شماره تماس : 02128426511

بازاریابی ایمیل یکی از مهم ترین و موثرترین است! – به معنای ارتباط با مخاطبان هدف خود، به علاوه تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان پولی است. اگرچه بازاریابی ایمیلی به سرعت در هر صنعتی بسیار مهم شده است، اگر می‌خواهید کمپین‌های بازاریابی خود موفق باشند، باید برخی از روندهای برتر بازاریابی ایمیلی را درک کرده و از آنها الگوبرداری کنید.

First up یک فرم پیشرفته و تخصصی تر از بخش بندی ایمیل. این تکنیک که “Micro-Segmentation” نام دارد، بینش های دقیق تری را در مورد رفتارهای کاربران و مصرف کنندگان هدف شما ارائه می دهد.

شرکت‌های بیشتری از هر زمان دیگری در حال جمع‌آوری اطلاعات اضافی درباره مخاطبان هدف خود هستند. سپس از این داده‌ها برای تنظیم دقیق و سفارشی ایمیل‌های بازاریابی بر اساس اولویت‌ها، نیازها و موارد دیگر استفاده می‌کنند. می‌توانید از تقسیم‌بندی ریز ایمیل برای کپی اصلی ایمیل‌های خود و همچنین دعوت به اقدام، سرفصل‌ها و موارد دیگر استفاده کنید.

هنگامی که می‌خواهید در یک بازار شلوغ یا یک بازار شلوغ برجسته شوید، این نکته را در نظر داشته باشید. هرچه ایمیل‌های بازاریابی شما برای مشتریان هدفمندتر به نظر برسد، برند شما با عمیق‌ترین خواسته‌های آنها هماهنگ‌تر به نظر می‌رسد.

این جایی است که یک CRM کمک خواهد کرد…

چه از طریق “mico-segmentation” از “تقسیم بندی” باشد، یک CRM با اطمینان از ارسال محتوای مرتبط به مشتریان شما، به رویکرد شخصی شما برای ایمیل های بازاریابی کمک می کند.

توسط ادغام کمپین های خود با یک سیستم CRM، به شما کمک می کند داده های فروش و بازاریابی خود را ترکیب کنید، که به کاهش زمان صرف شده برای کارهای اداری کمک می کند و به تیم های شما اجازه می دهد تا بر اجرای برنامه ها تمرکز کنند. کمپین های شما.

(بیشتر) بهینه سازی موبایل

بهینه‌سازی تلفن همراه در حال حاضر مهم است، به خصوص از زمانی که نیمی از کل ترافیک اینترنت این روزها از دستگاه های تلفن همراه می آید. با این حال، در سال 2022 و پس از آن احتمالاً مارک‌ها ایمیل‌های خود را برای مشاهده تلفن همراه بیشتر بهینه خواهند کرد.

در اصل، باید مطمئن شوید که ایمیل‌های بازاریابی شما برای مشاهده در دستگاه‌های تلفن همراه مانند تلفن‌های هوشمند لذت‌بخش و راحت هستند. می توانید این کار را به روش هایی مانند:

انجام دهید

 • تطبیق ایمیل‌های خود با حالت‌های تاریک و روشن بدون ایجاد اختلال در هیچ‌یک از عناصر اصلی شرکت، مانند آرم‌ها
 • با توجه به انواع و اندازه فونت‌ها، بنابراین برای مشاهده تلفن همراه بهینه شده‌اند
 • شامل دکمه‌های فراخوان به‌جای پیوندها، که فشار دادن آن‌ها روی صفحه‌نمایش دستگاه همراه آسان‌تر است

روی قدردانی مشتری تمرکز کنید

این روزها بیش از هر زمان دیگری برندها بر قدردانی مشتری در ایمیل‌های بازاریابی خود تأکید می‌کنند و ممکن است شما نیز همین کار را انجام دهید. ایمیل‌های قدردانی مشتری، مانند ایمیل‌های تبریک سالگرد یا ایمیل‌های تولدت مبارک، بسیار بیشتر از پیام‌های بازاریابی تبلیغاتی سنتی باز می‌شوند.

حتی مهم‌تر، ایمیل‌های قدردانی از مشتری:

البته، همیشه می‌توانید و باید ایمیل‌های قدردانی مشتری را با تخفیف‌ها یا پیشنهادهای ویژه تحسین کنید. این فقط راه دیگری است برای نشان دادن اینکه چگونه برند شما سر و گردن بالاتر از رقبا است!

men pointing at marketing trends

در طول سال 2022 و پس از آن، احتمالاً شاهد خواهیم بود که کسب‌وکارهای بیشتری از منابع داده استراتژیک مختلف برای ایجاد فهرست‌های بازاریابی ایمیلی، ایجاد محتوا برای ایمیل‌های بازاریابی و غیره استفاده می‌کنند. هنگام توسعه یک کمپین بازاریابی ایمیلی، نباید روی هیچ منبع داده ای متمرکز شوید. در عوض، باید از منابع مختلف زیادی برای استفاده کنید. داده های خود را متنوع کنید و مطمئن شوید که دقیق ترین اطلاعات ممکن را دریافت می کنید.

