شماره تماس : 02128426511

مدیریت آسان و موثر داده ها چالش آسانی نیست. همچنین همکاری تیم های فروش و بازاریابی با هم نیست. با این حال، PromptCloud هر دو را به دست آورد، اما زمانی که اخیراً از سیستم تجزیه و تحلیل داده های قدیمی و قدیمی خود به CRM چابک تغییر مکان داد. پس از تغییر به Agile، PromptCloud توانست داده های خود را متمرکز کند و در عین حال روند فروش خود را با اتصال بهتر تیم های بازاریابی و فروش خود بهبود بخشد.

داده های متمرکز PromptCloud با استفاده از Agile CRM.

PromptCloud ارائه‌دهنده داده به‌عنوان سرویس است که داده‌های ساختاریافته را برای مشتریان از بین می‌برد. این شرکت در زمینه خزیدن وب و استخراج داده ها فعالیت می کند و داده های غنی را از طریق تکنیک های یادگیری ماشینی و محاسبات ابری به مشتریان مختلف خود ارائه می دهد. این شرکت این کار را با استفاده از خط لوله داده ای انجام می دهد که داده ها را خزیده، استخراج می کند و داده ها را پاک می کند تا اطمینان حاصل شود که داده های مربوطه به مشتریان ارائه می شود.

چالش: داده های ضعیف استفاده شده

به‌عنوان یک شرکت راه‌حل‌های بزرگ داده، PromptCloud هر روز با حجم عظیم داده سروکار دارد. به این ترتیب، این شرکت فرآیندهای نسبتا مناسبی برای جمع آوری و نگهداری آن داده ها داشت. با این حال، چالش زمانی پیش آمد که آنها نتوانستند از داده ها به روشی که می خواستند استفاده کنند. تیم زمان زیادی را صرف فعالیت های تکراری مانند نگهداری و به روز رسانی داده ها می کرد. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل داده‌ها در سیستم قدیمی‌تر سخت و زمان‌بر بود. آنها از اتوماسیون استفاده می کردند، اما خیلی کارآمد یا مدرن نبود.

علاوه بر این، PromptCloud همچنین یک قطع ارتباط کامل بین تیم های بازاریابی و فروش را تجربه می کرد، زیرا هر دو تیم از مجموعه متفاوتی از ابزارها استفاده می کردند.

CRM چابک برای نجات

PromptCloud به سیستم یا ابزاری نیاز دارد که فرآیند مدیریت داده‌های آن را با اتوماتیک کردن وظایف تکراریآسان کند. > و ایجاد هماهنگی بین تیم های بازاریابی و فروش. پس از بررسی بسیاری از راه حل های CRM، PromptCloud روی Agile CRM قرار گرفت.

دغدغه اصلی PromptCloud متمرکز کردن داده ها و نیاز به دور شدن از سیستم های درهم و برهم بود. با Agile CRM، آنها می توانند دقیقاً به آن دست یابند. Agile CRM مدرن، ساده و با استفاده آسان است و مدیریت مخاطبین و داده های آنها را تا حد امکان آسان می کند.

CRM چابک به PromptCloud اجازه داد تا با استفاده از تکنیک آپلود سند و همگام سازی ساده، داده ها را به سیستم اضافه کند. این به شرکت کمک کرد تا وظایف روزانه خود را با استفاده از ویژگی های مدیریت وظایف Agile CRM که دارای رابط کاربری بصری است، خودکار کند، و مدیریت کار را نه تنها آسان، بلکه سرگرم کننده نیز می کند.

با کمک مدیریت گردش کار CRM ما، PromptCloud می‌تواند با ایجاد کمپین‌های متعدد، گردش‌های کاری را به‌طور هموار و گسترده خودکار کند. Agile درست از تماس اولیه تا پیگیری تا اجرای کمپین های بازاریابی هدفمند، به شرکت کمک کرد تا وظایف روزانه را خودکار کند و در عین حال ارتباط بین تیم های بازاریابی و فروش را حفظ کند.

از آنجایی که Agile CRM دارای داشبوردهای مختلفی برای فروش و بازاریابی است، اما بر اساس داده‌های یکسان، تیم‌های بازاریابی و فروش PromptCloud توانستند فعالیت‌های خط لوله فروش خود را همگام‌سازی کنند و دید بهتری را در مورد وضعیت کار در خط لوله فروش ارائه دهند. با استفاده از کمپین‌های بازاریابی Agile، آن‌ها همچنین می‌توانند کمپین‌های مختلف پرورش رهبر را اجرا کنند که به آنها کمک می‌کند ایمیل‌های هدفمند بر اساس معیارهای متعدد ارسال کنند.

این شرکت بهره وری خود را افزایش داد و چرخه فروش خود را با تلفیق بازاریابی و فروش کوتاه کرد. از طریق اجرای Agile CRM، این شرکت می تواند بر فعالیت های ارزش افزوده و سایر ابتکارات تمرکز بهتری داشته باشد. به گفته این شرکت، بیش از نیمی از کارهای دستی به طور موثر با کمک کمپین های گردش کار خودکار شدند.

آماده‌اید ببینید Agile CRM چه کاری می‌تواند برای کسب‌وکار شما انجام دهد؟ ثبت‌نام برای یک حساب رایگان امروز.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1