شماره تماس : 02128426511

جمع آوری و مدیریت داده ها زمان می برد. تقریباً 20 درصد از هر روز کاری صرف مدیریت داده‌های کسب‌وکار می‌شود، در واقع، عددی که باور کردنش سخت است، مگر اینکه واقعاً همه فشارها و گزارش‌هایی را که اکثر ما به طور منظم انجام می‌دهیم در نظر نگیریم.

این یک مشکل بزرگ برای Executive Coaching Global (ECG) بود، که می خواست این اتلاف زمان مدیریت داده را کاهش دهد و به جای آن انرژی بیشتری را روی تجارت اصلی خود یعنی مربیگری و تحقیق متمرکز کند. بنابراین این شرکت به دنبال ابزاری رفت که بتواند به راحتی مدیریت داده ها را مدیریت کند. به عنوان یک هدف ثانویه، این شرکت همچنین می‌خواست به بازار در حال رشد اتوماسیون بازاریابی وارد شود.

چگونه CRM چابک به افزایش کارایی ECG کمک کرد

ECG، که طی 14 سال گذشته توسط مدیر عامل مایکل بیل اداره می شود، یک موسسه مربیگری آنلاین است که برنامه های مربیگری و آموزشی در سطح ارشد را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. در میان سایر مشتریان، ECG از یک مدرسه تجاری بزرگ در بریتانیا با تحقیق در مورد جنبه‌های مختلف کوچینگ شرکتی پشتیبانی می‌کند.

به عنوان بخشی از این کار، ECG فهرستی از بیش از 6000 رهبر کسب‌وکار و سایر مخاطبینی را که برای گرایش‌ها و مشاوره کسب‌وکار استخراج می‌کند، نگهداری می‌کند. حفظ این فهرست و پرورش شبکه مخاطبین آن از طریق کمپین های ایمیل با سیستم قدیمی Gmail و صفحات گسترده چالش برانگیز بود.

وظیفه مدیریت مخاطبین و برقراری ارتباط با آنها انجام شد با این حال، زمانی که ECG از CRM چابک استفاده کرد، بسیار ساده تر شد. با Agile CRM، ECG تخمین می زند که کارایی داده و ارتباطات خود را تا 85 درصد بهبود بخشیده است.

با استفاده از ویژگی مدیریت تماس Agile CRM، این شرکت اکنون مخاطبین را به دسته‌های مختلف تفکیک می‌کند. با این تفکیک، می‌تواند به راحتی تشخیص دهد که کدام مخاطب برای تحقیق و توسعه درس‌های مربیگری آن مفیدتر است.

علاوه بر این، Agile CRM تلاش‌های ارتباطی ECG را از طریق اتوماسیون ایمیل بهبود بخشیده است. . پس از اتخاذ Agile CRM، این شرکت اکنون می‌تواند ایمیل‌ها را برای سؤالات تحقیقاتی زمان‌بندی کند، ایمیل‌های انبوه را راه‌اندازی کند که به شبکه مخاطبین خود اطلاع می‌دهد، و تمام ارتباطات درون شرکت را ردیابی کند.

ویژگی‌های اتوماسیون بازاریابی در Agile CRM، مانند ایجاد خبرنامه، ردیابی ایمیل و مدیریت کار، به صرفه‌جویی در وقت شرکت و ساده‌سازی وظایف تکراری کمک کرده است.

بیل گفت: «CRM چابک کاری را که من می‌خواهم به طور مؤثر و کارآمد انجام می‌دهد و قیمت آن بسیار رقابتی است.

پذیرش آسان

در حالی که Agile CRM به طور چشمگیری فرآیندهای کسب و کار ECG را بهبود بخشید و راه‌اندازی آن آسان بود، شرکت همچنان در ابتدا با این نرم‌افزار مشکل داشت زیرا سال‌ها از سیستم محدودتر و داخلی خود استفاده می‌کرد. مانند هر انتقال به یک سیستم جدید، با پذیرش CRM جدید توسط شرکت، دردسرهای فزاینده ای وجود داشت.

به ویژه، ECG در ابتدا در درک و ادغام Agile CRM با ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی خود مشکل داشت.

در حالی که Agile CRM به کسب‌وکارها کمک می‌کند بازاریابی و فروش را خودکار کنند، این شرکت از فناوری به‌عنوان پایه‌ای برای پشتیبانی زنده و انسانی از مشتری استفاده نمی‌کند. عوامل پشتیبانی Agile CRM به ECG در فرآیند انتقال کمک کردند و به آن کمک کردند تا سیستم خود را به آرامی تنظیم کند. Agile CRM همچنین به ECG کمک کرد تا کمپین های ایمیل خودکار را در سیستم CRM راه اندازی کند.

به گفته Beale، خدمات مشتری Agile CRM همچنین یکی از کلیدهای مدیریت موفق مشتری و بازاریابی ایمیلی شرکت بود.

او مشتاقانه گفت: «افراد پشتیبانی Agile CRM به طور مؤثر و کارآمد به من کمک کردند تا تمام چالش‌هایی را که در راه‌اندازی سیستم با آن روبرو بودیم حل کنم.

دردهای ECG با مدیریت داده های آن و ارتباط با مخاطبین از بین رفته است. Agile CRM از نظر کارایی داده ها و اتوماسیون بازاریابی تفاوت قابل توجهی را برای شرکت ایجاد کرده است. و برای این شرکت مربی، این یک درس آشکار در تجارت هوشمند است.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1