شماره تماس : 02128426511

تلفن دیجیتال شده است. خدمات Voice over Internet Protocol (VoIP) معمولاً مقرون به صرفه تر از خطوط ثابت سنتی هستند و این صنعت به سرعت در حال رشد است. بر اساس GlobeNewswire. در سرتاسر جهان، انتظار می‌رود که تا همان سال با نرخ 17٪ رشد کند. تیم های فروش همچنین دریافته اند که استفاده از تلفن همراه با راه حل CRM کارایی تماس را به طور قابل توجهی افزایش می دهد، مشتریان بیشتری را تبدیل می کند و معاملات بیشتری را می بندد. تلفن CRM به نظر می‌رسد موجی از آینده در فروش باشد.

همچنین یک راه حل مقرون به صرفه، دلایل مختلفی وجود دارد که تیم های فروش تمایل دارند VoIP را در فرآیندهای فروش خود پیاده سازی کنند. اما شما چهطور این را انجام میدهید؟ ما 11 بهترین روش را برای کمک به شما در استفاده از CRM تلفنی برای افزایش فروش جمع آوری کرده ایم.

11 بهترین روش فروش برای تلفن CRM

1. از CRM مناسب

استفاده کنید

انتخاب CRM مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. این میزان دسترسی تیم های فروش داده را مشخص می کند. این داده ها بینش زیادی در مورد مشتریان بالقوه و مشتریان ارائه می دهد تا به تیم های فروش کمک کند تا به راحتی با آنها در اهداف فروش تعامل کنند. CRMهایی که نمای تماس 360 درجه را ارائه می دهند هر تعامل را بهینه می کند و در نهایت تبدیل ها را افزایش می دهد.

2. با برنامه تلفن خود یکپارچه شوید

همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که CRM شما یک API باز دارد و می‌تواند با شخص ثالث ادغام شود. برنامه های تلفن. برای تجربه‌ای بی‌نظیر، در همان مکانی که به همه اطلاعات مشتری خود دسترسی دارید، تماس بگیرید و دریافت کنید.

3. داده های مناسب را جمع آوری کنید

مطمئن شوید که CRM شما به شما اجازه می‌دهد تا به همه اطلاعات مرتبطی که ممکن است برای داشتن تماس‌های فروش آگاهانه نیاز داشته باشید، جمع‌آوری، ذخیره و دسترسی داشته باشید. داده‌های مناسب ممکن است برای سازمان‌ها و صنایع مختلف متفاوت باشد، با این حال، در اینجا چند نمونه از داده‌هایی وجود دارد که می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که CRM شما می‌تواند جمع‌آوری کند:

 • عنوان شغل
 • سطح ارشدیت
 • بخش داخلی
 • تعداد کارکنان یک شرکت
 • درآمد سالانه
 • بخش صنعت
 • موقعیت جغرافیایی
 • سابقه مرور وب سایت
 • فعالیت رسانه های اجتماعی
 • رفتارهای خرید در گذشته
 • علاقه ها
 • درخواست‌های پشتیبانی قبلی
 • محتوای مصرفی آنها

داشتن داده‌های مناسب درباره فردی که با او تماس می‌گیرید قبل از برقراری تماس، تضمین می‌کند که می‌توانید در سطح شخصی با او درگیر شوید.

4. از شماره گیری خودکار برای افزایش بهره وری استفاده کنید

ویژگی‌های شماره‌گیری خودکار که توسط برخی از CRM‌ها ارائه می‌شود، می‌تواند بسیار باشد موثر در افزایش بهره وری برای انجام این کار، باید فهرست سرنخ هایی را که می خواهید بر اساس معیارهای مشخص شده به آنها دسترسی پیدا کنید، فیلتر کنید. سپس، می‌توانید شماره‌گیر خودکار را فعال کنید، و سیستم به ترتیب با هر یک از افراد موجود در آن لیست تماس می‌گیرد، بدون اینکه لازم باشد برای شماره‌گیری هر یک کلیک کنید، و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

5. پیش ضبط افت پست صوتی

اجرای یک CRM که شامل قطعات پست صوتی برای صرفه جویی در وقت و انرژی خود هنگام برقراری تماس. قطره‌های پست صوتی به شما این امکان را می‌دهند که برای سناریوهای مختلف، مانند سرنخ‌های جدید، پیگیری‌ها یا اعلام حضورها، پست‌های صوتی را از قبل ضبط کنید. اگر کسی پاسخ نداد، به سادگی روی پست صوتی که می‌خواهید بگذارید کلیک کنید و آن را در صندوق پست صوتی او می‌اندازد. نیازی نیست هر بار پست صوتی جدیدی بگذارید.

