شماره تماس : 02128426511

تجربه مشتری8 فوریه 2022نویسنده مهمان

ویدئو یک روش ارتباط قدرتمند است زیرا تصاویر و صدا را برای رساندن پیام ترکیب می کند. وقتی کسی ویدیویی را پخش می‌کند، می‌تواند به سادگی بنشیند و گوش کند، که بسیار متفاوت از خواندن یک متن است.

با توجه به اینکه ۵۰٪ از افراد قبل از دیدن ویدیوهای محصول در یک مکان خرده‌فروشی، آن‌ها را جستجو می‌کنند. این باعث می‌شود که ویدیوها بخش مهمی از استراتژی تجاری هر برندی باشند.

اگر به فکر استقرار ویدیوها برای بهبود تجربه مشتری هستید، چند راه برای رسیدن به آن هدف وجود دارد. برای کشف آنها به خواندن ادامه دهید.

هنگامی که یک مشتری جدید وارد وب سایت کسب و کار شما شد، آنها می خواهند یاد بگیرند که کسب و کار شما چه کاری می تواند برای آنها انجام دهد. تصویرهای ویدیویی مشتریان روشی عالی برای ارائه آن به آنها است. با بهترین مشتریان خود تماس بگیرید و از آنها بپرسید که آیا به ساخت چنین ویدیویی علاقه مند هستند یا خیر.

در حالی که بسیاری علاقه‌مند نیستند، اما کسانی هستند که زمان می‌گذارند و به شما کمک می‌کنند پیام را به مشتریان احتمالی آینده برسانید. با مشتریان صنایع مختلف مصاحبه کنید و افراد را از موقعیت های مختلف در شرکت انتخاب کنید.

به این ترتیب، بازدیدکنندگان مختلف می‌توانند با آنهایی که در ویدیوها هستند شناسایی کنند و به وضوح متوجه می‌شوند که محصول شما چگونه می‌تواند به آنها کمک کند.

این یک شروع عالی برای یک رابطه است، زیرا مصرف کنندگان در سراسر جهان به بررسی های آنلاین اعتماد دارند، به خصوص اگر چنین باشند از چندین نفر. می توانید احساسات خاصی را هدف قرار دهید یا افراد را برای تعامل با نام تجاری خود تجربه و الهام بخشید.

اگر می‌خواهید محصول خود را برای مشتریانتان ارسال کنید، باید به آنها کمک کنید تا بفهمند چرا بهترین انتخاب برای آنهاست. اینجاست که ویدیوهای توضیحی برای ساده کردن این فرآیند وارد می‌شوند. این ویدیوها معمولاً متحرک هستند و بلافاصله به اصل مطلب می رسند.

تصور کنید در حال ارائه یک محصول SaaS هستید – بهترین راه برای جلب توجه مردم شروع با یک چالش است. بنابراین ویدیو با مشکلی شروع می شود که یک تجارت با آن مواجه است. این محصول شما را به عنوان یک راه حل معرفی می کند.

سپس تمام ویژگی‌های محصول شما را که می‌تواند برای مشتریان بالقوه شما ارزشمند باشد بررسی می‌کند. در نهایت، به یک نمایش گام به گام از نحوه عملکرد و آنچه که آن را برای مشتری مناسب می‌کند، حرکت می‌کند.

ویدئو را کمتر از یک دقیقه نگه دارید و همه چیز را ساده نگه دارید. به این ترتیب، بیننده فوراً هسته محصول شما و اینکه آیا به آن نیاز دارد را درک خواهد کرد. علاوه بر این، اگر آنها نمی دانستند محصول شما چیست، اکنون می دانند.

این ویدیوها تجربه مشتری را بهبود می‌بخشند، بسیار محبوب هستند، زیرا کسب‌وکارها آن‌ها را به کار می‌گیرند تا به سرعت آنچه را که آنها را خاص می‌کند، توصیف کنند. ویدیوها تجربه مشتری را بهبود می بخشند

شرکت‌ها برای ایجاد پایگاه‌های دانش خودسرویس اطلاعاتی فراتر از آن عمل می‌کنند. این به کاهش استرس ناشی از پشتیبانی مشتری کمک می کند، زیرا یکی از راه های زمان پاسخ را بهبود ببخشید. یک ایده خوب این است که ویدیوها را برای ارائه جزئیات بیشتر به مشتریان اضافه کنید.