سه نوع داده اصلی عبارتند از:

 • داده‌های غیرحضوری – هر اطلاعاتی که یک مشتری یا سرنخ به میل خود با نام تجاری شما به اشتراک می‌گذارد. به اطلاعاتی که مشتری در یک پنجره بازشو، نظرسنجی، فرم و غیره ارائه می دهد فکر کنید.
 • داده‌های شخص اول – هر اطلاعاتی که به دلیل رفتار یا فعالیت‌های کاربر در وب‌سایت و تکرار دریافت می‌کنید
 • داده‌های شخص ثانویه – هر داده‌ای که از طریق یک شریک مورد اعتماد کسب می‌کنید، مانند یک شرکت تجزیه و تحلیل داده‌ها – این داده‌ها مهم هستند زیرا معمولاً با حریم خصوصی مطابقت دارند. و مقررات امنیتی، مانند موارد مشخص شده در CCPA یا GDPR
 • داده‌های شخص ثالث – هر گونه داده جمع‌آوری‌شده از جمع‌آوری‌کننده‌های داده، پلت‌فرم‌های مدیریت داده، و پلت‌فرم‌های سمت تقاضا. همچنین می‌توانید این داده‌های کلی را از بازارهایی مانند Google
 • دریافت کنید

خط اصلی: همیشه تا حد امکان مجموعه‌های داده متنوعی را جمع‌آوری کنید تا بتوانید ایمیل‌های بازاریابی متقاعدکننده و تبدیل‌کننده ایجاد و حفظ کنید، مهم نیست در چه کمپینی هستید.

man looking up marketing trends

شامل محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر محبوب تر از همیشه و دلیل خوبی دارد. اکثر مصرف کنندگان محتوای تولید شده توسط کاربر را معتبرتر و در نتیجه در مقایسه با محتوای مارک دار با ارزش تر می دانند.

محتوای تولید شده توسط کاربر مانند توصیفات، ویدیوهای رسانه های اجتماعی و غیره مقرون به صرفه و قابل اعتماد هستند. بنابراین، آنها بازده سرمایه گذاری بسیار بالایی دارند. به‌طور خاص، گواهی‌نامه‌ها افزوده‌های عاقلانه‌ای به اکثر ایمیل‌های بازاریابی هستند – بالاخره ۹۰ درصد از مصرف‌کنندگان قبل از خرید از یک کسب و کار، نظرات را بصورت آنلاین بررسی می کند.

می‌توانید با افزودن هشتگ‌ها، اولویت‌بندی کمپین‌های بازاریابی ایمیلی مبتنی بر عکس و موارد دیگر، از محتوای تولید شده توسط کاربر در ایمیل‌های بازاریابی خود استفاده کنید.

الگوهای ایمیل پاسخگو

از آنجایی که ایمیل‌های بازاریابی شما توسط مصرف‌کنندگانی با اندازه‌های صفحه نمایش متفاوت مشاهده می‌شود، باید از الگوهای ایمیل پاسخگو در طول سال ۲۰۲۲ و بعد از آن استفاده کنید. قالب‌های ایمیل پاسخگو تضمین می‌کنند که ایمیل‌های بازاریابی شما همیشه بی‌نقص و همانطور که می‌خواهید، بدون توجه به اندازه صفحه نمایش دستگاه به نظر می‌رسند.

حتی بهتر، چنین الگوهای ایمیلی عملکرد پیام را تضمین می کنند. به عنوان مثال، کاربران می توانند روی دکمه های فراخوان کلیک کنند یا محتوای ایمیل را از ابتدا تا انتها به سرعت و به طور مستقیم مشاهده کنند. توجه داشته باشید که اکثر قالب‌های ایمیل واکنش‌گرا در HTML ساخته شده‌اند، بنابراین می‌توانید به راحتی قالب‌های ایمیل واکنش‌گرای رایگان یا ارزان را همین حالا دانلود کنید.

man looking at screen and marketing trends

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین همه جا هستند، از جمله بازاریابی دیجیتال. اکثر شرکت ها احتمالاً به استفاده از تجزیه و تحلیل داده های هوش مصنوعی برای تعیین موارد زیر ادامه خواهند داد:

 • مشخصات جمعیتی و ویژگی های مخاطبان هدف آنها
 • نیازها و خواسته های اعضای مخاطب هدف آنها
 • چه موضوعات و کلمات کلیدی برای یک کمپین معین مؤثرتر هستند
 • کدام مخاطبان بیشتر به ایمیل های بازاریابی پاسخ مثبت می دهند
 • و موارد دیگر

از بسیاری جهات، این پیشرفت خوبی است! تجزیه و تحلیل داده های مبتنی بر هوش مصنوعی کمتر منجر به ایجاد ارتباط نادرست یا نتیجه گیری نادرست در مورد اعضای مخاطب هدف فرد می شود. به علاوه، با تکثیر داده‌ها در همه جا، تغذیه برنامه یادگیری ماشینی داده‌های کافی برای نتیجه‌گیری دقیق آسان‌تر از همیشه است.

