شماره تماس : 02128426511

نرم افزار CRM اکنون به یکی از بزرگترین بازارهای نرم افزار در جهان تبدیل شده است. آمار نشان می‌دهد که انتظار می‌رود CRM تا سال 2025 از نظر درآمد به 80 میلیارد دلار برسد. و تخمین زده می شود که با سرعت بسیار بالایی نیز در حال رشد باشد.

این اعداد به این واقعیت اشاره دارد که شرکت‌های بیشتری به مزایای اتوماسیون CRM و مدیریت ارتباط با مشتری به طور کلی پی برده‌اند.

و یکی از عوامل اصلی که به این محبوبیت کمک می کند، دسترسی بی نظیر آن به داده های روشنگر است. با ظهور فناوری های پیشرفته در ارتباطات برند، مشتریان از نظر خدمات و همچنین عملکرد آنها نسبت به برندها خواستارتر شده اند. و برندها از سوی دیگر برای دسترسی به مشتریان خود نیاز به دسترسی به داده های قدرتمند در زمان واقعی در مورد مشتریان دارند.

راه‌حل‌های CRM با شتاب گرفتن فناوری‌های مبتنی بر ابر و موبایل، پرچم‌دار در این زمینه شده‌اند.

CRM در واقع فراتر از صرف ابزاری برای مدیریت مشتریان یا مخاطبین تکامل یافته است. این شرکت مزایای جامع تری را به سازمان ها ارائه می دهد تا به آنها در ارائه خدمات بهتر به مشتریان کمک کند. این بینشی چند بعدی از رفتار مشتری ارائه می دهد که به کسب و کارها اجازه می دهد مزیت رقابتی را به دست آورند.

امروزه، برای شرکت‌ها واقعاً مهم است که از راه‌حل‌های CRM برای ارائه بهترین تجربه مشتری استفاده کنند، زیرا پیش‌بینی‌ها وجود دارد که ۲۰ سال بعد به‌سختی به خاطر محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید در خاطر خواهید ماند، اما تجربه ای که به مشتریان خود دادید.

کارشناس تجربه مشتری Wootric در این پست بیشتر در مورد مطالعه Walker صحبت می کند که پیش بینی می کند چگونه تجربه مشتری از قیمت و محصول پیشی می گیرد. .

نسل کنونی بسیار باهوش، با فناوری و آگاهانه نسبت به انتخاب محصول و برند خود هستند. به خصوص از زمان همه‌گیری سال 2020، مشتریان در مورد محصولاتی که انتخاب می‌کنند، برندهایی که با آن کار می‌کنند و اهدافی که پشتیبانی می‌کنند دقت بیشتری می‌کنند. چند تخفیف و چند پیام که آنها را با نام آنها خطاب می کند، دیگر جواب نمی دهد.

تحقیقات نشان داده است که مشتریان در واقع از شرکت ها انتظار دارند که این روزها بیشتر در مورد آنها بدانند. طبق گزارش Zendesk، تقریباً 87٪ از مشتریان بر این باورند که شرکت‌ها باید یکپارچه‌تر و یکپارچه‌تر ارائه دهند. تجربیات مشتری.

آنها همچنین انتظار دارند که مارک‌ها با روش‌های خود ساده‌تر و شفاف‌تر باشند و در عین حال از آن‌ها بخواهند که سریع‌تر و در دسترس باشند.

به این ترتیب، تکامل مثبت مشتریان نیاز به یک سیستم پیشرفته مانند یک راه حل CRM را برای حفظ نیازهای مشتری ضروری کرده است. به حدی که شکست در استفاده از CRM حتی می تواند شما را از کار بیاندازد، زیرا اکثر شرکت ها در حال حاضر از برخی از بهترین راه حل ها همراه با بهترین شیوه های CRM استفاده می کنند.

به همین دلیل است که استفاده از بهترین راه حل CRM اجتناب ناپذیر است، که هم ویژگی های غنی و هم مقرون به صرفه برای کسب و کار شما دارد.