6. استفاده از اسکریپت تماس

اگر نیاز به ماندن در اسکریپت دارید، می‌توانید از تماس روی صفحه استفاده کنید. اسکریپت برای اطمینان از اینکه تیم فروش شما در پیام باقی می ماند. همچنین اگر کمپین خاصی دارید که حول محورهای بحث خاصی می چرخد، می توانید از آن ها با نمایندگان فروش جدید و باتجربه استفاده کنید. با امکان تماس در CRM خود، هنگام مکالمه با مشتریان احتمالی و مشتریان، اسکریپت را دقیقاً در مقابل خود خواهید داشت.

7. تماس های خود را ضبط کنید

با فرض اینکه CRM مناسبی را انتخاب کرده اید و یک برنامه تلفنی جامد را ادغام کرده اید، باید این توانایی را داشته باشید که تماس های خود را ضبط کنید. به طور معمول، این کار با یک کلیک ساده ماوس هنگام شروع تماس انجام می شود. یک ضبط در CRM ذخیره می‌شود و اگر چیزی که نیاز به یادآوری از مکالمه دارید، می‌توانید آن را مرور کنید. همه تماس های ضبط شده برای هر مخاطب به طور خودکار در سابقه تماس ذخیره می شود.

8. برای بهبود رویکرد خود، ضبط تماس ها را مرور کنید

ضبط تماس‌ها می‌تواند هنگام آموزش تکرارهای جدید بسیار مفید باشد، به‌ویژه اگر با برنامه‌های تلفن آشنا نباشند. مدیران فروش همچنین می توانند ضبط تماس ها را بررسی کرده و زمینه های بهبود را شناسایی کنند. آنها همچنین می توانند آنها را بررسی کنند تا مشخص کنند که چه کاری به خوبی انجام می دهد و آنها را به خاطر کار خوبشان به رسمیت بشناسند. بررسی تماس‌های ضبط‌شده به مدیران این امکان را می‌دهد که تکرارهای جدید را سریع‌تر به‌روز کنند، بنابراین می‌توانند معاملات بیشتری را در زمان کمتری ببندند.

9. هنگام تماس یادداشت بردارید

وقتی همه چیز در یک سیستم انجام می شود، می توانید در حین تماس نیز یادداشت برداری کنید. هر چیز مهمی که باید به خاطر بسپارید را می‌توان در حین صحبت کردن یادداشت کرد. پس از تماس، تمام یادداشت هایی که گرفته اید به طور خودکار به گزارش تماس آن مخاطب اضافه می شود. این باعث صرفه جویی در زمان شما پس از تماس می شود و تضمین می کند که چیز مهمی از مکالمه را فراموش نکنید.

10. از ایمیل های پیگیری خودکار استفاده کنید

یک CRM خوب با یکپارچه‌سازی تلفن همچنین می‌تواند امکان ارسال خودکار ایمیل‌های پیگیری پیش‌نویس شده را پس از تکمیل تماس ارائه دهد. این یکی از بسیاری از اتوماسیون های پس از تماس در دسترس است کاربران با CRM های پیشرفته تر. با یک کلیک ماوس، می توانید یکی از ایمیل های مختلفی را که از قبل تهیه کرده اید ارسال کنید. این می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و اطمینان حاصل کند که ایمیل های بعدی شما به موقع و همیشه در پیام هستند.

11. مکالمه را کنترل کنید

وقتی با مشتری یا مشتری بالقوه تماس دارید، می‌خواهید جریان و جهت مکالمه را کنترل کنید. در نظر بگیرید که چگونه با مشکلات احتمالی برخورد خواهید کرد. نکاتی را که می‌خواهید به آن‌ها بپردازید را مشخص کنید و مکالمه را به آن‌ها برگردانید. زمانی که داده‌های مخاطب را در دست دارید، درست روی صفحه‌نمایش روبرویتان، به راحتی می‌توانید همه این کارها را انجام دهید.

نتیجه گیری

با استفاده از تلفن CRM، نمایندگان فروش شما می‌توانند تماس‌های بیشتری را در زمان کمتری برقرار کنند، به دلیل بینش گسترده‌ای که در پیش دارند، مکالمات جذاب‌تری داشته باشند و بهره‌وری تماس خود را به طور چشمگیری افزایش دهند. بسیاری از نمایندگان فروش احساس می کنند قبل از برقراری تماس برای تبدیل، اطلاعات کافی ندارند. زمانی که از CRM و تلفن برای هدایت تلاش‌های خود برای تماس‌های فروش استفاده می‌کنید، این می‌تواند مربوط به گذشته باشد.

CRM چابک تلفن CRM را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تعامل با مشتری را به مرحله بعدی برسانید. سطح با قابلیت های تلفن پیشرو در صنعت و ادغام شخص ثالث. به عنوان یک راه حل همه کاره CRM، می تواند به تیم شما کمک کند تا بهترین شیوه های ذکر شده در اینجا را اجرا کند و فروش خود را به سطح بعدی برساند.

تعداد بازید : 21

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1