شماره تماس : 02128426511

روز معتبر جین در کنفرانس کاربر!

با شهرت برگزاری رویدادهای کنفرانس جالب و سرگرم کننده، امسال ناامید نشد. محیط شگفت‌انگیز در این عصاره‌سازی پیشرفته در کارخانه لاورستوک ساخته شده برای یک روز آرام که در آن مهمانان ما می‌توانند کشف کنند که چگونه جین درست می‌شود و در مورد ساخت کوکتل درس بگیرند!

Really Simple Systems Presentation

شبکه سازی و بازخورد

کنفرانس کاربر به همان اندازه که فرصتی برای ما برای گوش دادن و یادگیری از مشتریانمان است، به همان اندازه که آنها را با آنچه در CRM جدید است به روز کنیم.

تیم Really Simple Systems فعال بود و علاقه مند به درک مشکلاتی که مشتریان ما با آن روبرو هستند و اینکه چگونه می‌توانیم کمک کنیم، بود. تیم پشتیبانی ما قادر به ارائه پشتیبانی یک به یک به کاربران بود و از طریق هر گونه مشکل سفارشی یا سفارشی سازی که می خواستند کار می کرد. در همان زمان، تیم توسعه ما به دنبال بازخورد دست اول درباره ویژگی‌هایی بود که هنوز در حال توسعه هستند و بر برخی از جزئیات دقیق برای تحویل تأثیر می‌گذارند.

مهمان‌ها همچنین می‌توانستند بهترین تمرینات CRM را در طول استراحت‌ها شبکه‌بندی کرده و به اشتراک بگذارند، سپس بعد از ظهر از سرگرمی در Bombay Sapphire لذت ببرند.

Really Simple Systems Conference Networking

ارائه ها و سخنرانان

موضوع کنفرانس امسال اتوماسیون و یکپارچه‌سازی بود و نه تنها چگونگی تأثیر این انقلاب صنعتی جدید بر بازار CRM، بلکه بر عرصه تجارت گسترده‌تر را بررسی می‌کرد. مدیر عامل ما، جان پترسون، به‌روزرسانی توسعه CRM ما را ارائه کرد و کار در حال انجام برای ایجاد اتوماسیون‌های گردش کار را نشان داد. اطلاعات بیشتر در این مورد در اواخر سال منتشر خواهد شد.

Marketing presentation Really Simple Systems conference

خدمات Ziptech مدیر عامل، جیم سیمپسون، ارائه‌ای روشنگر در مورد دگرگونی دیجیتال بازار، با توجه به اینکه چگونه فناوری در حال تحول در حال تغییر همه جنبه های تجارت است. با توجه به موضوعات بحث برانگیز در مورد تأثیر بر مشاغل و امنیت سایبری، ارائه جیم منبع کافی برای فکر کردن بود.

Guest speaker Jim Simpson at the Really Simple Systems conference

کلی گاس، بنیانگذار Solvaa، ما را به زمین بازگرداند، توضیح داد چگونه ادغام سایر سیستم ها با CRM می تواند به ساده سازی گردش کار و ایجاد کارایی تجاری کمک کند. با نگاهی خاص به نرم‌افزار حسابداری Xero و پلتفرم یکپارچه‌سازی Zapier، مطالعات موردی Kelly مثال‌های مفیدی از نحوه بهره‌مندی کسب‌وکارها از فناوری ارائه کرد.

Kelly Goss presenting at the Really Simple Systems conference

کارگاه های بعدازظهر

در بعدازظهر می‌خواستیم چند جلسه عملی ارائه دهیم تا به مشتریان کمک کنیم اتوماسیون و یکپارچه‌سازی را بیشتر بررسی کنند و با برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌تر CRM بهتر آشنا شوند.

Kelly Goss نمایشی عملی از نحوه راه‌اندازی ادغام‌ها از طریق Zapier و استفاده از ادغام بومی Really Simple Systems با Xero ارائه کرد، و Jim Simpson یک کارگاه آموزشی با استفاده از Microsoft 365 برای ایجاد یکپارچگی اداری و همکاری برگزار کرد.

با کمک به کشف برخی از ویژگی‌های CRM که اغلب نادیده گرفته می‌شوند، Mo Miah طیف کاملی از گزینه‌های سفارشی‌سازی را به کاربران نشان داد و هلن آرمور گزارش‌دهی پیشرفته و ویژگی نمودارهای سفارشی جدید را نشان داد.

Really Simple Systems digital transformation workshop
Really Simple Systems User Conference entertainment

کوکتل سازی و تور

بدیهی است که دیدن یک کارخانه تقطیر جین و نمونه برداری از اجناس مایه شرمساری است! بدون تشویق زیاد، مهمانان از این فرصت استفاده کردند تا در یک استاد کلاس کوکتل سازی شرکت کنند و در یک گشت و گذار در کارخانه تقطیر شرکت کنند و با یک کوکتل در بار میل به پایان برسند. همچنین باید در اینجا اضافه کنم که نمونه‌های take away برای کسانی که رانندگی می‌کنند در دسترس بود تا بعداً از آن لذت ببرند!

Really Simple Systems user conference entertainment tour of Bombay Sapphire=”>

نیازی به گفتن نیست، همه از یک روز سرگرم کننده و الهام بخش لذت بردند، مشتاقند ببینند چگونه می توانند از اتوماسیون حداکثر استفاده را ببرند.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1