آپ یا تلاش برای رشد یک کسب و کار کوچک جدید یک چالش است. خطرات زیادی وجود دارد. اما غیرممکن نیست که بخشی از 10 درصد استارتاپ هایی باشید که موفق می شوند.

اگر نکات هک رشد را که در بالا ذکر شد دنبال کنید، نسبت به کسانی که این کار را نمی کنند برای موفقیت بسیار آماده خواهید بود. و احتمالاً می توان گفت که اکثر استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک همه این نکات را رعایت نمی کنند.

این بهترین شیوه‌ها را در آغوش بگیرید، و خود را از رقبای خود متمایز خواهید کرد و خود را به عنوان شرکتی قرار خواهید داد که آماده مقابله با طوفان اولیه است که در حال رشد یک تجارت کوچک است.

آیا نکاتی برای هک رشد دارید که برای شما مفید باشد؟ آنها را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید. و در رشد کسب و کار خود موفق باشید!

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1