شماره تماس : 02128426511

سال خروس چینی

سال گذشته وبلاگی در مورد 5 راه برای موفقیت در تجارت در سال میمون نوشتم. در آن پست اشاره کردم که سال میمون معمولاً سالی است که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. به جرات می توان گفت، من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که سال 2016 به نام میمون خود عمل کرد. بین دلقک‌های قاتل، برگزیت، واقعیت مجازی پوکمون گو، و انتخابات ایالات متحده، مطمئناً سال 2016 به عنوان سالی خواهد بود که فراموش نمی‌کنیم (هر چقدر هم که تلاش کنیم!).

بنابراین، با احساس آرامش وارد سال خروس می شویم. خروس نوید یک سال راه حل های عملی و کار سخت را می دهد.

سال خروس چیست؟

تقویم چینی از 12 دور زودیاک تشکیل شده است که هر کدام توسط یک حیوان و یکی از 5 عنصر نشان داده شده است. چوب، خاک، آتش، آب و فلز. امسال وارد سال خروس آتشین خواهیم شد. خروس مغرور، با اعتماد به نفس و نترس است. با این حال، گفته می شود که خروس آتشین قابل اعتماد، مسئولیت پذیر در کار است و مهارت های بسیار خوبی در حفظ زمان دارد. سال نوی چینی با تقویم قمری تعیین می شود و بین پایان ژانویه و اواسط فوریه است. امسال، سال نو چینی از شنبه 28 ژانویه آغاز می شود. بنابراین، طبق حکمت باستانی چینی، سال خروس چه چیزی ممکن است برای ما داشته باشد؟

یک سال کار

خروس با انگیزه‌ترین جانوران زودیاک است و شغل را در اولویت زندگی خود قرار می‌دهد. بنابراین، چه زمانی بهتر است که آستین‌هایتان را بالا بزنید و به سر کار بروید؟ سال خروس می تواند ثروت زیادی به ارمغان بیاورد اما بدون تلاش هیچ پاداشی نخواهد داشت. سال خروس سالی است برای محتاط ماندن و بودجه بندی هزینه های خود. مطمئن شوید که برای یک روز بارانی چیزی کوچک در کنار خود دارید.

خروس شما را تشویق می‌کند که محتاط باشید و پس‌انداز کنید، اما همچنین گفته می‌شود که سال خروس در مکان‌های غیرمنتظره پول به همراه خواهد داشت. آخرین باری که حساب ISA یا بیمه ماشین خود را بررسی کردید چه زمانی بود؟ امسال سالی است که باید به هزینه ها نگاه کنید و ببینید کجا می توانید کمی پول پس انداز کنید. اگر هنوز بودجه ای برای موارد اضطراری غیرمنتظره ندارید، وقت آن است که آن را راه اندازی کنید!

Year of the Rooster

چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که سازمان یافته می مانند

شاید فکر کنید که یک سال سخت کار کردن و پس انداز کردن، سالی خسته کننده به نظر می رسد. اما سال خروس هر چیزی جز سالی آرام خواهد بود. خروس عاشق بحث و درگیری است. سال خروس سال انگشت نشان دادن و عیب یابی خواهد بود با خودخواهی و تکبر در هوا. سعی کنید برای کمال تلاش کنید و در جایگاه خود بایستید. برای موفقیت در هر یک از این شاهکارها، مطمئن شوید که امسال سازماندهی شده اید. اگر حتی به یاد نیاورید که با مشتریان احتمالی خود تماس بگیرید، به کمال نخواهید رسید. شاید امسال سالی باشد که در یک سیستم CRM جدید سرمایه گذاری کنید؟

سال زنان؟

خروس حیوانی است که شرکت جنس مخالف را ترجیح می دهد. در اینجا او واقعاً می تواند خودنمایی کند. به هر حال گفته می شود که دو خروس زیر یک سقف زندگی را غیرقابل تحمل می کنند. آیا این بدان معناست که سال خروس سال زنان نیز خواهد بود؟ خب، گفته شد که راهپیمایی زنان ژانویه  بزرگترین تظاهرات در تاریخ ایالات متحده. با تقریباً یک میلیون شرکت‌کننده در ایالات متحده و تقریباً 2 میلیون شرکت‌کننده در سراسر جهان، تصور اینکه سال 2017 سالی خواهد بود که زنان در تجارت شانس خود را برای درخشش خواهند داشت، خیلی سخت نیست.

طبق یک گزارش توسط متخصصان اکنون زنان شرکت EY به عنوان قدرتمندترین مصرف کنندگان در نظر گرفته می شوند. گزارش آنها بیان می کند که زنان بازارهای نوظهور بعدی هستند و اکنون 70 تا 80 درصد کل خرید مصرف کنندگان را از طریق ترکیبی از قدرت خرید و نفوذ انجام می دهند.

پس چه تأثیری بر کسب و کار شما در سال 2017 خواهد گذاشت؟

خب، ثابت شده است که شرکت‌هایی که دارای نسبت مساوی از مردان و زنان هستند (و همچنین نسبت یکسانی از افراد از گروه‌های اقلیت) در مورد گردش مالی شرکت و تصمیم گیری های تجاری خوب عملکرد بهتری دارند. 2017 سالی است که باید مدیریت خود را بررسی کنید. هنگام پذیرش استخدام‌های جدید، تیم خود را تشکیل دهید و مطمئن شوید که کسب‌وکار شما نه تنها نماینده گروه مشتریان شما است، بلکه جامعه را در کل نشان می‌دهد.

چه شما معتقد به طالع بینی چینی هستید، یا آن را کمی سرگرم کننده می دانید، توصیه هایی که در رابطه با سال جدید چینی داده می شود معمولاً چیزی است که همه ما به خوبی انجام می دهیم که در نظر بگیریم. به خصوص سالی که نوید می دهد سؤالات و ابهامات زیادی را سر راه ما بیاورد

برای شما سال نو چینی شاد و موفقی آرزو می کنم! (gōngxǐ fācái)

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1