شماره تماس : 02128426511

همه ما آنجا بوده ایم. یک مشتری تماس می گیرد و ما تلفن را بین گوش و شانه گیر کرده ایم در حالی که سعی می کنیم حساب او را در CRM جستجو کنیم. مانند قوها روی دریاچه، حتی از آنجایی که مانند شیاطین زیر سطح دست و پا می زنیم، هوای برازندگی می دهیم!

تصور کنید اگر در حین تماس، حساب مشتری ظاهر شود، زندگی شما چگونه تغییر می کند. بر روی صفحه نمایش خود و شما بدون زحمت از طریق پرس و جو سر خوردن. نه تنها خدمات سریع‌تری به تماس‌گیرنده ارائه می‌دهید، بلکه روز کاری خود را با استرس بسیار کمتری طی می‌کنید.

پس، بیایید آن را انجام دهیم! معرفی سیستم‌های واقعا ساده یکپارچه‌سازی تلفن VoIP.

VoIP چیست؟

پروتکل صدا از طریق اینترنت (VoIP) فناوری است که تماس‌های تلفنی را از طریق اینترنت ارائه می‌کند. شما می توانید با یا از هر تلفنی در جهان تماس بگیرید یا تماس دریافت کنید – صرف نظر از اینکه طرف مقابل از چه تجهیزات یا شبکه ای استفاده می کند.

فناوری VoIP صدای شما را به سیگنال دیجیتال تبدیل می‌کند و به شما امکان می‌دهد مستقیماً از رایانه تماس برقرار یا دریافت کنید. اغلب ارزان‌تر از تلفن سنتی است، اما زیبایی واقعی این است که می‌تواند با سایر برنامه‌های مبتنی بر ابر ادغام شود. توانایی ادغام سیستم های خود می تواند به طور بالقوه کسب و کار شما را کارآمدتر و سازنده تر کند.

VoIP Telephony Integration

ادغام CRM ما

یکپارچه‌سازی VoIP جدید ما، تماس‌های دریافتی را قادر می‌سازد تا به‌طور خودکار با سوابق CRM مشتری شما تطبیق داده شود، و هنگام برقراری تماس، سابقه تماس یا حساب مناسب را نشان می‌دهد. این امکان مشاهده فوری جزئیات تماس گیرنده و سابقه حساب آنها را فراهم می کند. یکنوع بازی شبیه لوتو!

دیگر نیازی به برداشتن قلم و کاغذ یا پرسش از تماس‌گیرنده برای جزئیات حسابش نیست. می‌توانید مستقیماً روی درخواست آنها کار کنید و جزئیات تماس را در فعالیت‌های حساب خود ثبت کنید.

یکپارچه سازی Really Simple Systems با اکثر نرم افزارهای VoIP سازگار است و به راحتی با استفاده از پیوند URL برای اتصال دو سیستم پیکربندی می شود.

در اینجا چگونه کار می کند

هنگامی که تماس تلفنی دریافتی دریافت می کنید، یکپارچه سازی رشته ای از اعداد را به CRM شما ارائه می دهد. برای مثال، شماره Really Simple Systems 01730823300 خواهد بود. سپس سیستم CRM شما را در تمام فیلدهای تلفن در پرونده حساب و تماس جستجو می کند تا مطابقت پیدا کند.

از آنجایی که این احتمال وجود دارد که شماره تلفن‌های موجود در CRM شما در قالب‌های مختلف ثبت شده باشند، داده‌ها برای جستجو “نرمال” می‌شوند. این بدان معنی است که هر فاصله و نویسه غیر عددی موجود را نادیده می گیرد، مانند:

01730 82300
(0)1730 82300
+44 (0)1730 823300
01730-823-300

همه این تغییرات با CallerId 01730823300 مطابقت داده می‌شوند. شماره‌های بین‌المللی تقریباً به همین روش مدیریت می‌شوند.

اگر شماره منطبق باشد، CRM شما فوراً جزئیات حساب یا تماس مربوطه را برمی‌گرداند و آنها را روی صفحه کاربر نمایش می‌دهد.

نتایج جستجو

جایی که شماره در CRM نگهداری می شود، تعیین می کند که کدام صفحه به کاربر بازگردانده می شود. به عنوان مثال، اگر شماره در سطح حساب ذخیره شده باشد، صفحه حساب مناسب نمایش داده می شود. اگر در سطح تماس نگه داشته شود، صفحه تماس ظاهر می شود. و اگر شماره در هر دو صفحه حساب و تماس نگه داشته شود، صفحه حساب انتخاب خواهد شد.

اگر جستجو چندین حساب را با یک شماره پیدا کند، اولین حساب (یعنی حساب با اولین شناسه) برگردانده خواهد شد. اگر چندین مخاطب با یک حساب در یک حساب وجود داشته باشد، صفحه حساب نمایش داده می شود. و اگر چندین مخاطب در حساب‌های مختلف یافت شود، اولین مخاطب نشان داده می‌شود.

اگر سیستم نتواند شماره را در هیچ حساب یا مخاطبی پیدا کند، پیام “شماره تلفن 01730823300 یافت نشد” را نمایش می دهد. و اگر شماره توسط تماس گیرنده پنهان شود، پیامی با عنوان “تعداد پنهان شده” خواهد بود. متأسفانه، کار زیادی نمی‌توانیم در مورد آن‌ها انجام دهیم!

راه اندازی یکپارچه سازی

یکپارچه سازی CRM ما با اکثر نرم افزارهای VoIP سازگار است. با هر مشتری VoIP که می تواند یک URL خارجی تماس بگیرد و شماره تلفن ورودی را به آن ارسال کند، یکپارچه می شود. اگر قبلاً از یک برنامه VoIP استفاده می‌کنید، می‌توانید با تماس با تیم پشتیبانی مشتری ما، سازگاری را بررسی کنید.

نمونه ای از یک سرویس گیرنده VoIP سازگار، Gamma Horizon، که به راحتی با استفاده از پیوند URL برای اتصال دو سیستم پیکربندی می شود.

می توانید با مراجعه به مرکز پشتیبانی مشتری ما، نحوه تنظیم اتصال خود را بیابید. یکپارچه‌سازی تلفن CRM VoIP به‌صورت استاندارد در طرح‌های حرفه‌ای و سازمانی ما گنجانده شده است.

ادغام تلفن VoIP

ما امیدواریم اتصال VoIP شما به خوبی انجام شود!

تعداد بازید : 33

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1