شماره تماس : 02128426511

استراتژی های نسل پیشرو

اگر یک شرکت تجاری به کسب و کار (B2B) را اداره می‌کنید، توانایی ایجاد سرنخ‌های جدیدکلید رشد و تقویت موفقیت است. اینترنت فرصت های بزرگی را برای آوردن تعداد زیادی سرنخ به کسب و کار شما فراهم می کند، اما چگونه می توانید این سرنخ های B2B را ایجاد کنید؟

متأسفانه، همیشه آسان نیست.

تولید سرنخ های B2B به صورت آنلاین یک کار پیچیده برای هر بازاریاب است و می تواند بسیار رقابتی باشد. برای ایجاد یک استراتژی عالی، باید ترکیبی از تاکتیک های دیجیتال را در خود بگنجانید. در اینجا من 10 تاکتیک برای تولید سرنخ دیجیتال B2B فهرست کرده ام که ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید.

1. جستجوگرها

بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO ) یک روش بازاریابی ضروری برای تولید سرنخ طولانی مدت است. در گذشته، فقط هدف قرار دادن کلمات کلیدی یک راه مطمئن برای رتبه بندی در هر صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بود. با این حال، استراتژی‌های سئو مدرن دیگر نمی‌توانند فقط کلمات کلیدی را متمرکز کنند، زیرا الگوریتم‌های جدید موتور جستجو دائماً نحوه رتبه‌بندی وب‌سایت شما را تغییر می‌دهند. بازاریابان B2B باید فاکتورهای متعددی را در نظر بگیرند، از جمله بهینه سازی وب سایت، ایجاد محتوا و موارد دیگر در کنار این کلمات کلیدی.

به خاطر داشته باشید که وقتی صحبت از سئو به میان می آید، شما در حال انجام بازی طولانی هستید. بهینه سازی وب سایت شما باعث نمی شود که یک شبه سرنخ ها به دست شما بیفتد. در عوض، ایجاد سئو در استراتژی تولید سرنخ شما به آرامی و پیوسته ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد و سرنخ های بیشتری ایجاد می کند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که Google همچنان به ارائه موبایل اول، بنابراین مهم تر از همیشه است که اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است و دارای طراحی است که با مخاطبان هدف شما ارتباط برقرار می کند. وب‌سایتی که در همه دستگاه‌ها عالی به نظر می‌رسد به سرنخ‌های جدید کمک می‌کند.

2. تمرکز صفحات فرود

همانند سایر بخش‌های سئوی شما، این نیز باید یک پروژه در حال انجام باشد که در طول زمان آن را تغییر داده و بهبود می‌بخشید.

3. بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا خیلی عالی است استراتژی بازاریابی برند شما به عنوان یک متخصص در صنعت شما. ایجاد محتوا می تواند شامل وبلاگ نویسی، مطالعات موردی مشتری و موارد دیگر باشد. هرچه محتوای با کیفیت بیشتری تولید کنید، شهرت شما قوی‌تر می‌شود.

این تاکتیک همچنین استراتژی سئوی شما را بهبود می‌بخشد زیرا محتوای خوب می‌تواند به وب‌سایت شما بک‌لینک داده و مشارکت در رسانه‌های اجتماعی را تشویق کند.

این ممکن است کمترین استراتژی تولید سرنخ مستقیم باشد. با این حال، هزینه بازاریابی محتوا 62% کمتر نسبت به بازاریابی سنتی است و حدود 3 برابر بیشتر سرنخ ایجاد می کند.

4. از مخاطبان بزرگتر استفاده کنید

لازم نیست محتوا در وب سایت شما باشد. وبلاگ نویسی مهمان می تواند بسیار قدرتمند باشد برای افزایش آگاهی از برند و ایجاد سرنخ بیشتر.

اگر با یک اینفلوئنسر در صنعت خود تماس بگیرید و محتوای خوبی در اختیار آنها قرار دهید، ممکن است به شما اجازه دهند در وب سایت خود منتشر کنید. ارتباط شما با نام تجاری بزرگتر می تواند باعث ایجاد ترافیک بیشتر و در نتیجه سرنخ بیشتر شود.

5. فرم های وب و بازاریابی ایمیلی

وقتی نوبت به فروش B2B می‌رسد، بیشتر کسب‌وکارها خرید فوری انجام نمی‌دهند و در عوض، بر اساس رابطه‌شان با برند شما تصمیم‌گیری می‌کنند.

کلید یک کمپین بازاریابی ایمیلی موفق این است که پیام‌های خود را شخصی کنید، و مطمئن شوید که روابط خود را با رهبران B2B آینده خود در هر مرحله از راه تقویت می‌کنید.

