شماره تماس : 02128426511

خوشحالیم که یک ادغام CRM جدید با نرم افزار حسابداری آنلاین محبوب QuickBooksراه اندازی کنیم.، از طریق شریک ادغام ما Zapier.

وقتی یک فرصت را در CRM می بندید، الگوی جدید Zapier ما به طور خودکار یک فاکتور در QuickBooks Online ایجاد می کند و سوابق مشتری را به روز می کند.

می‌توانید صورت‌حساب‌های خود را ارسال کنید و پرداخت‌ها را ردیابی کنید و روند فروش خود را ساده‌تر کنید.

QuickBooks Logo >

درباره QuickBooks

QuickBooks Online که توسط Intuit توسعه یافته و به بازار عرضه شده است، برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. ویژگی های آن عبارتند از صورتحساب، ردیابی درآمد و هزینه، ردیابی و تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده، مدیریت حقوق و دستمزد و مدیریت مالیات دیجیتال.

چگونه کار می کند

الگوی Zapier ما با QuickBooks باعث می‌شود که “Zap” سریع راه‌اندازی شود و فیلدهای مورد نیاز به‌طور خودکار به تنظیمات مناسب برای ضبط داده‌های CRM شما پیش‌فرض می‌شوند. این بدان معناست که وقتی فرصت‌های فروش را که در CRM ایجاد شده‌اند، ببندید، فاکتورها به‌طور خودکار در QuickBooks Online تولید می‌شوند. – این باید حسابدار شما را خوشحال کند!

همه اطلاعات و خطوط فرصت با یکدیگر همگام‌سازی می‌شوند، بنابراین جایی برای خطا و انتظار در کاغذ وجود ندارد. می‌توانید فوراً آنچه ایجاد شده را ببینید و پرداخت‌های خود را پیگیری کنید.

برای جزئیات کامل در مورد راه‌اندازی ادغام QuickBooks با CRM ما، لطفاً به مستندات یکپارچه‌سازی کامل در مرکز پشتیبانی ما مراجعه کنید.

مستندات یکپارچه‌سازی QuickBooks

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1