شماره تماس : 02128426511

در سیستم CRM رایگان ما هیچ مشکلی وجود ندارد – صادقانه! با CRM رایگان ما نسخه محدودی از CRM را دریافت می‌کنید که می‌توانید تا زمانی که دوست دارید به استفاده از آن ادامه دهید.

CRM رایگان به دو کاربر، 100 سوابق شرکت و 100 مگابایت ذخیره‌سازی اسناد محدود می‌شود. این موضوع آن را به یک نقطه ورودی عالی برای استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک تبدیل می کند. در حالی که همه ویژگی‌های پیشرفته موجود در طرح‌های پولی ما را دریافت نمی‌کنید، می‌توانید در هر زمان برای افزودن موارد بیشتر ارتقا دهید. ویژگی ها.

آیا این یک آزمایش زمانی محدود است؟

نه، سیستم CRM رایگان ما یک سیستم فعال است که می‌توانید تا زمانی که بخواهید از آن استفاده کنید. محدودیت زمانی وجود ندارد برای همیشه رایگان است!

آیا مجبور به ارتقاء و پرداخت بیشتر در آینده خواهم شد؟

نه، اگر می‌خواهید تعداد سوابق، کاربران یا ویژگی‌های شرکت را افزایش دهید، می‌توانید ارتقا دهید، اما ما شما را مجبور نمی‌کنیم. این کار را برای زمانی که کسب و کار شما رشد می کند عالی می کند.

آیا می‌توانم داده‌هایم را در صورت عدم موفقیت برگردانم؟

بله، می‌توانید همه داده‌های خود را در هر زمان و به صورت رایگان دانلود کنید.

اگر رایگان باشد چگونه کسب درآمد می کنید؟

هزینه نهایی یک مشتری اضافی که از سیستم ما استفاده می کند، به شرطی که حجم زیادی از داده نداشته باشد، بسیار ناچیز است. ما قبلاً نرم افزار نوشته شده و زیرساخت میزبانی را برای هزاران کاربر داریم.

آنچه که اتفاق می‌افتد این است که از هر ده کاربر CRM رایگان ما، چند نفر، تقریباً یک نفر، به برنامه‌های پولی ارتقا می‌یابند، و سپس ما کسب درآمد می‌کنیم. در همین حال، اگر سیستم را دوست دارید، ممکن است به دوستان خود بگویید، آنها نیز ممکن است ثبت نام کنند و شاید برخی از آن ها نیز ارتقا پیدا کنند.

به‌جای صرف میلیون‌ها دلار برای بازاریابی، نمونه‌های رایگان در اختیار ما قرار می‌دهیم و برای انتشار پیام به تبلیغات دهان به دهان تکیه می‌کنیم. اگر تا به حال پس از ارائه یک نمونه رایگان از یک مغازه چیزی خریده اید، پس منطق آن را می دانید.

زاویه دیگری نیز در این مورد وجود دارد. استفاده از سیستم های CRM به طور سنتی دشوار بوده و راه اندازی آن گران بوده است. ما سخت کار کرده ایم تا مطمئن شویم Really Simple Systems هیچکدام از اینها نیست. بنابراین شما می توانید بدون نیاز به دخالت ما از CRM استفاده کنید که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه هر دوی ما می شود. ما به‌طور مؤثری CRM را کالایی کرده‌ایم، CRM را از فروشندگان سنتی گران‌قیمت دور کرده‌ایم و آن را با هزینه بسیار کم – یا حتی رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم!

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1