چند ویژگی مهمی که باید در یک سیستم CRM خوب جستجو کنید عبارتند از:

• تجزیه و تحلیل غنی – یک منبع جامع و گسترده از تجزیه و تحلیل برای کمک به شما برای به دست آوردن دید بسیار مورد نیاز و بهبودهای مهم

• مدیریت تماس – راهی بهتر برای مدیریت و پرورش مخاطبین

• عملکرد یکپارچه  – سیستم یکپارچه ای که به شما امکان می دهد داده های مربوط به فروش، بازاریابی و مشتری را برای ارائه بهترین تجربه مشتری ترکیب کنید

• انعطاف پذیری – ویژگی‌های سفارشی‌سازی فراوان برای کمک به افزودن یا حذف ویژگی‌ها در صورت نیاز و همچنین ادغام راه‌حل CRM با سایر نرم‌افزارهای سازمانی برای حداکثر کارایی

• گوش دادن اجتماعی – روشی پیشرفته و هوشمند برای تجزیه و تحلیل شرایط اجتماعی و همچنین شرایط بازار برای کمک به شما در کسب مزیت رقابتی

• سهولت استفاده و نصب – سیستمی ساده اما مؤثر برای از بین بردن عوارض

Agile CRM یکی از این سیستم‌های جامع CRM است که همه ویژگی‌های بالا و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. این ابزار با ابزارهای اختصاصی برای مدیریت ارتباط با مشتری از جمله تجزیه و تحلیل، گزارش، CRM اجتماعی، گوش دادن به اجتماعی، پشتیبانی مشتری و غیره ارائه می‌شود.

مهمتر از همه، قیمت مناسب‌تری نیز دارد، زیرا میزبان ابری است و نصب و استفاده آسان‌تر است.

اکنون یک راه حل خوب CRM باید با چند روش برتر CRM تقویت شود. همانطور که مخاطبان در حال تکامل هستند، نیاز به پویایی با بهترین شیوه ها نیز وجود دارد تا از راه حل خود به خوبی استفاده کنید و بیشترین فواید را ببرید.

در اینجا 12 بهترین روش CRM برای سال آینده آورده شده است.

نیازها و اهداف خود را حسابرسی کنید و از یک راه حل CRM تمیز استفاده کنید
اولین و مهمترین چیزی که در بهترین شیوه های CRM باید به خاطر بسپارید این است که نیازها و اهداف خود را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنید و اهداف خود را محدود کنید. گزینه ها قبل از استفاده از هر نرم افزار شما باید از راه حلی استفاده کنید که فقط ویژگی های لازم را داشته باشد، نه راه حلی که بر خلاف باور عمومی، مملو از ویژگی ها باشد. این در مورد ویژگی های مورد نیاز است و نه بیشترین تعداد ویژگی ها، زیرا می تواند به راحتی شما را تحت تأثیر قرار دهد و راه حل را بی فایده کند.

از اتوماسیون CRM برای سرعت بخشیدن به کارهای طاقت فرسا و به حداکثر رساندن کارایی استفاده کنید
تکنولوژی به این منظور است که کار را برای شما آسان تر کند. تا زمانی که از آن در مکان های مناسب و به روش های درست استفاده نکنید، نمی توانید به مزایای کامل آن پی ببرید. تجزیه و تحلیل الزامات سازمانی و الزامات تیم به شما کمک می کند تا وظایف اضافی و تکراری را در جریان کاری خود تعیین کنید. به عنوان یکی از بهترین روش‌های CRM برای سال آینده، این وظایف را انتخاب کنید و از ویژگی‌های اتوماسیون CRM برای سرعت بخشیدن به فرآیندها و به حداکثر رساندن کارایی استفاده کنید.
CRM چابک ویژگی‌های اتوماسیون کارآمد را برای خودکارسازی کارهای روزمره ارائه می‌دهد. این به شما امکان می دهد اقدامات را اضافه کنید، وظایف را برنامه ریزی کنید، گردش کار را پیاده سازی و نظارت کنید.

