شماره تماس : 02128426511

این‌ها هیجان‌انگیزترین و همچنین چالش‌برانگیزترین زمان‌ها برای کسب‌وکارها در سراسر جهان هستند. مدل‌های کسب‌وکار جدید هر روز به وجود می‌آیند و کسب‌وکارهای موجود به‌قدری سریع در حال پیشرفت هستند که اگر سرعت آن مطابقت نداشته باشد، اگر از اتوماسیون بازاریابی استفاده نمی‌کنید، کسب‌وکار موفق امروز شما در آینده نزدیک بی‌اهمیت خواهد بود.

بیایید به ویژگی‌های محیط کسب‌وکار فعلی نگاه کنیم.

1. جهان یک دهکده جهانی است: کل جهان یک دهکده جهانی متصل است. هیچ مانعی برای تجارت و ارتباطات وجود ندارد. یک کسب و کار می تواند در کمترین زمان جهانی و چند ملیتی شود. این در گذشته اصلاً آسان نبود. یک همبرگر زنجیره ای از غرب در شرق و یک محصول تولید شده در آفریقا در اروپا موجود است. حفظ یک مزیت رقابتی در چنین دنیای پویا و متصل بسیار حیاتی است.

2. اطلاعات در همه جا وجود دارد: مشتریان اکنون بر روی حجم عظیمی از اطلاعات قرار دارند. اطلاعات در دسترس است. روزهایی که مشتری مستقیماً با کسب و کارها در مورد محصول پرس و جو می کرد گذشته است. اکنون مشتری ابتدا به جزئیات محصول، رقبا، بررسی ها، مطالعات موردی و غیره نگاه می کند و سپس برای جزئیات بیشتر به سراغ شما می آید. مشتری تا زمانی که با کسب و کار شما ارتباط برقرار کند، در مرحله پیشرفته چرخه خرید قرار می گیرد. در گذشته هرگز چنین نبود. دستی کردن اطلاعات محصول برای مشتریان شما تفاوت زیادی در رفتار خرید ایجاد می کند.

3. کانال های ارتباطی متعدد: کانال های متعددی مانند رسانه های اجتماعی، موبایل، ایمیل، اس ام اس و غیره وجود دارد که مشتریان در آنها برجسته تر هستند. روزهایی که مشتریان فقط از کانال های محدودی مانند تلفن یا پست پستی استفاده می کردند، گذشته است. از آنجایی که مشتریان در کانال‌های مختلف فعال‌تر هستند، برای کسب‌وکارها اجباری می‌شود که در آن کانال‌ها در دسترس باشند و اتصال هر زمان که لازم باشد برای آنها راحت باشد.

4. هزاران داده مشتری: در دنیای دیجیتال امروزی، در دسترس بودن داده‌های مشتری با کسب‌وکارها بسیار زیاد است و در گذشته هرگز چنین نبود. بسیار مهم است که کسب و کار اکنون بتواند داده های مشتریان را به شیوه ای مناسب تقسیم بندی کند تا بتوانند رفتار دیجیتالی مشتری را درک کنند و اطلاعات مناسب را در زمان مناسب ارائه دهند.

اتوماسیون بازاریابی به شما کمک می کند تا سفرهایی را برای مشتریان ایجاد کنید تا مشتریان را بر اساس رفتار دیجیتالی آنها هیجان زده، آموزش دهید و درگیر کنید تا بتوانید با مشتری در چرخه فروش کوچکتری معامله کنید. این به کسب و کار شما کمک می کند تا با مشتریان و مشتریان احتمالی شما ارتباط بیشتری برقرار کند و دیدی 360 درجه از نیازها و ترجیحات آنها ارائه می دهد.

فرقی نمی کند که شما یک SMB باشید یا یک شرکت بزرگ. سرمایه گذاری در اتوماسیون بازاریابی دیگر یک گزینه نیست. این یک ابزار ضروری برای رشد کسب و کار شما است.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1