شماره تماس : 02128426511

نود و یک درصد از شرکت‌ها با بیش از 11 کارمند از CRM استفاده می کنند که اهمیت CRM را نشان می دهد. SMB های بیشتری نرم افزار CRM را انتخاب می کنند زیرا پلتفرم ها با بازاریابی و اتوماسیون فروش ادغام شده اند و در نتیجه فروش را بهبود می بخشند. طبق یک مطالعه توسط Annuitas Group.

یکی از زمینه‌هایی که کسب‌وکارها باید آن را بهتر درک کنند این است که چگونه نرم‌افزار CRM می‌تواند نرخ تبدیل سرنخ را بهبود بخشد.

1. سرنخ های داده محور

برای فروش به آنها باید سرنخ های خود را درک کنید. یک سرنخ مبتنی بر داده، اطلاعاتی است که می تواند برای تبدیل مؤثرتر مورد استفاده قرار گیرد. سرنخ هایی با اطلاعات اولیه مانند نام، شماره تماس و آدرس ایمیل، تصمیم خرید را به همراه نمی آورند. اینجا جایی است که CRM شما وارد می شود.

با کمک سیستمی مانند Agile CRM، تیم فروش شما یک خط لوله کنترل شده و کارآمد دارد که امکان برش داده های مهم را فراهم می کند، مانند شرکتی که رهبری به آن تعلق دارد، راه حل های مشابهی که او استفاده می کند و رفتار وب. این داده‌ها به نمایندگان فروش کمک می‌کند تا پیشرو را بهتر درک کنند تا بتوانند پیش فروشخود را هماهنگ کنند. > بر این اساس.

2. سرنخ های واجد شرایط بهتر

جابجایی سرنخ‌های غیرمجاز در قیف خرید یک اشتباه رایج است که توسط بسیاری از تیم‌های بازاریابی و فروش انجام می‌شود. «سرنخ‌های غیرمجاز» به «بدون خرید» ترجمه می‌شود. همه سرنخ‌هایی که در قیف خرید به سمت بالا منتقل می‌شوند باید سرنخ‌های فروش بالقوه باشند – با خرید تضمینی. زمانی که سرنخ‌ها را با داده‌های دقیق جمع‌آوری کرده‌اید، تعیین سرنخ‌های واجد شرایط آسان‌تر می‌شود.

در CRM، تیم‌ها می‌توانند بر اساس تکنیک امتیازدهی، امتیازات را کسب کنند. تیم‌های بازاریابی و فروش می‌توانند از پارامترهای فردی برای کسب امتیاز استفاده کنند. این پارامترها را می توان از صفحه قیمت بازدید کرد، ایمیل باز کرد، روی پیوند کلیک کرد، محتوای دانلود شده و غیره. بر اساس امتیازات، تیم بازاریابی سرنخ‌ها را واجد شرایط می‌کند و آنها را به فروش، فروش می‌فرستد. تیم به نوبه خود بر اساس پارامترهایی مانند مواردی که نسخه آزمایشی را انتخاب کرده یا از نسخه آزمایشی استفاده کرده اند، امتیازات را اضافه می کند.

یک نرم افزار CRM می تواند نرخ تبدیل سرنخ را بهبود بخشد. در اینجا بیاموزید: برای توییت کلیک کنید

3. گردش کار ساختاریافته

بدون CRM، پیگیری کارهایی مانند پیگیری‌ها، برقراری تماس‌های آزمایشی، به‌روزرسانی داده‌ها پس از تماس و یادداشت‌برداری در حین تماس دشوار است. Agile CRM به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه لغزشی، ارتباطات ساختاریافته، به موقع و بهبودیافته داشته باشید.

زمان و وظایف را با یک گردش کار خودکار و ساختاریافته مدیریت کنید که به شما در مورد کارهای مختلف هشدار می دهد. ایجاد کمپین‌های ایمیل برای پرورش سرنخ‌ها، افزودن پیوندهای تقویم برای زمان‌بندی تماس‌ها، انتقال سرنخ‌ها به تماس‌های آزمایشی در صورت پاسخ‌دهی سرنخ‌ها، افزودن داده‌های جدید در حین تماس، هشدارهای منظم در مورد کارهای بعدی و موارد دیگر دریافت کنید.

4. نظارت تعاملی

مهم است که با سرنخ‌های گرم خود در تماس باشید، و می‌توانید با ارسال ایمیل‌های به موقع و تجزیه و تحلیل رفتار وب آنها در تماس دائمی باشید. یک CRM خوب باید ایمیل های برنامه ریزی شده و آماده ای را به شما ارائه دهد که در فواصل زمانی منظم به سرنخ های گرم شما ارسال می شود. رفتار وب آنها توسط CRM شما نظارت می شود و گزارش های حاصل می توانند تجزیه و تحلیل شوند. Agile CRM به اعلان‌های هم‌زمان اجازه می‌دهد که شما را فعال نگه می‌دارد.

5. همکاری فوری

فروش و بازاریابی باید در خارج از دفتر و همچنین در آن کار کنند. آنها باید در سمینارها، دموها و جلسات مشتریان شرکت کنند. غیبت آنها در دفتر به این معنی نیست که آنها وظایفی برای تکمیل و اقدامات لازم برای انجام ندارند. سرنخ ها هنوز منتظر آنها هستند و تبدیل سرنخ آنها در خطر است.

یک CRM می تواند این مشکل را با ارائه قابلیت جابجایی حل کند. توانایی کار در حین حرکت یکی از بزرگترین مزایای CRM است. تحرک امکان تماس فوری با هر رهبر یا عضو تیم را فراهم می کند. تماس‌ها، ایمیل‌ها، زمان‌بندی جلسات و حتی موارد دیگر چیزی است که یک CRM تلفن همراه ارائه می‌دهد.

David Raab، از Raab Associates، می گوید که “ادغام فناوری های بازاریابی و فروش در طول زمان در حال بهبود است.” این یکی از دلایل بسیاری است که می‌توانید یک CRM مانند Agile CRM را با این فناوری‌ها ادغام کنید تا تجربه بهتری برای مشتری ارائه دهید و تبدیل‌های سرنخ را بهبود ببخشید.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1