به عنوان مثال، سیستم‌های واقعاً ساده دارای یک مرکز پشتیبانی است که به تمام جزئیات استفاده از ابزار CRM آنها می پردازد. این شرکت همچنین از ویدئوها برای راهنمایی کاربران جدید در استفاده از محصول نرم افزاری خود استفاده می کند. این یک راه حل عملی است زیرا:

  • ویدئوها حاوی دستورالعمل‌ها هستند
  • مشتریان می‌توانند ببینند کجا و چگونه پیمایش کنند
  • آنها می توانند ویدیو را مکث کرده و دوباره تماشا کنند

همه این مزایا تجربه کامل مشتری را تضمین می کند. آنها می توانند هر طور که دوست دارند در مورد پلتفرم بیشتر بیاموزند. مرکز پشتیبانی دارای متون، تصاویر و ویدیوها است.

با این رویکرد، کسب‌وکارها می‌توانند به هزاران مشتری بدون از دست دادن کیفیت خدمات خدمات ارائه کنند. مشتریان می توانند از ویدئوها برای پیشرفته ترین چالش هایی که با آن روبرو هستند استفاده کنند. در غیر این صورت، خدمات مشتری همیشه آماده ورود است، زیرا پایگاه دانش چندرسانه ای دست آنها را برای کمک به کسانی که نمی توانند راه حل خود را در آنجا پیدا کنند، باز می کند.

اشتراک گذاری دانش راهی عالی برای حفظ مشتریان است. اینجاست که نقش ویدیو به کسب و کارها کمک می کند تا به راحتی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. وبینارها مثال کاملی از این موضوع هستند، و این روش سالم دیگری است که سیستم های واقعا ساده استفاده می کند.

شرکت ها می توانند برنامه های هفتگی یا ماهانه برای به اشتراک گذاشتن اخبار صنعت با مشتریان خود ایجاد کنند. این یک راه عالی برای ایجاد یک استراتژی محتوا است که به شما امکان می دهد با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

در طول وبینارها، مخاطبان می توانند سوالات خود را مطرح کنند و بهترین بخش این است که این جلسات برای استفاده بعدی ضبط می شود. بنابراین مشتریان جدید می توانند از پخش جریانی زنده قبلی لذت ببرند و از جدیدترین و بهترین اخبار شرکت مطلع شوند.

گذشته از اینکه یک تجربه ارزشمند برای مشتریان فعلی است، میزبانی وبینارها راهی عالی برای جذب مشتریان جدید است. شرکت ها از آنها برای تثبیت خود به عنوان متخصص صنعت استفاده می کنند.

میلیون‌ها کسب‌وکار از چت زنده برای ارائه خدمات سریع مشتری به مشتریان خود استفاده می‌کنند. این یک راه عالی برای تقویت تجربه مشتری و دریافت کمک فوری است. راهی وجود دارد که می‌توان با ارائه گپ ویدیویی زنده، یک قدم جلوتر رفت.

همه به این گزینه نیاز ندارند. با این حال، کسانی که این کار را انجام می دهند، آن را مفید خواهند یافت. آنها می توانند یک تماس سریع برقرار کنند و با نماینده ای که آماده کمک به آنها است، تماس تصویری برقرار کنند. این تجربه به گونه‌ای است که گویی نماینده با مشتری است و به او کمک می‌کند مشکلی را که تجربه می‌کند حل کند.

چت ویدیویی زنده روشی منحصر به فرد برای پیاده سازی ویدیو برای بهبود تجربه مشتری است. از آنجایی که بسیاری از کسب‌وکارها این کار را انجام نمی‌دهند، در نظر داشته باشید که این کار را به‌عنوان پیشرو بمانید و تجربه مشتری بهتری نسبت به دیگران ارائه دهید.

از آنجایی که ویدیو همچنان یکی از آنلاین، واضح است که چرا باید به بخشی از استراتژی کسب و کار شما تبدیل شود. تطبیق پذیری آن آن را به شریکی عالی برای فرآیندهای مختلف تجاری تبدیل می کند. از ویدیو برای ایجاد تجربیات منحصر به فرد مشتری استفاده کنید که آنها را به خاطر بسپارند.

بهترین گزینه‌ها را برای صنعت خود کاوش کنید و روی اجرای ویدیو کار کنید تا مشتریان جدید بیشتری به دست آورید و مشتریان فعلی را حفظ کنید.

درباره نویسنده: 

سام شپلر بنیانگذار و مدیر عامل قهرمان گواهینامه. بیش از 150 تیم درآمد B2B در Google، UiPath، Medallia، InsightSquared، و بسیاری دیگر از Testimonial Hero استفاده می‌کنند تا به راحتی ویدیوهای مشتری ایجاد کنند که مشتریان بالقوه را درگیر کند، اصطکاک در چرخه فروش را کاهش دهد و درآمد بیشتری را سریع‌تر به ارمغان بیاورد.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1