شماره تماس : 02128426511

کنفرانس کاربر CRM موفق برای تیم واقعاً ساده سیستم

در ماه مه 2016، اولین کنفرانس کاربران CRM خود را در مرسدس بنز جهانی برگزار کردیم و متوجه شدیم که برای رویدادهای آینده سطح بسیار بالایی را تعیین کرده‌ایم. نمی‌توانستیم روزی عالی‌تر را بخواهیم، ​​که فقط با اشتیاق مشتریان شگفت‌انگیز و مکان عالی‌مان مطابقت داشته باشد.

بی‌تردید، تصمیم گرفتیم امسال با این تجربه برابری کنیم، مطمئن نیستیم که حتی مکانی را پیدا کنیم که نزدیک باشد. ما نباید نگران باشیم، کنفرانس کاربر CRM 2018 ما در کاخ همپتون کورت این هفته فراتر از همه انتظارات بود و یک روز واقعا به یاد ماندنی و سرگرم کننده را ارائه داد.

محل برگزاری عالی در همپتون کورت

اتاق باغ بزرگ در همپتون کورت کاخ اتاق کنفرانس و باغ خلوت خود را به ما داد، جایی که از یک روز آفتابی زیبای ژوئن لذت بردیم. تیم کاخ‌های سلطنتی تاریخی نمی‌توانست متعهدتر از این باشد و به سهم خود عمل کرد.

Hampton Court Palace tour at Really Simple Systems conference

شبکه و بازخورد عالی

کنفرانس کاربر CRM به همان اندازه که فرصتی برای ما بود تا به مشتریان خود گوش دهیم و آخرین پیشرفت های تجاری و فناوری خود را ارائه دهیم. با یک محصول SaaS، به ندرت فرصتی برای ملاقات با مشتریان وجود دارد، بنابراین این فرصت ما برای چت رودررو و درک نیازهای مشتریانمان بود.

بنابراین، این روز به گونه ای طراحی شده است که فرصت های زیادی برای تیم ما و مهمانان ما فراهم کند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. فضای ملاقات با دوستان قدیمی بود، جایی که همه مایل به تعامل و تقویت روابط بودند.

Customers meeting staff at Really Simple Systems conference

فقط خواستم تشکر کنم شما برای دیروز – بسیار آموزنده و جالب بود. داشتن کیم به عنوان سخنران مهمان بسیار عالی بود – و فکر می کنم این اولین بار است که می شنوم کسی درباره GDPR صحبت منطقی می کند.

میشل ایستربروک >، برادران لج

Really Simple Systems User Conference in Hampton Court Garden

سخنرانان و ارائه های آموزنده

سخنران اصلی ما در آن روز، مدیر عامل ما، جان پترسون، و Sphere Data Protection، کیم برادفورد بود. جان در توضیح استراتژی کسب و کار Really Simple Systems و اینکه چگونه کاری که طی دو سال گذشته انجام داده‌ایم آینده ما را شکل می‌دهد، رهبری کرد. Really Simple Systems CRM نسخه 5 که سال گذشته راه اندازی شد، پلتفرمی برای آینده ایجاد کرده است. این بدان معناست که CRM ما قوی‌تر، مقیاس‌پذیرتر است و به ما امکان می‌دهد ویژگی‌های جدید را سریع‌تر توسعه دهیم.

Really Simple Systems Support groups at user conference

جان در ادامه فاز بعدی پیشرفت‌های برنامه‌ریزی‌شده برای سال آینده را توضیح داد و بر بازنویسی ماژول بازاریابیتمرکز کرد. و یک API جدید، به‌علاوه کاوش در سایر ادغام‌های سیستم.

سخنران مهمان ما، کیم برادفورد، موضوع GDPR را برای همه ما زنده کرد. یک رویکرد جدید برای انطباق حتی برای کسانی که ممکن است از قبل از این موضوع خسته شده باشند، ارائه کیم روشنگر بود. خط عملی و دانش دقیق او به همه دیدگاه جدیدی از قانون داد.

کیم به‌عنوان یک مشتری Really Simple Systems، خود را وارد شبکه کرد و به ما می‌گوید که نکات زیادی را برای تکمیل راه‌اندازی CRM خود انتخاب کرده است!

Really Simple Systems user Conference guest speaker
Really Simple Systems Questions an Answers (QA) at conference

مطمئناً کنفرانس کاربر متوسط ​​شما نیست ! با تشکر از جان و تیم Really Simple Systems برای یک روز عالی در کاخ همپتون کورت.

جاناتان هورنیبلو، Talking Newspapers

گروه‌های کانونی توسعه

جلسات بعدازظهر با هدف مشارکت دادن کاربران CRM ما در فرآیند توسعه نرم افزار ما انجام شد. درک بهتر نحوه استفاده مشتریان از سیستم و نیازهای تجاری آنها در آینده به ما بینشی عالی می دهد تا مطمئن شویم تغییراتی که ایجاد می کنیم مطابق با خواسته های بازار است. دو گروه در مورد مزایا و معایب ماژول بازاریابی ما و لیست آرزوهایشان برای ادغام CRM در آینده با نتایج کاملاً غیرمنتظره بحث کردند! با تشکر فراوان از همه کسانی که همکاری کردند – کار از قبل برای گنجاندن این بازخورد در پیشرفت‌های ما آغاز شده است.

Really Simple Systems Conference entertainment

مسابقه تیراندازی با کمان و ظاهر سلطنتی

بعد از ناهار، برای اینکه خودمان را خیلی جدی نگیریم، در کنار سمینارهای بهترین تمرین خود، سرگرمی‌هایی را با هم ترکیب کردیم. مهمانان ما دعوت شده بودند تا قدرت خود را در تیراندازی با کمان امتحان کنند و در کاخ همپتون کورت گشت بزنند، همراه با مهمانان ویژه پادشاه هنری هشتم، ملکه کاترین (هاوارد) و دو تن از درباریانشان! پای پادشاه هنری کمی بالا می‌رفت، بنابراین او ترجیح داد در باغ بماند و از تلاش‌های ما در تیراندازی با کمان انتقاد کند!

Archery Entertainment at Really Simple Systems Conference

با جایزه ای که باید به بالاترین امتیاز از 4 تیر اعطا شود، رقابت تیراندازی با کمان شدید بود. در نهایت به تیراندازی بین مدیرعامل Coursecheck، کریس ویگلسورث، و کتی بریگدن از گروه Eazi Ltd منجر شد. Girl power با بیرون کشیدن ضربه bullseye از کیسه تحت فشار، روز را برد! تلاش‌های او به عنوان «شوالیه» توسط پادشاه هنری هشتم به او پاداش داده شد و یک کوپن تجربه 150 پوندی برای روزهای نامه قرمز به او اهدا شد.

Really Simple Systems User Conference prize winner

از همه کسانی که به ما پیوستند و برای کمک شما در این روز سپاسگزاریم – شما فوق‌العاده بودید!

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1