ساده کردن گردش کار
کارآفرینان گاهی اوقات گردش کار و فرآیندهای تجاری پیچیده ای را با چندین مرکز جمع آوری داده ها، مراکز هزینه و درآمد و غیره طراحی می کنند. استفاده از اتوماسیون و نرم افزار CRM در بالای فرآیندهای ناپایدار یا مبهم باعث می شود نرم افزار بی فایده با این حال، برای سال‌های آینده یکی از مهم‌ترین بهترین شیوه‌های CRM استفاده از فرآیندهای ساده‌سازی شده در وهله اول و عدم پیچیده‌تر کردن مسائل است. تغییرات ساده ای مانند شناسایی کارهای تکراری و به کارگیری اتوماسیون، ادغام کانال های ارتباطی در یک پلت فرم واحد و غیره برای به دست آوردن بهترین نتیجه ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از اعضای تیم فروش و بازاریابی خود بازخورد بگیرید تا فرآیندها را ساده‌تر کنید و همگام شدن با آن را برای همه آسان کنید.

به‌دنبال فرصت‌های بیشتر برای فعال بودن باشید
اگر چیزی در کسب‌وکار وجود دارد که تغییر نمی‌کند، خدمات رسانی مداوم به مشتریان به بهترین روش‌های ممکن است. برای اینکه در رقابت جلوتر بمانید، باید در تلاش های خود نیز فعال باشید. یکی دیگر از بهترین روش‌های CRM که برای سال آینده باید دنبال شود، استفاده از تجزیه و تحلیل هوشمند CRM برای جستجو و شناسایی فرصت‌های جدید و رسیدگی به نیازها و نگرانی‌های مشتری است. راه‌حل‌های کارآمد مانند Agile CRM برخی از دقیق‌ترین و دقیق‌ترین تجزیه و تحلیل‌ها را ارائه می‌کنند که می‌توانید در راه‌های استراتژیک برای کشف فرصت‌های جدید بازار برای به دست آوردن مزیت رقابتی استفاده کنید.

از داده‌ها به بهترین شکل استفاده کنید و تصمیم‌های مبتنی بر داده بگیرید
چیزی که اغلب در مورد بهترین شیوه‌های CRM مورد استفاده قرار نمی‌گیرد یا نادیده گرفته می‌شود، در واقع استفاده از تجزیه و تحلیل برای ارائه بهتر به مشتری است. تجربه. شرکت ها اغلب استراتژی ها و منابع لازم را برای استفاده بهینه از تجزیه و تحلیل ندارند. با این حال، برای سال 2021 مطمئن شوید که از تجزیه و تحلیل در موثرترین روش ها برای تصمیم گیری های داده محور استفاده می کنید. در پایان روز، مزایایی که از تجزیه و تحلیل CRM به دست می آورید، تنها به نحوه استفاده شما از داده ها بستگی دارد.

با تغییرات سازگار شوید
آنها می گویند تغییر تنها ثابت در جهان است. به خصوص در تجارت، تغییرات سریعتر و شاید شدیدتر هستند. از این رو، قطعاً باید با رویکرد خود پویا باشید و با تغییرات سازگار شوید. به‌عنوان یکی از بهترین شیوه‌های CRM برای سال 2021، به یاد داشته باشید که رویکردی انعطاف‌پذیر را اتخاذ کنید و پذیرای تغییرات تکاملی، هم با مشتریان و هم با کاربران باشید. این بدان معنی است که شما باید از راه حل نرم افزاری مقیاس پذیر و قابل تنظیم نیز استفاده کنید، از جمله با CRM.

از تجزیه و تحلیل پیش بینی مبتنی بر هوش مصنوعی برای آماده شدن برای رشد و همچنین آسیب احتمالی استفاده کنید
ظاهراً هوش مصنوعی یکی از بزرگترین روندها در کل حوزه CRM است. طبیعتاً این بخشی از بهترین شیوه های CRM برای سال آینده نیز می باشد. با توجه به رشد سریع استفاده از CRM در طول سال‌ها، استفاده از تحلیل‌های پیش‌بینی مبتنی بر هوش مصنوعی برای آمادگی بهتر برای رشد و ناملایمات مهم است. به عنوان یک کسب و کار، در واقع مهم است که برای موارد احتمالی و آسیب برند نیز آماده شوید. استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل CRM مانند گوش دادن اجتماعی و تجزیه و تحلیل پیش بینی می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