هنگامی که یک کمپین ایمیلی را شروع می کنید، پیشرفت توسعه سرنخ خود را در هر مرحله بررسی کنید. این کار با استفاده از نرم‌افزار مدیریت روابط آسان‌تر می‌شود که می‌تواند خودکار شود. بازاریابی شما، به شما امکان می دهد اطلاعات کلیدی را همه در یک مکان نگه دارید.

6. Google Ads و PPC

در حالی که پرداخت به ازای کلیک (PPC) ممکن است راهی مطمئن برای تولید سرنخ ها به نظر برسد، به طرز فریبنده ای دشوار است. به عنوان مثال، در تبلیغات گوگل، ممکن است سطوح بالایی از رقابت بر روی کلمات کلیدی گسترده وجود داشته باشد که منجر به هزینه بالای هر کلیک (CPC) می شود.

این مهم است که تصمیم بگیرید چگونه تبلیغات خود را هدف قرار دهید. می‌توانید برای به حداقل رساندن CPC، کلمات کلیدی ویژه‌ای را که رقابتی کمتری دارند اما حجم جستجوی کمی دارند، هدف قرار دهید، یا در عوض کلمات کلیدی بسیار رقابتی اما با حجم بالا را هدف قرار دهید، این استراتژی به بودجه شما بستگی دارد. استفاده از Google Ads به زمان نیاز دارد و نیاز به روش آزمون و خطا دارد، با این حال، کلیک ها می توانند نتیجه دهند.

لازم نیست همه چیز را از طریق تبلیغات موتورهای جستجو اجرا کنید. یک مکان عالی برای تولید سرنخ های جدید، ایجاد نمایه ها در وب سایت های مقایسه یا بررسی است. همانطور که در بازاریابی ایمیلی ذکر شد، کسب و کارها دوست دارند قبل از خرید خرید کنند و تصمیمی آگاهانه بگیرند و می خواهند خدمات/محصولات شما را با رقبایتان مقایسه کنند.

7. Webinars

وبینارها تخصص و کیفیت محصول شما را نشان می‌دهد. هر بار که میزبان یک وبینار می‌شوید، به سرنخ‌های بالقوه می‌پردازید، در حالی که آن‌هایی را که قبلاً دارید، پرورش می‌دهید. این یک راه عالی برای ایجاد رابطه بین کسب و کار شما و فروش احتمالی آنلاین است.

9. تعاملات چت زنده

اگرچه از زمان زیادی برای اطمینان از مرتبط بودن همه محتوای وب‌سایت خود استفاده کرده‌اید و به همه سؤالات احتمالی پاسخ داده شده است، برخی از بازدیدکنندگان نمی‌توانند آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند.

طبق تحقیق چت زنده ، 44٪ از مصرف کنندگان آنلاین می گویند که در حالی که در میانه خرید آنلاین یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که یک وب سایت می تواند ارائه دهد. این مطمئناً منجر به ایجاد سرنخ های بیشتری از ترافیک وب سایت شما می شود.

10. ارجاعات و نظرات مشتریان

سرنخ‌های بیشتر و بیشتری تحت تأثیر توصیه‌های همتایان قرار می‌گیرند و کسب‌وکارها اغلب به وب‌سایت‌ها را برای راهنمایی بررسی کنید. به همین دلیل، سرنخ های تولید شده از طریق ارجاع مشتری و سایت های بررسی اغلب با کیفیت هستند.

برای ایجاد این سرنخ‌های با کیفیت بالا، باید مشتریان فعلی خود را تشویق کنید تا نظرات صادقانه خود را در وب‌سایت‌های برجسته ارائه کنند.

هنگامی که تعداد قابل توجهی از نظرات را دریافت کردید، مطمئن شوید که مشتریان احتمالی شما نظرات مطلوب را پیدا می کنند. اگر مشتری تلاش خود را برای نوشتن یک نظر عالی انجام داده است، از او بپرسید که آیا مایل است در مطالعه موردی مشتری شرکت کند و در بازاریابی محتوای شما استفاده کند یا آن را در رسانه‌های اجتماعی و سایر پلتفرم‌ها به اشتراک بگذارد تا در معرض دید برند قرار بگیرد. .

بسیاری از این وب‌سایت‌ها همچنین به شما امکان می‌دهند نمایه شرکت خود را مدیریت کنید و گزینه‌هایی برای تولید سرنخ‌های با کیفیت از طریق PPC ارائه دهید.

خلاصه نسل پیشرو B2B آنلاین

این تاکتیک‌های مختلف تولید سرنخ می‌توانند به تنهایی یا پشت سر هم کار کنند. بهترین استراتژی همه موارد فوق را به نوعی ترکیب می کند، نکته مهم این است که همه آنها دید آنلاین کسب و کار شما را افزایش می دهند و مخاطبان دیجیتالی شما را به سرنخ تبدیل می کنند.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1