افزایش شخصی‌سازی

به طور طبیعی، شرکت هایی که می خواهند در عرصه بازاریابی ایمیلی 2022 موفق شوند، باید شخصی سازی ایمیل خود را افزایش دهند. مصرف کنندگان همیشه از اطلاعاتی که در مورد خود جمع آوری می کنند آگاه هستند. اما برخی از تکنیک‌های شخصی‌سازی، مانند استفاده از نام مصرف‌کننده، ارائه تخفیف در خریدهای مکرر و غیره، می‌توانند اثربخشی بازاریابی ایمیلی شما را در کل بهبود بخشند.

علاوه بر آن، بسیاری از شرکت‌ها از هوش مصنوعی برای ایجاد ایمیل‌های بازاریابی سفارشی برای مشتریان خاص استفاده می‌کنند. با گام‌ها و استراتژی‌های شخصی‌سازی مناسب، می‌توانید به مهم‌ترین مشتریان و مشتریان خود نشان دهید که به برند شما اهمیت می‌دهد و دقیقاً آنچه را که نیاز دارند به خاطر می‌آورید.

از داده های CRM برای به حداکثر رساندن تعامل استفاده کنید

CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، گنجینه ای از داده های مربوط به هر مشتری یا سرنخ را برای شرکت شما در اختیار شما قرار می دهد. چرا از این داده ها برای بازاریابی ایمیلی خود برای به حداکثر رساندن تعامل و نرخ باز استفاده نمی کنید؟

به عنوان مثال، پلتفرم CRM Really Simply Systems به شما این امکان را می‌دهد که نه تنها ایمیل‌های حرفه‌ای و کارآمد را با یک رابط طراحی بصری کشیدن و رها کردن طراحی کنید. همچنین به شما اجازه می دهد:

 • پیش‌نمایش و آزمایش طرح‌های مختلف ایمیل
 • اضافه کردن پیوندهای شخصی شده به وبلاگ ها، صفحات محصول و موارد دیگر
 • همه پیام‌های بازاریابی ایمیلی را با استفاده از داده‌های CRM، مانند مکان، نام مشتری، خریدها و سایر عوامل شخصی‌سازی کنید
 • تنظیمات برگزیده ایمیل را تنظیم کنید تا همیشه از مقررات حفاظت از داده ها مانند GDPR پیروی کنید
 • و موارد دیگر

نرم‌افزار CRM جامع و با طراحی خوب به شما امکان می‌دهد ایمیل‌های بازاریابی را بسازید که در ذهن مصرف‌کنندگانتان بمانند و احساس کنند که برای آنها ساخته شده‌اند – زیرا آنها هستند! در این محیط بازار رقابتی، این مزیتی است که نمی‌توانید نادیده بگیرید.

در نهایت، روند بازاریابی ایمیلی سال گذشته طراحی‌های مینیمالیستی یا واضح ایمیل احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد داشت. طراحی‌های واضح و ساده خبرنامه نام بازی در عصر حاضر برای تعداد کمی از بزرگان است. دلایل:

 • پیمایش ایمیل‌های ساده و مینیمال آسان‌تر است
 • ایمیل‌های مینیمالیستی بارگیری زمان کمتری می‌برند – زمانی که اکثر مشتریان بر روی یک پیام بازاریابی کلیک می‌کنند، در صورتی که ظاهر شدن آن بیش از یک ثانیه طول بکشد، نگرانی اصلی است
 • جذب ایمیل های مینیمالیستی برای مشتریان شما آسان تر است. از آنجایی که روزانه ده‌ها ایمیل به صندوق ورودی بیشتر مشتریان می‌رسند، آنها زمان زیادی برای خواندن ایمیل‌های فشرده و دشوار برای پیمایش از طریق ایمیل ندارند

ممکن است ارزشمند باشد که با تیم طراحی خود صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که ایمیل های بازاریابی شما به گونه ای ساده، ساده و پیچیده تر از آنچه لازم است طراحی شده اند.

designers looking over marketing trends

نه گرایش بازاریابی ایمیلی فوق برای به حداکثر رساندن کارایی و مقرون به صرفه بودن بازاریابی شما معجزه می کند. هر ایمیل بازاریابی که ارسال می کنید به احتمال زیاد باعث جذب بیشتر خواهد شد و مخاطبان هدف شما احتمالاً نام تجاری شما را نسبت به رقبای شما انتخاب می کنند. به یاد داشته باشید که قبل از راه‌اندازی اولین ایمیل‌های بازاریابی خود، تحقیقات زیادی انجام دهید، سپس منتظر بمانید تا تبدیل‌ها وارد شوند.

یک سیستم CRM به تولید سرنخ‌های بیشتر کمک می‌کند و به تیم شما اجازه می‌دهد تا از طریق متمرکز کردن داده‌های فروش و بازاریابی شما و استفاده از ابزارهای اتوماسیون.

ابزار CRM Really Simple Systems یا بازاریابی ایمیلی را اینجا امتحان کنید.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1