از گوش دادن اجتماعی حداکثر استفاده را ببرید تا مزیت رقابتی کسب کنید
به عنوان بسط نقطه قبلی بهترین شیوه های CRM، مهم است که از ویژگی های گوش دادن اجتماعی در راه حل های CRM استفاده کنید. اطلاعات دقیق رقبا را بیابید و از مکالمات اجتماعی و همچنین روندهای صنعت مطلع شوید. گوش دادن اجتماعی در واقع یک روند نسبتاً جدید است که به شدت در بین شرکت ها برای به دست آوردن مزیت رقابتی در حال گسترش است.

اطمینان از سهولت استفاده و ارائه آموزش برای افزایش پذیرش کاربر
یکی دیگر از بهترین شیوه های CRM نادیده گرفته شده، اتخاذ یک راه حل کاربرپسند است. بسیاری از شرکت ها با استفاده از راه حل های پیچیده و سنگین اشتباه می کنند. با این حال، برای سال 2021، بهترین راه اتخاذ راه حلی است که استفاده و نصب آن آسان باشد. همچنین باید در صورت لزوم آموزش ارائه دهید تا اطمینان حاصل شود که کاربران راه حل را اتخاذ کرده و در نهایت در مقابل فناوری مقاومت نمی کنند.

ایجاد و اجرای KPIهای روشنگر برای ایجاد بهبودهای موثر
ایجاد و تعریف واضح KPIهای مهم برای ایجاد بهبودهای قابل اندازه گیری در فرآیندهای ارتباط با مشتری اجتناب ناپذیر است. این به شما کمک می‌کند تا به معیارهای کمی و کیفی دست یابید که با آن می‌توانید هر از چندگاهی عملکرد را اندازه‌گیری کنید و بهبودهای مؤثری ایجاد کنید.

از ویژگی‌های تجربه مشتری در CRM خود نهایت استفاده را ببرید
راه‌حل‌های CRM مانند Agile CRM مملو از ویژگی‌های تجربه مشتری هستند که به منظور ارائه تجربیات دیجیتالی یکپارچه به مشتریان هستند. با توجه به این واقعیت که مشتریان در سال‌های آتی انتظار خدمات ثابتی از برندها دارند، بهترین روش CRM استفاده حداکثری از این ویژگی‌های تجربه مشتری از جمله چت زنده برای پشتیبانی سریع، داده‌های غنی‌شده که سفر کامل مشتری را نشان می‌دهد، بلیط‌های پشتیبانی قبلی، یکپارچه سازی داده های مشتری در سراسر بخش ها، نمای 360 درجه در همه جا و غیره برای ارائه بهترین تجربه مشتری.

“ساخت یک تجربه خوب برای مشتری تصادفی نیست. این با طراحی اتفاق می‌افتد.” – Clare Muscu

از تلاش های مشترک با یک راه حل جامع CRM نهایت استفاده را ببرید
در نهایت، در 10 روش برتر CRM برای سال 2021، ترکیب تلاش های فروش، بازاریابی و مشتری است. تیم های خدماتی برای دریافت بهترین نتیجه راه حل های CRM مانند Agile CRM تجزیه و تحلیل دقیق و جامعی را ارائه می دهند که فروش و بازاریابی را در یک پلت فرم واحد در بر می گیرد. بنابراین، قطعاً ایده خوبی است که از این اعداد به نفع خود استفاده کنید.

هدف نهایی استفاده از راه حل CRM ارائه تجربیات غنی و لذت بخش مشتری به مشتریانی است که چندین کانال دیجیتال را در بر می گیرند. از این رو، مهم است که از یک راه حل خوب CRM با بهترین شیوه های CRM استفاده کنید که تجارب مشتری درجه یک و دستیابی به روابط پایدار با مشتریان را فراهم می کند، که در نهایت به بهبود نتیجه کمک می کند.

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1